boala venerica?!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent boala venerica?!: (2 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
sotul meu sta acasa doua zile pe saptamana.saptamana aceasta .cand am avut contact sexual,am observat pe penisul lui,langa canalul urinar,ceva..ca niste umflaturi... este semn de boala venerica?!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
"ceva, ca niste umflaturi" poate insemna mai multe. De ce nu va duceti la medic decat sa intrebati pe un forum? E vorba de sanatate, nu de cai verzi pe pereti. Sau vrei doar o scuza sa-l acuzi de infidelitate?
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
De la: anitra, la data 2010-04-02 18:30:21sotul meu sta acasa doua zile pe saptamana.saptamana aceasta .cand am avut contact sexual,am observat pe penisul lui,langa canalul urinar,ceva..ca niste umflaturi... este semn de boala venerica?!
Nu vreau sa te sperii, dar in general sifilisul se manifesta si prin acele umflaturi......usturimi...etc. Atentie la neatentie !
,,Trebuie sa traim si sa iubim.''
Fosta membra Kudika.ro
salutare!
din cate mi-a spus el , a avut Chlamydia , dar mi-a spus ca a facut tratament...
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: anitra, la data 2010-04-02 18:30:21sotul meu sta acasa doua zile pe saptamana.saptamana aceasta .cand am avut contact sexual,am observat pe penisul lui,langa canalul urinar,ceva..ca niste umflaturi... este semn de boala venerica?!

Ce face sotul tau in restul saptamanii? Unde doarme?

De la: anitra, la data 2010-04-03 09:41:52salutare!
din cate mi-a spus el , a avut Chlamydia , dar mi-a spus ca a facut tratament...

De unde a primit Clamydia?
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-05 16:16:40

Ce face sotul tau in restul saptamanii? Unde doarme?

De unde a primit Clamydia?

e sofer pe tir draga :))
Casatoria e cauza principala a divortului.
happy_face Avatarul lui happy_face

91 mesaje

Ar trebui sa stii ca e o infectie destul de urata, care se transmite numai prin contact sexual. Sa ai mare grija pentru ca in cazul in care vei vrea sa ai un copil si ai bacteria asta, sunt sanse fte mari sa o transmiti copilului.Sa mearga neaparat la dermatolog sa vada ce si cum. Numai bine !