Setari Cookie-uri

par distrus

salutare tuturor...
baiatul i sa rarit parul de la placa....are doar 19 ani si in unele parti se vede destul de tare...nu stiu ce sa fac...va rog ajutatima...nu stiu daca am deschis subiectul unde trebuie
andreea_2000
Postat pe 13 Martie 2010 19:59
baiatul e emo sau metrosexual. care baiat, il cunosc? u cine esti, mami cumva? detalii si mai vbim
Boca
Postat pe 13 Martie 2010 20:01
De la: andreea_2000, la data 2010-03-13 19:59:00salutare tuturor...
baiatul i sa rarit parul de la placa....are doar 19 ani si in unele parti se vede destul de tare...nu stiu ce sa fac...va rog ajutatima...nu stiu daca am deschis subiectul unde trebuie


sa incerce samponul Alpecin cu cofeina ! se gaseste la farmacie ! baiatului meu i-a ajutat !
coldwind
Postat pe 13 Martie 2010 20:02
un baiat care foloseste placa? spune-i sa se rada ca jason statham
miss_darine
Postat pe 13 Martie 2010 20:03
De la: miss_darine, la data 2010-03-13 20:03:04 un baiat care foloseste placa? spune-i sa se rada ca jason statham


hai mai misy ! de parca ar fi singurul !!!
coldwind
Postat pe 13 Martie 2010 20:05
De la: coldwind, la data 2010-03-13 20:05:54
De la: miss_darine, la data 2010-03-13 20:03:04 un baiat care foloseste placa? spune-i sa se rada ca jason statham


hai mai misy ! de parca ar fi singurul !!!

habar n-aveam asta e, noi ne masculinizam si ei se feminizeaza
miss_darine
Postat pe 13 Martie 2010 20:08
dar acest alpecin regenereaza parul sau pt cadere?
andreea_2000
Postat pe 13 Martie 2010 23:40
De la: andreea_2000, la data 2010-03-13 23:40:30dar acest alpecin regenereaza parul sau pt cadere?


nu mai cade si regenereaza !
coldwind
Postat pe 14 Martie 2010 20:09
De la: andreea_2000, la data 2010-03-13 19:59:00salutare tuturor...
baiatul i sa rarit parul de la placa....are doar 19 ani si in unele parti se vede destul de tare...nu stiu ce sa fac...va rog ajutatima...nu stiu daca am deschis subiectul unde trebuie


Buna,

Placa este, din pacate, o solutie foarte agresiva pentru intinsul parului in conditiile in care nu foloseste un produs de protectie a parului. Spre exemplu, fluidul cristal Herfit, de la Idema, protejeaza perfect parul in timpul folisirii placii, dar si dupa.
Cu toate acestea, daca firul de par se rupe din lungime si nu din radacina, atunci problema se datoreaza suta la suta folosirii prea dese si de lunga durata-aplicare- a placii. Ca sa stopezi ruperea parului, trebuie folosita urgent o masca de par , sa nu se spele mai des de doua ori pe saptamana , iar la fiecare spalare, la final sa aplice o masca reparatoare, profesionala. De asemenea, o solutie extrem de eficienta ar fi folosirea balsamului in doua faze pentru par subtire si slabit de la Revlon cu cheratina, care reface structura firului de par.
Toate acestea eu le-am descoperit intr-un singur loc www.e-cosmetics.ro si de cand le folosesc, desi, imi intind aproape zilnic parul cu placa, nu mai am aceasta problema.
Mentionez pentru toti amatorii de glume de mai sus ca sunt fata, iar faptul ca un baiat are grija de imaginea lui, mie mi se pare foarte atragator, este o dovada de respect pentru cei din jur sa ai o imagine ingrijita si ar trebui ca voi toti in loc sa radeti, sa ii urmati exemplul si sa aveti mai multa grija de voi.
pustoaika20
Postat pe 15 Martie 2010 18:08
De la: pustoaika20, la data 2010-03-15 18:08:05
De la: andreea_2000, la data 2010-03-13 19:59:00salutare tuturor...
baiatul i sa rarit parul de la placa....are doar 19 ani si in unele parti se vede destul de tare...nu stiu ce sa fac...va rog ajutatima...nu stiu daca am deschis subiectul unde trebuie


Buna,

Placa este, din pacate, o solutie foarte agresiva pentru intinsul parului in conditiile in care nu foloseste un produs de protectie a parului. Spre exemplu, fluidul cristal Herfit, de la Idema, protejeaza perfect parul in timpul folisirii placii, dar si dupa.
Cu toate acestea, daca firul de par se rupe din lungime si nu din radacina, atunci problema se datoreaza suta la suta folosirii prea dese si de lunga durata-aplicare- a placii. Ca sa stopezi ruperea parului, trebuie folosita urgent o masca de par , sa nu se spele mai des de doua ori pe saptamana , iar la fiecare spalare, la final sa aplice o masca reparatoare, profesionala. De asemenea, o solutie extrem de eficienta ar fi folosirea balsamului in doua faze pentru par subtire si slabit de la Revlon cu cheratina, care reface structura firului de par.
Toate acestea eu le-am descoperit intr-un singur loc www.e-cosmetics.ro si de cand le folosesc, desi, imi intind aproape zilnic parul cu placa, nu mai am aceasta problema.
Mentionez pentru toti amatorii de glume de mai sus ca sunt fata, iar faptul ca un baiat are grija de imaginea lui, mie mi se pare foarte atragator, este o dovada de respect pentru cei din jur sa ai o imagine ingrijita si ar trebui ca voi toti in loc sa radeti, sa ii urmati exemplul si sa aveti mai multa grija de voi.




Da de unde sti tu ca nu avem/ au grija de ei/ ele cei care au postat ?
Si da,intradevar e de ras ! Un baiat sa dea cu placa pe par ? oh gizas!
Nu a zis nimeni sa nu se ingrijeasca ,dar in halu' asta (poate e un gay ...pasiv ! )
blaa
Postat pe 15 Martie 2010 18:21
nu mati ajutat cu nimic doar ''coldwind'' , ce sa spun veniti cu niste vrajeli k stiti ceva dar se pare ca sunteti niste foanfe
andreea_2000
Postat pe 15 Martie 2010 19:46
De la: andreea_2000, la data 2010-03-15 19:46:22nu mati ajutat cu nimic doar ''coldwind'' , ce sa spun veniti cu niste vrajeli k stiti ceva dar se pare ca sunteti niste foanfe



FONF, FOÁNFÃ, fonfi, foanfe, adj. (Despre oameni) Care vorbește pe nas, care pronunțã nazal; care vorbește cu dificultate; fonfãit, fârnâit2, fornãit2. – Formație onomatopeicã.


Eu am incercat sa te ajut, dar dupa cum se vede, nici limba romana nu o vorbesti corect si prin urmare, nu ai inteles nimic din ce am scris.
pustoaika20
Postat pe 16 Martie 2010 15:59
Daca nu iti convin raspunsurile du-te pe alt forum ,dar nu jigni.Fetele de aici au fost dragute ca ti-au raspuns...
krisutza
Postat pe 25 Martie 2010 23:56
De la: andreea_2000, la data 2010-03-15 19:46:22nu mati ajutat cu nimic doar ''coldwind'' , ce sa spun veniti cu niste vrajeli k stiti ceva dar se pare ca sunteti niste foanfe



.....sa ti fie rusine ...pt ca aici doar eu am voie sa jicnesc etetete mai la ea
gratuit89
Postat pe 26 Martie 2010 00:13
de ce va tot mirati ca un baiat isi intinde parul? nu inseamna ca se feminizeaza..doamne fereste
s-au "creat" freze pt barbati care necesita par drept... asa ca nu ii mai faceti gay sau metrosexuali sau emo! in plus...daca e sa fie metrosexual...nu are nimic:)
kudika120668
Postat pe 1 Aprilie 2010 07:58
bravo fetelor ...ma bucur k exista si fete total deplasate in ceea ce priveshte moda baietilor...in primu rand..cum fetele folosesc placa..o folosesc si baietii...si asta nu neaparat sa-si faca freze ca niste avioane,sa fie emo sau metrosexuali...ii o aberatzia iar voi...cele care considerati k baiatul care foloseste o placa nu e un tip cat se poate de normal,va inselati...si in final tot nu stiti nimic ...e plin prin orash si prin lumea mondena de baieti care isi aranjeaza parul cu placa..si tocmai k voi limbatzi dupa ei si va curg balele...da habar n-aveti cum si-a facut parul sau cat s-a chinui cu produse si placa...da voi libatzi...sunteti banale
Cretzolina_cretzo
Postat pe 15 Februarie 2011 11:36
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Matreata si cojite 14 De la: balrog 14 Martie 2011 14:14
Vopsitul parului 2 De la: bya93 16 Octombrie 2013 19:54
o metoda pentru a scapa de parul negru 12 De la: danilamarina84 5 Octombrie 2013 21:52
De vanzare! 4 De la: healthy009442 16 Decembrie 2013 22:52
Wellaflex Volume 1 De la: adriana0209 24 Octombrie 2010 10:15