Setari Cookie-uri

Cea mai buna vopsea de par

Vopseaua Bacchara Star Color este socant de buna! Inainte sa o incerc, fiindca am parul brunet, orice vopsea mai deschisa puneam in par, iesea cu reflexe roscate. Nu mai suportam roscatul, imi pica si parul de la atata vopsit ( foloseam numai vopsea de firma, tot timpul mergeam la salon si dadeam 4 mil pe programare in zona Dorobanti). O prietena mi-a facut cadou o vopsea Bacchara si am fost fff surprinsa sa vad ca mi-a iesit blond cenusiu de la prima vopsire asa cum doream, pielea capului nu m-a mai usturat si parul arata super, o recomand tuturor din toata inima! Nu mai zic ca am gasit-o pe internet la 30 de lei tubul(de 100 ml- imi ajunge sa ma fac de doua ori) si acum in loc sa dau miliane la coafor ma fac acasa si culoarea arata impecabil. La salon ma duc doar sa ma tund f rar.
lacrimma2010
Postat pe 14 Martie 2010 19:56
Am uitat sa spun ca Bacchara Star Color este vopsea profesionala.

Sper sa fie si alte d-ne si d-soare care sa recomande la acest topic cele mai bune vopsele ptr cele care au probleme cu obtinerea unei anumite nuante. Eu stiu ce inseamna si cat m-am chinuit cu parul care iesea tot timpul in degrade, de aceea am tinut sa impartasesc aceasta experienta placuta cu vopseaua Bacchara.
lacrimma2010
Postat pe 14 Martie 2010 19:59
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Coafor la tine acasa!!! 3 De la: Dark 4 Decembrie 2009 16:28
site-ul unui salon foarte bun 4 De la: kudika226898 14 Martie 2011 22:50
CONCURS: Castiga o placa de par Remington! 1 De la: kudika503843 6 Februarie 2012 11:31
permanent 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Sa ma vopsesc? 19 De la: crazy_cat95 3 Iunie 2009 19:35