Setari Cookie-uri

o poveste ffffrumoasa la inceput si dureroasa la sfarsit

as avea si eu povestea mea,si as vrea sami dati niste sfaturi
eu si cristi ne cunoastem din cl a6a.akm cateva luni el mi-a cerut sa fiu iubita lui,iar eu am acceptat(el imi facuse de ceva timp curte).noi am fost ''impreuna'' 1luna si jum,in acel timp noi neam simtit ft bn.dar in ultim,sapt el a devenit gelos pt ca eu tot vbm cu iubitul prietenei mele,deoarece prietena mea nu avea curajul sai vb iub ei si ma punea pe mn,iar cristi a devenit gelos,crezand ca io am cva cu celalalt.eu lam iubit ft mult,si il iubesc inca,dar eu nu am mai avut niciodata o relatie in care sa ma pup cu baietii sau sa ne imbratisam si chestii deastea,de aceea eu nu prea stiam cam ce sa fac si aveam tot felu de pretentii,si nu prea credeam ca el chiar tine la mn deaceea la fiecare prostie pe care o facea eu ii sopuneam : ''cristi nu vreau sa mai fiu cu tn'',dar niciodata nu iam spus si motivu pt care vroiam sa ma despart de el. se pare ca in ultimu timp el sa cam saturat.dupa ce nea-am desp el se tot uita dupa mn in pauze iar dupa ore ma chema la el in clasa si tot vroia sa ma pupe iar uneori reusea.si eu ma uitam in pauze dupa el si intr-o zi iam desenat pe o foaie o inimioara si am scris in ea ''te iubesc''lui cred ca ia plk pt ca ma chemat duupa ore sa ma pupe. intro alta zi iam promis ca il jut sa faca o comp,si iam fct io comp.si in pauza iam dat o foaie in care iam scris ca il iubesc,dar lui iam zis ca ca akl e compunerea.cand a vazut ce iam scris el sa suparat si de atunci ma evita si nu mai vb cu mn.cred ca are o noua iubita pt ca il vad mereu ca se uita la geamu de la etaj dupa o fata.eu il iubesc si ma doare tot cea ce face el. sambata(21 martie)iam trim un msj in care iam scris tot ce simt pt el si faptu ca imi pare rau pt ca am gresit de atatea ori atunci cand eram ''impreuna'',el nu mi-a ras,cred ca nu mai are nr meu,da nu conteaza,eu ma bucur ca iam putut spune ce simt pt el si akm sunt mai linistita,inaainte ma simteam tot vinovata pt ca din cauza mea klam pierdut si pt ca nu reusea sai vorbesc despre anummite chesti,akm sunt linistita ca a aflat in sfarsit tot ce vroiam sa afle. eu de 2 sapt sunt cu un coleg de alui(io nul plak pe asta si nici el pe mn cred.nush sigur)si mam decis sa imi ocup timpu si atentia cu acest nou iubit,eu sper ca fac bn,pt ca mam saturta sa tot stau sa plang si sa astept dupa cristi. as vrea sami dati niste sfaturi dak vreti
aleskumpica
Postat pe 23 Martie 2009 17:26
buna
Cassey
Postat pe 15 Mai 2009 10:51
De la: Cassey, la data 2009-05-15 10:51:18buna


iar reclama? publicitateeeeeeeeeeeeeeeeeeee... revenim dupa pauza....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 15 Mai 2009 13:18
sers
aleskumpica
Postat pe 15 Mai 2009 18:03
te rog sa numi mai trim reclame
aleskumpica
Postat pe 15 Mai 2009 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un subiect foarte complicat . . . 11 De la: oana84onutza 23 Februarie 2010 17:45
au asa mare influenta zodiile ? baiat scorpion - fata berbec :-@ 260 De la: anca0704 31 Mai 2009 23:23
am si eu o intrebare... 123 De la: angelo_micnegrusiurat 8 Septembrie 2010 13:49
E greu... 52 De la: Sibel_16 23 Ianuarie 2011 15:47
Confesiune 51 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 23:09