FWB-friends with benefits

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Adytzuku Avatarul lui Adytzuku

3 mesaje
Oras: bucuresti

am citit de curand despre un nou tip de relatie "la moda" numit friends with benefits adica mai pe romaneste,prieteni cu avantaje ce consta intr-o relatie bazata doar pe sex de cateva ori pe luna si atat.fara obligatii,responsabilitati si intrebari gen"unde ai fost,cand vii,de ce asa,de ce cealalta etc".din pacate intr-o astfel de relatie am ajuns si eu.dar e un pic mai complicat de atat deoarece cu acest barbat am avut o relatie de un an,timp in care am locuit mai mult la el(suntem vecini-el la 5 eu la 2),ne certam foarte rar si totul era aproape perfect si ne iubeam enorm,ma ceruse de nevasta si toata lumea astepta nunta. dupa care intr-o buna zi(acum un an fara 2 zile),fara niciun fel de explicatie s-a terminat.dupa o luna am inceput genul asta de relatie.si de un an ne vedem de 4-5 ori pe luna in acest scop.oare ma mai iubeste sau e doar instinctul "carnal"(sunt convinsa de faptul ca m-a iubit in timpul relatiei-mi-a dovedit de nenumarate ori)dar acum nu mai stiu ce sa cred:(
Raporteaza abuz de limbaj
anissya Avatarul lui anissya

275 mesaje
Oras: timisoara

De la: Adytzuku, la data 2010-03-14 11:49:24am citit de curand despre un nou tip de relatie "la moda" numit friends with benefits adica mai pe romaneste,prieteni cu avantaje ce consta intr-o relatie bazata doar pe sex de cateva ori pe luna si atat.fara obligatii,responsabilitati si intrebari gen"unde ai fost,cand vii,de ce asa,de ce cealalta etc".din pacate intr-o astfel de relatie am ajuns si eu.dar e un pic mai complicat de atat deoarece cu acest barbat am avut o relatie de un an,timp in care am locuit mai mult la el(suntem vecini-el la 5 eu la 2),ne certam foarte rar si totul era aproape perfect si ne iubeam enorm,ma ceruse de nevasta si toata lumea astepta nunta. dupa care intr-o buna zi(acum un an fara 2 zile),fara niciun fel de explicatie s-a terminat.dupa o luna am inceput genul asta de relatie.si de un an ne vedem de 4-5 ori pe luna in acest scop.oare ma mai iubeste sau e doar instinctul "carnal"(sunt convinsa de faptul ca m-a iubit in timpul relatiei-mi-a dovedit de nenumarate ori)dar acum nu mai stiu ce sa cred:(

Chiar mai ai indoieli ? Serios ??? Biiiiiiine....raspunsul este ca nu are pe cine sa ...si daca tot stie ca esti dispusa....well, ia ghiceste si tu,
Zau asa, ar fi trebuit sa fiu barbat, vad ca de profitat as fi gasit mult material.
printesaa_x Avatarul lui printesaa_x

7 mesaje

Vrea doar sa profite de tn!!Nu e bn k ai inceput genul asta de relatie..mai bn termina cu el si gata!