Setari Cookie-uri

Voi ce credeti..?

Ce parere aveti de o relatie de aproape 2 ani in care fata se implica cum poate mai bine in relatia respectiva...se ocupa chiar si de iesirile in 2 financiar vorbind deoarece partenerul nu munceste deocamdata...fata face toate aceste gesturi pt ei pt relatia lor...mananca aprope zilnic la ea..el cand face rost de bani baga in masina tot uitand k are si o relatie si poate din bun simt ar trebui sa ii ia makr o ciocolata..se intampla frecvent asta desi au fost multe discutii in sensul asta...fata tot spera..cu timpul apar rani adanci in sufletul ei deoarece se simte nesemnificativa in viata lui..tot timpul spune k se va schimba dar e vorba totusi de mici gesturi care eu zic k e normal sa le faca..ok e de inteles knd nu are dar si knd are sa nu se rupa de la 2 lei pt persoana care spune k o iubeste mult si care totusi are grija de el...voi ce spuneti?
ramonaaa7
Postat pe 21 Martie 2010 00:57
Eu cred ca si-a cam facut-o cu mina ei. De ce sa-i ofere asa totul pe tava? Il iubeste, bine, da femeia trebuie sa se lase cucerita, nu sa ia ea initiativa intotdeauna si la toate, cred eu, pentru ca el pierde interesul de a o mai impresiona, stie deja ca ea face tot si sta cu ea poate din comoditate.
Inga77
Postat pe 21 Martie 2010 02:01
da..la comoditate m-am gandit si eu..se pare k nu se mai poate face mare lucru desi fata satula sa se implice doar ea a lasat-o mai moale cu gesturile..iar el de multe ori pare k nu-si da seama de lucrurile p care ar trebui sa le faca si el...abia dupa ce spui isi mai revine dar totusi pana knd sa stai cu gura pe el..
ramonaaa7
Postat pe 21 Martie 2010 08:37
De la: ramonaaa7, la data 2010-03-21 00:57:54Ce parere aveti de o relatie de aproape 2 ani in care fata se implica cum poate mai bine in relatia respectiva...se ocupa chiar si de iesirile in 2 financiar vorbind deoarece partenerul nu munceste deocamdata...fata face toate aceste gesturi pt ei pt relatia lor...mananca aprope zilnic la ea....se intampla frecvent asta desi au fost multe discutii in sensul asta...fata tot spera..cu timpul apar rani adanci in sufletul ei deoarece se simte nesemnificativa in viata lui..tot timpul spune k se va schimba dar e vorba totusi de mici gesturi care eu zic k e normal sa le faca..ok e de inteles knd nu are dar si knd are sa nu se rupa de la 2 lei pt persoana care spune k o iubeste mult si care totusi are grija de el...voi ce spuneti?



"""el cand face rost de bani baga in masina tot uitand k are si o relatie si poate din bun simt ar trebui sa ii ia makr o ciocolata""""este un nesimiti care nu merita nici macar 5 minute sa te gandesti la el.
cami_goanga10
Postat pe 25 Martie 2010 21:44
Da sunt constienta k nu se merita sa ma consum atat dar imi este asa greu sa renunt...am incercat..si cred k voi mai incerca pt k nu mi-e bn deloc asa..
ramonaaa7
Postat pe 26 Martie 2010 16:19
..da stiu...cand te ia in brate,te saruta,va iubiti ,iti zice 2 vorbe dulci la ureche uiti de tot,,,cu cat trece mai mult timp cu atat mai greu este,dar fii barbata ,ia-ti inima in dinti si ia-o de la capat..baftaa!
cami_goanga10
Postat pe 27 Martie 2010 21:06
cred ca ar trebui sa-l lase in plata Domnului! ori muncesc amandoi,ori la revedere!
amircristian
Postat pe 28 Martie 2010 13:40
da...mai nou cand am momente in care simt nevoie de atentia lui si ii spun asta(recunosc sub forma unui repros) fuge...e mai simplu asa. imi vine si mai greu knd vad asta...dupa ce ma lasa singura cateva ore bune vine si spune k ii pare rau...si atat.
ramonaaa7
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:42
of of of, stiu cat de greu e sa te dezlipesti de o lipitoare, de un parazit care sta si suge pana face burta mare... ia o decizie cat mai curand, ori pleci capul si mergi asa pana iti da el cu flit ori il iei de guler si'l arunci cu c uru' gol in strada si tu inchizi usa definitiv. dragostea nu tine de foame, promisiunile lui sunt bune de sters cand n'ai hartie igienica.l'ai infiat cumva de trebuie sa'l intretii?ia mai da'l in pisda mami' lui. ia lasa'l cateva zile fara tzatza de la care suge sa vezi cum ii vine la cap. atat timp cat tu ii dai tot timpul ce are nevoie nu te astepta ca peste noapte sa se transforme in printul de care ai tu nevoie. daca tot l'ai "infiat" afla ca asa cum il cresti asa il ai.
Shhh
Postat pe 14 Aprilie 2010 12:59
eu cred, cu tarie cred, ca astazi e miercuri!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 Aprilie 2010 14:18
fata doarme in "ghete", doarme in post, doarme pe ea.
nu pot sa cred cate fete cu problema asta am vazut pe forumul asta.
nu ma deranjeaza...gradina este mare...
baiatul in cercul lui de preteni are o "eticheta" pe frunte pe acre scrie "baiat destept" si sunt sigur ca este invidiat.
cineva sa trezeasca fata asta...
destin_srr
Postat pe 16 Aprilie 2010 01:34
Ma voi trezi probabil in cazul in kre nu se va trezi el..recunosc m-am implicat f mult..mi-e greu s arenunt si ink mai sper la o schimbare cu privire la relatia asta
ramonaaa7
Postat pe 17 Aprilie 2010 15:33
De la: destin_srr, la data 2010-04-16 01:34:41fata doarme in "ghete", doarme in post, doarme pe ea.
nu pot sa cred cate fete cu problema asta am vazut pe forumul asta.
nu ma deranjeaza...gradina este mare...
baiatul in cercul lui de preteni are o "eticheta" pe frunte pe acre scrie "baiat destept" si sunt sigur ca este invidiat.
cineva sa trezeasca fata asta...


o sa se trezeasca dupa ce'i tranteste gagiu' un copchil si o lasa cu ochii in soare
Shhh
Postat pe 17 Aprilie 2010 16:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mare dilema! 10 De la: pamela_1 24 Iunie 2009 14:21
Poti fi prietena cu fosta lui iubita? 49 De la: gratuit89 20 Decembrie 2009 04:19
Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII" 767 De la: etta 9 Februarie 2009 14:21
Sunt nehotarata ce sa fac !! pe cine sa aleg ???!!! 38 De la: kudika_9026 21 Septembrie 2012 10:09
muzica necesara la petreceri 12 De la: thadoog 12 Mai 2009 18:10