Setari Cookie-uri

dezvirginare

am si eu o problema. acum 2 sapt am avut primul meu contact sexual. himenul s-a rupt, pe moment m-a durut putin dar a trecut imediat.totusi e ceva care ma deranjeaza. de atunci simt o usturime in zona vaginului, cv intre mancarime si usturime. e destul de sacaitor mai ales knd merg. mi-e frica sa nu am vreo infectie cu toate ca am folosit prezervative. credeti k e posibil?
kudika151283
Postat pe 24 Martie 2010 20:11
Nu am avut inca primul contact sexual, dar am facut niste ore de "sexologie " . Din cate am auzit, poate fi normala aceasta senzatie, dar nu ptr mult timp. Dupa cum vad, de 2 saptamani ai aceasta senzatie asa ca cel mai bun sfat ar fi sa mergi la ginecolog urgent !!!
deusha
Postat pe 24 Martie 2010 20:15
bine, vezi tu asta e cam complicat pentru ca nu as vrea sa afle ai mei. (sunt minora)
si in plus nu prea are cum sa fie o infectie pentru k a folosit prezervative. am vb si cu prietenele mele si au zis k si ele au avut o senzatie asemanatoare.
A,si am scris din greseala 2 in loc de 1. acum o sapt s-a intamplat totul.
kudika151283
Postat pe 24 Martie 2010 20:23
mda, acusi ai sa zici ca ieri de fapt a fost, si nu acu o sapt sau doua, ma rog. :-? daca ai 16 ani nu te poti duce la gineco fara mama? : dar eu zic sa ai rabdare, totusi dezvirginarea doare nu numai pe moment, depinde si de organismul tau, pe mine m'a durut mai bine de'o luna asa ca... stai calma.. mai poate fi ceva de la prezervativ, poate ai facut o iritatie...
Shhh
Postat pe 24 Martie 2010 20:29
De la: Shhh, la data 2010-03-24 20:29:53mda, acusi ai sa zici ca ieri de fapt a fost, si nu acu o sapt sau doua, ma rog. :-? daca ai 16 ani nu te poti duce la gineco fara mama? : dar eu zic sa ai rabdare, totusi dezvirginarea doare nu numai pe moment, depinde si de organismul tau, pe mine m'a durut mai bine de'o luna asa ca... stai calma.. mai poate fi ceva de la prezervativ, poate ai facut o iritatie...



nu era nici macar ieri...era cu 5 minute inainte sa scrie topic-l ...offf...copiii astia...fac sex para a se informa in prealabil.....in ce lume zapacita traim.....
ioanam859
Postat pe 24 Martie 2010 20:39
merci pt sfaturi. si nu, nu o sa zic ca a fost ieri, sau acum 5 minute, a fost acum exact 8 zile. in fine..
kudika151283
Postat pe 24 Martie 2010 21:01
poti sa mergi la ginecolog fara mama etc. eu te-as sfatui sa mergi, dar faci cum vrei. pupici!
deusha
Postat pe 25 Martie 2010 21:07
Una dintre problemele omenirii este ca foarte multa lume sufera de alergii. Este foarte posibil ca tu sa fii alergica la latex. Asta in cazul in care senzatia ta persista. Nu esti singura iar sfatul meu este sa mergi la medic, cu mama, singura sau cu o prietena nu mai conteaza. cand este vorba de sanatate rusinea trebuie lasata pe ultimul loc.
kudika162421
Postat pe 6 Aprilie 2010 10:12
poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.
rox_sb
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:41
mergi la planing familial de fapt tot ginecologie acolo o sa primesti sfaturi si anticonceptionale gratis daca prezinti carnetul de elev vizat
utad
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:14
mergi la medic.el iti va da toate raspunsurile.
Amnesia
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:21
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!
valentinacristina
Postat pe 9 Aprilie 2010 01:24
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 01:24:48
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!


Un mic sfat: pune si tu mana pe o carte de gramatica! Vezi ce se intampla cand umbli dupa sex, in loc sa te tii de scoala?
Micael
Postat pe 9 Aprilie 2010 12:15
De la: Micael, la data 2010-04-09 12:15:27
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 01:24:48
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!


Un mic sfat: pune si tu mana pe o carte de gramatica! Vezi ce se intampla cand umbli dupa sex, in loc sa te tii de scoala?




scuza-ma stiu sa scriu perfect in Romaneste, in Spaniola si in Engleza asa ca nu-mi tine tu predici de cum trebuie sa scriu!! Eu pot avea toate lucrurile daca mi le propun, dar tu in schimb se vede ca a trebuit sa nu umbli dupa sex ca sa inveti!!din cate imi dau seama!!Fata trezestete la viata reala sau intra de calugarita!!
valentinacristina
Postat pe 9 Aprilie 2010 17:23
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 17:23:31
De la: Micael, la data 2010-04-09 12:15:27
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 01:24:48
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!


Un mic sfat: pune si tu mana pe o carte de gramatica! Vezi ce se intampla cand umbli dupa sex, in loc sa te tii de scoala?




scuza-ma stiu sa scriu perfect in Romaneste, in Spaniola si in Engleza asa ca nu-mi tine tu predici de cum trebuie sa scriu!! Eu pot avea toate lucrurile daca mi le propun, dar tu in schimb se vede ca a trebuit sa nu umbli dupa sex ca sa inveti!!din cate imi dau seama!!Fata trezestete la viata reala sau intra de calugarita!!



asculta sfatul baiatului de mai sus...si mai da si tu pe la scoala....de cand in linba romana se scrie cu litera mare daca nu e nume????

ioanam859
Postat pe 10 Aprilie 2010 16:31
De la: ioanam859, la data 2010-04-10 16:31:26
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 17:23:31
De la: Micael, la data 2010-04-09 12:15:27
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 01:24:48
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!


Un mic sfat: pune si tu mana pe o carte de gramatica! Vezi ce se intampla cand umbli dupa sex, in loc sa te tii de scoala?




scuza-ma stiu sa scriu perfect in Romaneste, in Spaniola si in Engleza asa ca nu-mi tine tu predici de cum trebuie sa scriu!! Eu pot avea toate lucrurile daca mi le propun, dar tu in schimb se vede ca a trebuit sa nu umbli dupa sex ca sa inveti!!din cate imi dau seama!!Fata trezestete la viata reala sau intra de calugarita!!



asculta sfatul baiatului de mai sus...si mai da si tu pe la scoala....de cand in limba romana se scrie cu litera mare daca nu e nume????



*** limba romana....din graba, imi cer scuze
ioanam859
Postat pe 10 Aprilie 2010 16:34
ce gramatica fetelor ca vb aia p... nu stie carte1!
utad
Postat pe 10 Aprilie 2010 16:38
De la: utad, la data 2010-04-10 16:38:04ce gramatica fetelor ca vb aia p... nu stie carte1!



[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
sunt de aceeasi parere [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
i_andra
Postat pe 10 Aprilie 2010 16:58
De la: valentinacristina, la data 2010-04-09 01:24:48
De la: rox_sb, la data 2010-04-06 13:41:22poti sa te duci frumos la farmacie, sa spui care este problema ta si o sa primesti cel mai probabil 2 pastilute, doza unica pe care o sa le iei una dimineata si una seara si gata. dar totusi cel mai bine ar fi sa incetezi activitatile astea...nu sunt pentru minori, in niciun caz. Trebuie sa stii ce faci daca tot faci, si mai ales cu cine faci!!! E curat baiatul, nu e , e vreun Don Juan care umbla peste tot, colecteaza boli si ti le da si tie ca bonus??? nu e prea ok c ai facut, dar treaba ta.




Vai da aici de cand se dau clase de ce e bine si ce e rau!!Pot sa pun pariu ca tot atata serietate si si tu ai facuto minora!! hai mai lasate!! saraca fata pe langa ca se gandeste ea destul la ce a facut acum vi tu cu predici de la parinti!!


draga mea nu conteaza cand am facut-o eu...am facut-o devreme, mult prea devreme pentru mine, si imi pare rau, tocmai de aceea i-am spus ei sa nu faca prostii de care sa ii para rau mai tarziu. Intelegi matalutza? Asa ca nu ami fa u pe rautacioasa cu mine ca poate stiu mai multe decat tine si am trecut prin si mai multe. Ok? Si stai linistita ca daca nu stiam ce vb nu mai vb. U nici macar nu esti in tema. Ai intrat doar ca sa comentezi ce spun altii sau sa o ajuti pe fata???
rox_sb
Postat pe 10 Aprilie 2010 21:45
De la: utad, la data 2010-04-10 16:38:04ce gramatica fetelor ca vb aia p... nu stie carte1!






bravo....ai dreptate...la asta nu m-am gandit
ioanam859
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:18
De la: ioanam859, la data 2010-04-11 16:18:24
De la: utad, la data 2010-04-10 16:38:04ce gramatica fetelor ca vb aia p... nu stie carte1!






bravo....ai dreptate...la asta nu m-am gandit




pai pana la urma saraca fata in loc sa fie ajutata noi vb despre altceva!!ei bine cand vezi ca rade ciob de oala sparta!!mai dau si eu cu parerea!!nu mi-ar place sa ma compar cat am trait cum si unde!!fiecare are povestea ei/lui!!nici nu ma intereseaza!! va las pe voi s-o ajutati pe fata!!ca oricum nu prea ajuta sfaturile de pe forum!!
valentinacristina
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:46
fata de ce nu te informezi cand faci cate ceva...?!e greu...???
tavi85
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Matrimoniale adevarate si gratuite 6 De la: felixcat 5 Februarie 2011 18:32
va rog ajutati-ma!!! 29 De la: dragon_fly88 16 Iunie 2010 23:54
PSIHOTERAPIE 2 De la: andreea1976 15 August 2009 23:38
Sex sau romantism de sarbatori ? 22 De la: daniella_s 25 Noiembrie 2010 16:34
Cat timp...? 17 De la: mitura 7 Septembrie 2009 23:21