Setari Cookie-uri

Simt ca ma vrea doar pentru sex

Suntem impreuna de un an si ceva. La inceput mi s-a parut a fi un tip ok...insa cu timpul a devenit chiar plictisitor. Intalnirile noastre sunt monotone...Tin sa mentionez ca ne vedem cam rar, iar atunci cand ne intalnim, el isi doreste sa facem sex si doar atat, iar mai nou vrea sa facem si oral(dar eu nu vreu pt k am impresia ca doar asta vrea de la mine). Problema este ca am facut prima data sex acum cam o jumatate de an, iar el era virgin si eu la fel...doar k eu am aflat de curand ca si el era...el spune ca a facut-o doar cu mine, iar ca in perioada in care nu ne-am mai vazut n-a mai facut nimic cu nimeni. Eu il inteleg ca isi doreste sa invete, sa experimenteze...dar imi lasa impresia ca m-ar vrea doar pentru asta. Nu stiu ce sa fac...simt ca vreu sa ne despartim, sa nu mai avem niciun fel de contact...dar mi-e mila de el pt k a vorbit cu mine despre intimitatile lui (lucruri pe care, spune el, nu le-a mai spus nimanui). N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. Voi ce parere aveti?
getybaby
Postat pe 21 Martie 2010 00:29
Nu trebuie sa continui o relatie cu cineva doar din simplul motiv ca iti e teama sa nu il dezamagesti.Da,intr`adevar trebuie sa apreciezi la el faptul ca a avut curajul sa iti dezvaluie toate intimitatile lui...Tinand cont ca este la inceput este normal sa isi doreasca ca experimenteze cat mai multe...Incearca sa stai de vorba cu el...deschis,despre tot ceea ce te deranjeaza..
kudika145353
Postat pe 21 Martie 2010 00:34
Daca nu-l iubesti, nu are rost sa mai continuati. Explica-i cum te simti tu si de ce si cred ca va intelege, sau, cel putin, vei fi si tu sincera cu el, asa cum a fost el cu tine cind ti-a dezvaluit ceea ce altcuiva nu mai spusese...Se mai intimpla...
Inga77
Postat pe 21 Martie 2010 02:07
''N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. ''






anastasia_m
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:44
De la: getybaby, la data 2010-03-21 00:29:55Suntem impreuna de un an si ceva. La inceput mi s-a parut a fi un tip ok...insa cu timpul a devenit chiar plictisitor. Intalnirile noastre sunt monotone...Tin sa mentionez ca ne vedem cam rar, iar atunci cand ne intalnim, el isi doreste sa facem sex si doar atat, iar mai nou vrea sa facem si oral(dar eu nu vreu pt k am impresia ca doar asta vrea de la mine). Problema este ca am facut prima data sex acum cam o jumatate de an, iar el era virgin si eu la fel...doar k eu am aflat de curand ca si el era...el spune ca a facut-o doar cu mine, iar ca in perioada in care nu ne-am mai vazut n-a mai facut nimic cu nimeni. Eu il inteleg ca isi doreste sa invete, sa experimenteze...dar imi lasa impresia ca m-ar vrea doar pentru asta. Nu stiu ce sa fac...simt ca vreu sa ne despartim, sa nu mai avem niciun fel de contact...dar mi-e mila de el pt k a vorbit cu mine despre intimitatile lui (lucruri pe care, spune el, nu le-a mai spus nimanui). N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. Voi ce parere aveti?

......daca e virgin nu va place......daca este prea versat iar nu va place....cum muskii mei sa o mai dam cu voi ca tot nu inteleg......

gratuit89
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:49
De la: gratuit89, la data 2010-04-07 16:49:46
De la: getybaby, la data 2010-03-21 00:29:55Suntem impreuna de un an si ceva. La inceput mi s-a parut a fi un tip ok...insa cu timpul a devenit chiar plictisitor. Intalnirile noastre sunt monotone...Tin sa mentionez ca ne vedem cam rar, iar atunci cand ne intalnim, el isi doreste sa facem sex si doar atat, iar mai nou vrea sa facem si oral(dar eu nu vreu pt k am impresia ca doar asta vrea de la mine). Problema este ca am facut prima data sex acum cam o jumatate de an, iar el era virgin si eu la fel...doar k eu am aflat de curand ca si el era...el spune ca a facut-o doar cu mine, iar ca in perioada in care nu ne-am mai vazut n-a mai facut nimic cu nimeni. Eu il inteleg ca isi doreste sa invete, sa experimenteze...dar imi lasa impresia ca m-ar vrea doar pentru asta. Nu stiu ce sa fac...simt ca vreu sa ne despartim, sa nu mai avem niciun fel de contact...dar mi-e mila de el pt k a vorbit cu mine despre intimitatile lui (lucruri pe care, spune el, nu le-a mai spus nimanui). N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. Voi ce parere aveti?

......daca e virgin nu va place......daca este prea versat iar nu va place....cum muskii mei sa o mai dam cu voi ca tot nu inteleg......




Jumate...virgin, jumate ...versat.

Postat pe 7 Aprilie 2010 17:48
Mda cam repede v ati plictisit, primul nu e neaparat si ultimul
oana84onutza
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:54
Onutza, un an pentru prima relatie ti se pare putin? Mie nu.
Daca nu-l iubesti, daca el din comoditate sta cu tine (sau se vede cu tine), atunci n-are sens. Si nu-ti asuma atitudinea asta de mama miloasa si protectoare, ca nu face bine nimanui. Lasa-l sa-si dea cu crestetul de pragurile vietii, ii va fi de folos.
Nu-i nimic gresit in a vrea pe cineva, la un moment dat, doar pentru sex. A prelungi situatia la infinit e aiurea. Si rau este cind unul vrea relatie, iar celalalt doar futaiuri de descarcare. Este degradant sa accepti sa fii recipientul de sperma al cuiva (daca asta nu cumva te excita, se mai intimpla).
Eu cred ca tu stii ce ai de facut.
soraderazboi
Postat pe 8 Aprilie 2010 03:10
De la: gratuit89, la data 2010-04-07 16:49:46
De la: getybaby, la data 2010-03-21 00:29:55Suntem impreuna de un an si ceva. La inceput mi s-a parut a fi un tip ok...insa cu timpul a devenit chiar plictisitor. Intalnirile noastre sunt monotone...Tin sa mentionez ca ne vedem cam rar, iar atunci cand ne intalnim, el isi doreste sa facem sex si doar atat, iar mai nou vrea sa facem si oral(dar eu nu vreu pt k am impresia ca doar asta vrea de la mine). Problema este ca am facut prima data sex acum cam o jumatate de an, iar el era virgin si eu la fel...doar k eu am aflat de curand ca si el era...el spune ca a facut-o doar cu mine, iar ca in perioada in care nu ne-am mai vazut n-a mai facut nimic cu nimeni. Eu il inteleg ca isi doreste sa invete, sa experimenteze...dar imi lasa impresia ca m-ar vrea doar pentru asta. Nu stiu ce sa fac...simt ca vreu sa ne despartim, sa nu mai avem niciun fel de contact...dar mi-e mila de el pt k a vorbit cu mine despre intimitatile lui (lucruri pe care, spune el, nu le-a mai spus nimanui). N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. Voi ce parere aveti?

......daca e virgin nu va place......daca este prea versat iar nu va place....cum muskii mei sa o mai dam cu voi ca tot nu inteleg......




:)))) bine punctat

on-topic...cu ce te deranjeaza ca ai descoperit tocmai acum ca el a fost virgin?Daca in tot timpul asta ati facut vrute si nevrute si nu l-ai simtit nicio clipa stingher in pat??
Tu stii de fapt ce vrei?!
happy_face
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:52
De la: getybaby, la data 2010-03-21 00:29:55Suntem impreuna de un an si ceva. La inceput mi s-a parut a fi un tip ok...insa cu timpul a devenit chiar plictisitor. Intalnirile noastre sunt monotone...Tin sa mentionez ca ne vedem cam rar, iar atunci cand ne intalnim, el isi doreste sa facem sex si doar atat, iar mai nou vrea sa facem si oral(dar eu nu vreu pt k am impresia ca doar asta vrea de la mine). Problema este ca am facut prima data sex acum cam o jumatate de an, iar el era virgin si eu la fel...doar k eu am aflat de curand ca si el era...el spune ca a facut-o doar cu mine, iar ca in perioada in care nu ne-am mai vazut n-a mai facut nimic cu nimeni. Eu il inteleg ca isi doreste sa invete, sa experimenteze...dar imi lasa impresia ca m-ar vrea doar pentru asta. Nu stiu ce sa fac...simt ca vreu sa ne despartim, sa nu mai avem niciun fel de contact...dar mi-e mila de el pt k a vorbit cu mine despre intimitatile lui (lucruri pe care, spune el, nu le-a mai spus nimanui). N-as vrea sa se simta dezamagit...ca acum cand am aflat ca era virgin nu-l mai vreau. Voi ce parere aveti?

ei na ,dar pentru ce ? pentru spalat, calcat, mancare...are nevasta
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simptomele sarcinii 41 De la: rockk 11 Aprilie 2011 22:30
relatie noua....penis mic:-s 309 De la: kudika_1042967 21 Ianuarie 2022 06:54
pentru fete 49 De la: AliceP 14 Octombrie 2009 17:46
singerare la pierderea virginitatii 23 De la: darksukkubus69 24 Mai 2010 19:02
depilare sau tuns in zona intima ???? :D 39 De la: kudika029282 6 Ianuarie 2011 21:22