Setari Cookie-uri

Ce fel de barbati merg la astfel de saloane ?

Ce fel de barbati aleg sa mearga la saloanele de masaj erotic, ce parere aveti despre ei ??
Zilele trecute, din intamplare am gasit in buzunarul scaunului de la masina prietenului meu, cu care am o relatie de 5 ani, o carte de vizita (facand reclama la un salon de masaj) , cd l-am intrebat mi-a spus foarte nepasator, ca este de ceva timp cartea de vizita acolo si ca nu mai stie cum a aparut acolo. Voi ce credeti, minte ?? A sost la masaj sau nu ???
Eu una, nu stiu ce sa mai cred....
Crina_1988
Postat pe 21 Martie 2010 15:37
Acum reallizez eu de ce te intereseaza atat de mult subiectul asta ....ne-ai luat prin invaluire
Raspuns: nu stiu ce gen de barbati frecventeaza saloanele astea, banuiesc ca sunt din cei care-si permit sa-si ofere asemenea placeri si prietenul tau probabil ca se numara printre ei
miss_darine
Postat pe 22 Martie 2010 20:07
eu zic sa ne anunti daca vine vreunu de pe kudika la masaj!
one_size
Postat pe 23 Martie 2010 14:17
Sigur ca da, o sa-i intreb pe toti daca vin de pe kudika si o sa te anunt special .... :-)))))))
Crina_1988
Postat pe 24 Martie 2010 03:09
asa sa faci!
nu de alta da vrem sa vedem daca avem rezultate la campania ta de promovare a bordelului cu acte in regula!pardon a salonului de masaj unde muncesc de zor numa ingerasi de femei!
one_size
Postat pe 24 Martie 2010 10:08
la astfel de saloane merg in primul rand cei care isi permit... shi apoi.... merg pentru relaxare. ai putea sa incerci si tu k nu e interzis clientelor

nu e nimik in neregula cu mersul la astfel de saloane. imagineaza-ti ca este un masaj ceva mai... profund ai putea foarte bine sa te documentezi si sa ii propui prietenului tau sa ii oferi tu o sedinta de masaj erotic

si la urma urmei... era doar o carte de vizita.... nu trebuie neaparat sa fii fost acolo k sa aiba o carte de vizita dela un astfel de salon! OMG! uneori femeile cauta motiv de cearta, de neliniste... nu stiti unele dintre voi cum sa va mai piperati existenta shi cautati motive de ... galceava!

stai linistita: prietenul tau nu a fost la salonul ala de masaj! iar daca a fost, nu vad ce mare scofala!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 24 Martie 2010 10:17
Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:35
De la: MSK, la data 2010-04-06 09:35:14Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?


haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ????????????
Dontyyy
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:37
De la: MSK, la data 2010-04-06 09:35:14Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?


Nu , dar nu cred ca era vreuna curioasa.Sa aducem biciul?!

Postat pe 6 Aprilie 2010 14:29
De la: MSK, la data 2010-04-06 09:35:14Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?

doamne:))))):)))

_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:33
Come on fox, era o gluma. Stiu ca umorul meu semienglezesc nu prinde mai niciodata, dar era un fel subtil de a spune: "So wat? Si eu ma duc".

Neah, neah, neah. Si cand ma gandesc ca voiam sa ma fac actor de StandUp Comedy... mai bine ma fac vidanjor.
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:30
Pai daca tot esti masochist, ca vindanjor ar trebui sa fii fericit. Eventual sa te mine la groapa cu rahat o doamna imbracata in latex si dotata cu un bici cat-o-nine. Right?
soraderazboi
Postat pe 7 Aprilie 2010 02:00
De la: MSK, la data 2010-04-06 09:35:14Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?


Poti sa fii relaxat si de s otie/iubita ! Insa deh, nu toti o duc atat de bine si saracutii masochisti au nevoie sa dea niste bani pt ca niste fete sa se prefaca cum ca le place ceea ce fac acolo, de barbatii respectivi, ih....Fiecare cu ce poate !
Summer_
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:51
De la: MSK, la data 2010-04-06 09:35:14Niste nenorociti, niste oameni de nimic! Ar trebui sa fie lasati la marginea societatii, infierati cu simbolul rusinii, castrati si dati la lei. Cum este posibil sa te duci la asa ceva? Cum este posibil sa stai 2 ore fara sa fii pisat la cap de sotie/iubita? Cum este posibil sa incerci ceva nou? Sa te relaxezi? Sa te simti bine? Ar trebui sa te bantuie constiinta si pe lumea cealalta.

ps. v-am zis ca sunt masochist?


mi-a placut Amin!

cand ai fost ultima oara la un masaj erotic?
Celia_29
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:54
prietenul tau poarta sosete? sigur ca poarta..
de unde le-a cumparat?
daca a flirtat cu vanzatoarea de sosete?...
dar pantaloni are?..

esti paranoica.

o carte de vizita nu e un prezervativ folosit, gasit sub bancheta din spate a masinii.

daca pe cartea de vizita nu scria ca primesti un masaj erotic odata cu acea carte de vizita, nu cred ca ai dc sa iti faci probleme.

cat despre barbatii care se duc la asemenea saloane, probabil sunt curiosi, sau n-au timp/chef/nervii necesari/rabdare pentru o relatie normala; si mai sunt cei cu foarte multi bani..
baiat_anonim
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:00
De la: one_size, la data 2010-03-24 10:08:07asa sa faci!
nu de alta da vrem sa vedem daca avem rezultate la campania ta de promovare a bordelului cu acte in regula!pardon a salonului de masaj unde muncesc de zor numa ingerasi de femei!


barbatzii care se duc acolo nu sunt in stare sa cucereasca o femeie, treb sa dea bani pt un masaj si o partida de sex...yac...ce barbat mai e ? si pe lg asta cred k nici nu e in stare sa satisfaca o femeie atata timp cat se duce la alea si alea mimeaza totu sau poate nu gasesc acasa ce le ofera alea...orgii sexuale...
angel_de_la_noche
Postat pe 9 Aprilie 2010 11:16
De la: angel_de_la_noche, la data 2010-04-09 11:16:15
De la: one_size, la data 2010-03-24 10:08:07asa sa faci!
nu de alta da vrem sa vedem daca avem rezultate la campania ta de promovare a bordelului cu acte in regula!pardon a salonului de masaj unde muncesc de zor numa ingerasi de femei!


barbatzii care se duc acolo nu sunt in stare sa cucereasca o femeie, treb sa dea bani pt un masaj si o partida de sex...yac...ce barbat mai e ? si pe lg asta cred k nici nu e in stare sa satisfaca o femeie atata timp cat se duce la alea si alea mimeaza totu sau poate nu gasesc acasa ce le ofera alea...orgii sexuale...


diferenta dintre sexul pe bani si cel gratuit este ca cel din urma costa mai mult (asta a zis-o unu mai destept ca mine ). Da mai alea mimeaza ..de parca celelalte nu o fac. Eu nu vad asa o mare problema...vrei sa bei un cico mergi la bar, vrei o paine mergi la alimentara..vrei un masaj....si tot asa
Iradiatu_
Postat pe 9 Aprilie 2010 11:20
De la: Crina_1988, la data 2010-03-21 15:37:08Ce fel de barbati aleg sa mearga la saloanele de masaj erotic, ce parere aveti despre ei ??
Zilele trecute, din intamplare am gasit in buzunarul scaunului de la masina prietenului meu, cu care am o relatie de 5 ani, o carte de vizita (facand reclama la un salon de masaj) , cd l-am intrebat mi-a spus foarte nepasator, ca este de ceva timp cartea de vizita acolo si ca nu mai stie cum a aparut acolo. Voi ce credeti, minte ?? A sost la masaj sau nu ???
Eu una, nu stiu ce sa mai cred....

toti...indiferent daca -s grasi , slabi, tineri,batrani,frumosi,urati,destepti,prosti,educati sau trogloditi, cu bani sau fara,curiosi, timizi, psihopati,daruiti de dumnezeu cu prietene sau sotii frumoase....tooooooooooooooooooti!
asa ca nu-ti face probleme.,da-i inainte
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 17:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 31 De la: Yharr 10 Noiembrie 2011 17:47
Mai am o sansa sa-mi salvez relatia,vreau sfaturi!multumesc 26 De la: ioana_maddy20 6 Octombrie 2012 09:44
Prietenul meu se masturbeaza 67 De la: greierash 4 Octombrie 2009 20:06
sarcina 3 De la: kudika_23665 7 Septembrie 2014 11:21
Iubire sau minciuna ? 20 De la: kudika_pudika 26 Aprilie 2011 14:41