Setari Cookie-uri

Cine ma enerveaza astazi !!!

...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!
dancombi
Postat pe 31 Martie 2010 10:02
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!




Postat pe 31 Martie 2010 10:04
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!


....scuze.....la a cata galetusa de cafea esti acum ???

e o zicala : nu-ti pune mintea cu un prost . te va cobori la nivelul lui si te va invinge , pt ca el are experienta acolo....
mahy33
Postat pe 31 Martie 2010 11:51
De la: mahy33, la data 2010-03-31 11:51:42
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!


....scuze.....la a cata galetusa de cafea esti acum ???

e o zicala : nu-ti pune mintea cu un prost . te va cobori la nivelul lui si te va invinge , pt ca el are experienta acolo....

...da mai Mahi, dar m-am saturat sa ma tot dau la o parte doar pt ca unii uzeaza de nesimtirea lor...
Se zice mereu ca "nu te pune cu prostul, ca el nu intelege, cel mai destept cedeaza..." dar desteptul sta si se uita ca boul iar prostul cu tupeu si nesimtire isi face treaba! Si atunci te intrebi: cine e mai destept ? desteptul care "lasa de la el" sau nesimtitul care-si face treaba ?
Si n-am baut decat o singura galethusa... :)))
dancombi
Postat pe 31 Martie 2010 13:45
De la: dancombi, la data 2010-03-31 13:45:33
De la: mahy33, la data 2010-03-31 11:51:42
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!


....scuze.....la a cata galetusa de cafea esti acum ???

e o zicala : nu-ti pune mintea cu un prost . te va cobori la nivelul lui si te va invinge , pt ca el are experienta acolo....

...da mai Mahi, dar m-am saturat sa ma tot dau la o parte doar pt ca unii uzeaza de nesimtirea lor...
Se zice mereu ca "nu te pune cu prostul, ca el nu intelege, cel mai destept cedeaza..." dar desteptul sta si se uita ca boul iar prostul cu tupeu si nesimtire isi face treaba! Si atunci te intrebi: cine e mai destept ? desteptul care "lasa de la el" sau nesimtitul care-si face treaba ?
Si n-am baut decat o singura galethusa... :)))

indiferenta doare cel mai tare ! nu conteaza ca o afisezi fata de partenerul de cuplu sau cel de birou , nepasarea e mai grea decat ura .
stiu ca e usor de spus....sunt momente cand ai nervii intinsi la maxim si ai ajuns la capatul rabdarii....dar trebuie sa te respecti : daca te bagi in troaca te mananca porcii ! (imi plac mie zicalele astea.... )
tu fa-ti treaba in continuare , sigur o faci mai bine ca Robert . lasa-i pe ceilalti sa faca diferenta intre voi . cine are ochi de vazut si urechi de auzit , o va face usor-usor .
te servesc cu o cafea fara cofeina , vrei ?
mahy33
Postat pe 31 Martie 2010 14:10
vecinul ! a pus manele !
coldwind
Postat pe 31 Martie 2010 16:09
ca ma suna mutu pe fix mai nou...
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Martie 2010 16:13
De la: dancombi, la data 2010-03-31 13:45:33
De la: mahy33, la data 2010-03-31 11:51:42
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!


....scuze.....la a cata galetusa de cafea esti acum ???

e o zicala : nu-ti pune mintea cu un prost . te va cobori la nivelul lui si te va invinge , pt ca el are experienta acolo....

...da mai Mahi, dar m-am saturat sa ma tot dau la o parte doar pt ca unii uzeaza de nesimtirea lor...
Se zice mereu ca "nu te pune cu prostul, ca el nu intelege, cel mai destept cedeaza..." dar desteptul sta si se uita ca boul iar prostul cu tupeu si nesimtire isi face treaba! Si atunci te intrebi: cine e mai destept ? desteptul care "lasa de la el" sau nesimtitul care-si face treaba ?
Si n-am baut decat o singura galethusa... :)))

nesimtiti o duc bine!
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Martie 2010 16:14
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-03-31 16:14:59
De la: dancombi, la data 2010-03-31 13:45:33
De la: mahy33, la data 2010-03-31 11:51:42
De la: dancombi, la data 2010-03-31 10:02:44...un jegos ! Un imputit ! Un habarnist! Si toti trei si-au luat numele de Robert! Si locuiesc intr-o sungura persoana!


....scuze.....la a cata galetusa de cafea esti acum ???

e o zicala : nu-ti pune mintea cu un prost . te va cobori la nivelul lui si te va invinge , pt ca el are experienta acolo....

...da mai Mahi, dar m-am saturat sa ma tot dau la o parte doar pt ca unii uzeaza de nesimtirea lor...
Se zice mereu ca "nu te pune cu prostul, ca el nu intelege, cel mai destept cedeaza..." dar desteptul sta si se uita ca boul iar prostul cu tupeu si nesimtire isi face treaba! Si atunci te intrebi: cine e mai destept ? desteptul care "lasa de la el" sau nesimtitul care-si face treaba ?
Si n-am baut decat o singura galethusa... :)))

nesimtiti o duc bine!

astazi sunt calma
GYPSI
Postat pe 4 Aprilie 2010 21:59
fostu'....
blaa
Postat pe 4 Aprilie 2010 22:22
vremea asta ploioasa , rece si intunecata
mahy33
Postat pe 7 Aprilie 2010 12:14
De la: mahy33, la data 2010-04-07 12:14:21vremea asta ploioasa , rece si intunecata

....s-a oprit ploaia , a iesit soarele si toate pasarelele canta !
mahy33
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:27
ma enerveaza ziua de ieri...ca a trecut...
_oktober_
Postat pe 7 Aprilie 2010 19:53
Ma enerveaza tara asta, legile ei tampite, modul de aplicare a lor, nesimtirea, abuzurile si stalpii de baza al societatii asteia, politia si justitia!
Am plecat pana la Dej, de la Constanta sunt 700 de km si am reusit sa fac 11 ore pana acolo... am avut coloane de masini de politie dotate cu toate radarele lumii iar in romanica satele sunt insirate ca diareea de-a lungul drumului... prin catune nenorocite, de 7 case ( le-am numarat) puse pe o singura margine a drumului, pe partea cealalta era o rapa, a trebuit sa ma tarasc cu 40 de km pe ora, ca era LOCALITATE...!!!
La ce sa mai vina turistii straini in romanica? sa-si tarie prin hartoape masinile pentru care au muncit ? sa se tarasca cu 30-40 de km prin toate localitatile de cate doua case ?
Nu viteza ucide ci tampenia! Cine e de vina ca sunt mii de carnete de conducere eliberate catre tigani analfabeti, fii de mari jmekeri, interlopi, sportivi agramati si alte ciurucuri sociale? Soferii? Nu onor politia romana ? Si acum ne vaneaza pe noi, cica "siguranta in trafic" ! Ba nu! Foanmaea de bani la buget, nu mai au politicienii ce fura...
Ma gandesc sa initiez un protest prin exces de zel, ce ar fi sa ne alegem o zi in care sa ne taram cu 10 km pe ora, timp de macar doua ore prin tara ? sa vedem ce se intampla ?
dancombi
Postat pe 12 Aprilie 2010 09:35
"Ma gandesc sa initiez un protest prin exces de zel, ce ar fi sa ne alegem o zi in care sa ne taram cu 10 km pe ora, timp de macar doua ore prin tara ?"
se vede ca nu traiesti in capitala, unde se circula oricum cu viteza melcului grabit
astazi in mod special mi-am propus sa nu ma enervez pe una din colegele mele mult mai in varsta si f depasita de tot/toate/totzi da' nu mi-a reusit era cat pe ce sa-i sar la jugulara, dar in ultimul moment mi-am pus stop-frana si am iesit la o tigara
miss_darine
Postat pe 16 Aprilie 2010 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un nou club pe forum: Happy moments! Veniti! 43 De la: greierash_is_back 15 Ianuarie 2010 22:50
Muraturi,compoturi,dulceturi! 25 De la: ionelaela 7 Octombrie 2010 23:56
TV 1 De la: kudika503665 5 Februarie 2012 12:47
pasiuni 20 De la: nocturnalia 17 Iunie 2009 14:12
daca esti singura si vrei la o petrecere de rev in br 1 De la: skorpyo 29 Decembrie 2008 21:29