Setari Cookie-uri

De ce se intampla asta?

Serios nu mai inteleg nimic si eu am postat un topic si am fost luata in ras si badjocorita de multi si sa spus chiar ca e un subiect inventat ....si stiti de ce pt uni nu concep ca alti chiar pot avea probleme ,ca pot iubi cu adevarat si suferi, ca pot avea probleme si nu trateaza viata cu superficialitate , nu stiu de ce mai intra pe forumuri?......se leaga de greseli de ortografie si nu se gandesc ca poate omul cea a deschis un subiect poate fi disperat si poate gresi apoi daca publici subiectul nu mai poti modifica , si trateaza oameni care sufera ca pe niste gunoaie
Sunt oameni care nu au pe nimeni cu care sa vb , sunt subiecte care nu pot fi vb cu pers apropiate si atunci intra aici sau in alte forumuri in speranta ca vor gasi oameni care sa-i asculte si sa le dea un sfat , si gasesc o multime de oameni care isi bat joc de ei si .......nu mai are rost sa continui...spuneti ca nu e asa......
pestisor22
Postat pe 12 Martie 2010 10:57
hai tu fata nu te supara!
tu stii cati deschid topice la misto?de cate ori ii raspunzi ca unui om care are probleme si apoi iti rade in nas ca a fost doar o teapa?si atunci cum sa mai tratezi serios pe altcineva?
one_size
Postat pe 12 Martie 2010 11:16
si pentru asta deschizi topic? sa le dai un alt motiv sa faca misto de tine...oricui te-ai adresa?
kitty_krieger
Postat pe 12 Martie 2010 11:20
Te referi cumva la acest topic: www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/28447/Totul-sa-sfarsit/1.html ?

Unde toata lumea ti-a raspuns cum a stiut mai bine si nimeni n-a facut misto de tine?
kitty_krieger
Postat pe 12 Martie 2010 11:26
Nu nu ma refer la acel topic , si nu ma refer la un topic in special si nici la un forum neaparat ....am spus-o la modul general si daca deschideti mai multe subiecte si aveti rabdare sa le cititi veti vedea ca am dreptate.....................
pestisor22
Postat pe 12 Martie 2010 11:40
eh..pe acest forum e cam ca in viata
unora le pasa de problemele tale, unora nu, unii vin cu probleme reale, altii doar cu inchipuiri, unii te injura altii te lauda.
Nu e nimic socant :)
O chestiune care pentru tine poate reprezenta o problema de viata si de moarte, poate fi pentru altul un fleac si nu trebuie sa fii afectata de acest lucru.
Iradiatu_
Postat pe 12 Martie 2010 12:01
da asha e ...ca teoretic e o schema care se auto/copiaza din viatza....dar eu nu mai dau ocazia in viatza sa se procedeze cu mine asha.....am incheiat prietenii....am schimbat locuri de munca....am cautat asha fel sa imi aranjez viatza...incat sa nu pot pati...d/astea....dar pe forum n/am cum evita....dar nici nu ma deranjeaza asha tare...pana la urma sunt niste simple pareri...in viatza e altceva
andreea_n_x
Postat pe 12 Martie 2010 12:17
Inainte nu era asa,aproape ca vroiam sa imi scriu si eu povestea vieti.Dar parca cv m a retinut si ma retine in continuare. Prefer sa raspund asa cum fac si acm......asa cum ma pricep in felul meu (retinut oricum).
butterfly_sound_of_love
Postat pe 15 Martie 2010 19:35
De la: pestisor22, la data 2010-03-12 10:57:14Serios nu mai inteleg nimic si eu am postat un topic si am fost luata in ras si badjocorita de multi si sa spus chiar ca e un subiect inventat ....si stiti de ce pt uni nu concep ca alti chiar pot avea probleme ,ca pot iubi cu adevarat si suferi, ca pot avea probleme si nu trateaza viata cu superficialitate , nu stiu de ce mai intra pe forumuri?......se leaga de greseli de ortografie si nu se gandesc ca poate omul cea a deschis un subiect poate fi disperat si poate gresi apoi daca publici subiectul nu mai poti modifica , si trateaza oameni care sufera ca pe niste gunoaie
Sunt oameni care nu au pe nimeni cu care sa vb , sunt subiecte care nu pot fi vb cu pers apropiate si atunci intra aici sau in alte forumuri in speranta ca vor gasi oameni care sa-i asculte si sa le dea un sfat , si gasesc o multime de oameni care isi bat joc de ei si .......nu mai are rost sa continui...spuneti ca nu e asa......


si care a fost topicul tau?
iulia069834
Postat pe 16 Martie 2010 18:40
Cand deschizi un topic iti asumi raspunderea ptr ceea ce scrii si avand in vedere ca sunt sute de persoane diferite (cultura,personalitate etc)e normal sa primesti raspunsuri diferite sa zic asa........Depinde de tine ce iei de bun si ce nu
ali_cia101
Postat pe 18 Martie 2010 13:14
Da multi se dau destepti, si la orce greseala de ortografie sau alceva iti sar in cap, ca si cum ei ar fi perfecti.Se fac greseli, nu ca nu7 stii gramatica, ci ca te grabesti, citeodata nu vezi bine.s a m. d.Ar trebui ca fiecare sa-si vada birna din ochiul sau fara a judeca pe altul.Pacat ca sunt asfel de specimene.E bine sa le ignoram si sa nu ne coborim la mintea lor seaca.
kudika098645
Postat pe 24 Martie 2010 13:51
De la: pestisor22, la data 2010-03-12 10:57:14Serios nu mai inteleg nimic si eu am postat un topic si am fost luata in ras si badjocorita de multi si sa spus chiar ca e un subiect inventat ....si stiti de ce pt uni nu concep ca alti chiar pot avea probleme ,ca pot iubi cu adevarat si suferi, ca pot avea probleme si nu trateaza viata cu superficialitate , nu stiu de ce mai intra pe forumuri?......se leaga de greseli de ortografie si nu se gandesc ca poate omul cea a deschis un subiect poate fi disperat si poate gresi apoi daca publici subiectul nu mai poti modifica , si trateaza oameni care sufera ca pe niste gunoaie
Sunt oameni care nu au pe nimeni cu care sa vb , sunt subiecte care nu pot fi vb cu pers apropiate si atunci intra aici sau in alte forumuri in speranta ca vor gasi oameni care sa-i asculte si sa le dea un sfat , si gasesc o multime de oameni care isi bat joc de ei si .......nu mai are rost sa continui...spuneti ca nu e asa......



Din pacate asa este,multi cauta greselile de ortografie,sau rad in loc sa ajute cu un sfat.Rusine!
cami_goanga10
Postat pe 26 Martie 2010 22:50
poate pentru ca unii deschid topicurile" la misto" si iau viata la fel... ignora-i! we are right beside you!
amircristian
Postat pe 28 Martie 2010 13:44
Ce sa zic,cred ca uni nu au ce face,citesc problema omului,nu ii duce mintea sa de-a un sfat ...si ce crezi?,...incep sa se ia de greselile de ortografie sau altele.
cami_goanga10
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:09

Nu o lua in serios , sunt destule persoane care nu au ce face si orice subiect e tratat cu zeflemea , eu cred ca sunt destule persoane care trateaza unele lucruri cu seriozitate si iti pot da raspunsuri la problemele tale , sfatul meu ..citeste printre randuri , printre sfaturi...cerne neghina si va fii bine ptr tine , retine un lucru ,, gura lumii doar pamantul o inchide''.
banalulanonim
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce cadou sa iau pentru un botez? va rog un sfat! 8 De la: a_ale 30 Decembrie 2008 16:39
Sfantul Valentin sau Valentine's Day(Dragobetele la romani) 12 De la: valita76 30 Aprilie 2009 11:53
insarinata dupa viol 7 De la: kudika_959030 20 Aprilie 2014 20:14
eu gemeni...el varsator 3 De la: Georgia99 12 Februarie 2009 23:12
m-am saturat de tot si toate 66 De la: Muse__ 22 Iulie 2013 11:03