ganglioni axiali

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

fierascu_alina Avatarul lui fierascu_alina

3 mesaje

In aceasta dimineata am descoperit un ganglion axial in partea dreapta.M-am speriat foarte tare si poate si pentru ca m-am palpat mai insistent nevenindu-mi sa cred ca l-am gasit,a inceput sa ma doara.Mi-a amortit putin si mana.Inainte nu ma durea nimic.S-a mai confruntat cineva cu o astfel de problema?Mi-am facut programare pentru maine la ginecolog sa vad ce parere are.Astept pareri sau sfaturi.Multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
ce erau? ai fost la medic?
geanigi Avatarul lui geanigi

99 mesaje

la mine apar in perioada menstrei, la ambele axile. am fost la doctor si mi-a spus ca nu tre sa-mi fac griji : apar pe fond hormonal. important este sa nu le presezi, si vor trece de la sine. sanatate!
kudika179764 Avatarul lui kudika179764

1 mesaj

Asa am patit si eu , am la amble sub brate , doctorita de familie mi-a spus ca ca nu e nimic neinregula , dar sunt extrem de speriata ...... acum parca a inceput sa ma doara cel stang ca stiu de existenta lor , pana acuma nu aveam nimic ...... si eu mi-am facut programare la ginecologie sa vad ce spune si ea (niste analize , ecografi ceva ) , analizele la sange au iesit bine ..... nu stiu ce sa zic .... ma gandesc la ce e mai rau ..... mai ales ca am si un bebe de 1 an jumate ........