Intrebare :D

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

FEfeline Avatarul lui FEfeline

2 mesaje

De unde pot cumpara tenesi pana la genunchi ? :D Gen punk/goth... As prefera de undeva de la un Mall din Bucuresti sau de pe net ar fi si mai bine (site roman) :D nu sunt din bucuresti , sunt din provincie asa ca nu am de unde sa stiu....

In acest gen : www.infectiousthreads.com/big_shoes_d_deviant_301.htm
Ma gandeam ca poate ma ajutati ! :D MULTUMESC >:D
Raporteaza abuz de limbaj
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

am impresia ca am vazut la leonardo.
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
si eu am vazut la Leonardo... era o perioada in care se gaseau astfel de tenisi in aproape orice magazin.

Cat despre online, am cautat de mi-a venit rau. N-am gasit, in afara de mycloset.ro la care am ajuns pe la pagina 20 (din 108). Poti sa cauti tu in continuare, insa nu o sa fie tocmai ieftini.

Sau poti sa stai cu ochii pe site-urile de licitatii.
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
FEfeline Avatarul lui FEfeline

2 mesaje

multumesc...am cautat si nam gasit.... in schimb am vazut unii de la ed hardy mult prea scumpi
Fosta membra Kudika.ro
cum nu stii?
dragonul rosu...cel mai tare mall!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
amircristian Avatarul lui amircristian

24 mesaje
Oras: bucuresti

stiu ca lucruri de genul asta se gaseau la stone creek,in colentina..este un outlet puma,dar gasesti si alte branduri