Setari Cookie-uri

oare?

buna.am 18 ani si am o mare dilema ce ma macina si nu pot avea un raspuns calumea pe alte siteuri .va rog fara mistouri.joi cand m-am intalnit cu prietenul meu,am incercat so facem dar nu prea ne-a iesit calumea.ma durut ingrozitor.am incercat multe pozitii ca sa nu ma doara dar degeaba.am folosit prezervativ,nu s-a rupt(arata intact dupa cum am vazut),nu cred ca si-a dat drumul daca nu a fost excitat(durerea pe care o aveam eu nu il excita deloc) .cert este ca nu am reusit mai nimica si am renuntat.a spus cand se va ivi o ocazie mai buna,atunci incercam.bun.intrebarea mea este urmatoarea.oare am ramas insarcinata?nu stiu.m'am tot gandit si nu sunt sanse..adica deloc dar simt eu o oarecare teama fiind 1 data si plus ca de anul trecut tot din luna august,am menstruatie neregulata(imi vine cu intarzieri de saptamani sau chiar 1 luna nu-mi vine fata d einainte cand imi venea la timp sau imi intarzia 1-2 zile) si mi-a fost teama de consecinte. .nu mi-a curs sange deloc.mi-a introdus si degetul ca sa faca sa ma obsinuiesc cu durerea dar degeaba.in ambele situatii am simtit o durere si o usturime.de la ce poate fi?si inca o intrebare.oare mai sunt virgina daca nu mi'a curs sange?
multumesc si va rog sfaturi nu mistouri.nu toti suntem perfecti pe lumea asta
lorys93
Postat pe 20 August 2011 10:33
1. Daca a folosit prezervativ si nu s-a rupt, nu esti insarcinata.
2. Daca nu te-a penetrat complet, e posibil sa fi ramas virgina :p
3. Doare pt ca nu esti pregatita; trebuie sa gasesti momentul potrivit( nu cand vrea doar el)
ilumax_76
Postat pe 20 August 2011 10:53
daca v-ati protejat nu esti insarcinata,de obicei la primul contact menstruatia se deregleaza putin .O sa-ti revi.
In rest sunt de acord cu sfatul lui Ilumax .
piscolino
Postat pe 20 August 2011 11:00
De la: ilumax_76, la data 2011-08-20 10:53:121. Daca a folosit prezervativ si nu s-a rupt, nu esti insarcinata.
2. Daca nu te-a penetrat complet, e posibil sa fi ramas virgina :p

Daca era altfel, se lua biserica de noi.
Armain
Postat pe 20 August 2011 17:22
Da, mai esti virgina....in urechi si in nari, poate.....
Tu de himen elastic ai auzit?
Eva32
Postat pe 3 Septembrie 2011 02:55
De la: Eva32, la data 2011-09-03 02:55:33Da, mai esti virgina....in urechi si in nari, poate.....
Tu de himen elastic ai auzit?


Daca ai paru crez esti virgina si in colacei din par :))

Eu zic sa continuati ce ati inceput cat mai repede, te va mai durea de cateva ori iar dupa nu o sa te mai saturi de sex.Probabil peste o vreme ne vei scrie sa ne intrebi de ce doarte sexul anal, si cand faci sex oral daca trebui sa o bagi toata in gura sau sa inchiti tot!
caddy21
Postat pe 4 Septembrie 2011 14:43
De la: lorys93, la data 2011-08-20 10:33:56buna.am 18 ani si am o mare dilema ce ma macina si nu pot avea un raspuns calumea pe alte siteuri .va rog fara mistouri.joi cand m-am intalnit cu prietenul meu,am incercat so facem dar nu prea ne-a iesit calumea.ma durut ingrozitor.am incercat multe pozitii ca sa nu ma doara dar degeaba.am folosit prezervativ,nu s-a rupt(arata intact dupa cum am vazut),nu cred ca si-a dat drumul daca nu a fost excitat(durerea pe care o aveam eu nu il excita deloc) .cert este ca nu am reusit mai nimica si am renuntat.a spus cand se va ivi o ocazie mai buna,atunci incercam.bun.intrebarea mea este urmatoarea.oare am ramas insarcinata?nu stiu.m'am tot gandit si nu sunt sanse..adica deloc dar simt eu o oarecare teama fiind 1 data si plus ca de anul trecut tot din luna august,am menstruatie neregulata(imi vine cu intarzieri de saptamani sau chiar 1 luna nu-mi vine fata d einainte cand imi venea la timp sau imi intarzia 1-2 zile) si mi-a fost teama de consecinte. .nu mi-a curs sange deloc.mi-a introdus si degetul ca sa faca sa ma obsinuiesc cu durerea dar degeaba.in ambele situatii am simtit o durere si o usturime.de la ce poate fi?si inca o intrebare.oare mai sunt virgina daca nu mi'a curs sange?
multumesc si va rog sfaturi nu mistouri.nu toti suntem perfecti pe lumea asta


Eu zic mai asteapta vreo 4 ani pana te mai coci un pic la minte, iara dupa aceea mai incercati.
Gelico
Postat pe 4 Septembrie 2011 14:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ar agata femeile un barbat? 460 De la: ocgiogi 22 Aprilie 2010 20:40
Mama, sotie versus angajata 7 De la: pamela_1 30 Iunie 2009 12:53
sex...in masina sau oriunde in afara dormitorului!! 214 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:41
cum se face sex oral?? 1413 De la: glumeatza 4 Martie 2014 13:58
Erectie slabaaaa 30 De la: Masarion 22 Aprilie 2009 02:24