Setari Cookie-uri

azi am aflat ca am hepatitaB

VREU SI EU SA STIU CE REGIM TREBUIE SA TIN PTR HEPATITA B... eu traiesc in anglia si am aflat ca am hepatita B peste 2 saptamani mi se redau rezultatele finale daca am sau nu hepatita b dar 99 la suta o am mia zis doctorul si o sa imi dea un tratament .. eu am iubita sexul il facem neprotejat dar ia a avut hepatita B cand avea 3 ani iar ei i fac niste vacine acuma ca sa nu il ia iar peste o luna i se reface analiza la sange sa vada daca are si ea ptr ca i sau facut odata cu mine si ei nu iau gasit ca ar avea decat eu cine imi poate raspunde si mie la aceste intrebari astept raspuns va rog si va multumesc
kudika194485
Postat pe 8 Iunie 2010 23:39
De la: kudika194485, la data 2010-06-08 23:39:26VREU SI EU SA STIU CE REGIM TREBUIE SA TIN PTR HEPATITA B... eu traiesc in anglia si am aflat ca am hepatita B peste 2 saptamani mi se redau rezultatele finale daca am sau nu hepatita b dar 99 la suta o am mia zis doctorul si o sa imi dea un tratament .. eu am iubita sexul il facem neprotejat dar ia a avut hepatita B cand avea 3 ani iar ei i fac niste vacine acuma ca sa nu il ia iar peste o luna i se reface analiza la sange sa vada daca are si ea ptr ca i sau facut odata cu mine si ei nu iau gasit ca ar avea decat eu cine imi poate raspunde si mie la aceste intrebari astept raspuns va rog si va multumesc


esti nohatarat dude!
ai sau n-ai?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 Iunie 2010 00:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
herpes genital 8 De la: rashela 16 Iulie 2009 18:49
analizele inaintea inceperii vietii sexuale cu o persoana...o necesitate? 9 De la: Cassey 15 Mai 2009 14:10
... 9 De la: ironia 11 Februarie 2011 09:49
boala venerica?! 7 De la: happy_face 5 Aprilie 2010 17:01
raceala urata sau altceva? 19 De la: miss_darine 15 Ianuarie 2010 16:46