Setari Cookie-uri

Nuantator

Buna sunt bruneta natural si as vrea sa va intreb daca stiti cumva daca nuantatorul ar prinde pe parul meu.Am intrebat niste prietene si au zis ca nu si ca daca vreau alta culoare sa ma decolorez si nu as vrea asta......
me_and_point
Postat pe 5 Aprilie 2010 12:17
nuantator ce culoare?? daca e o cul deschisa clar nu. daca dai pe negru cu rosu vezi vreo diferenta? ca sa schimbi culoarea parului tb sa te decolorezi. eu zic sa stai calma, ia'ti ceva care sa'ti accentueze putin culoarea si e mai sexxy asa. nu baga vopsele si sub nici o forma nu iti fa un negru cioara in cap, mai strici si parul pe deasupra
Shhh
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:33
as fi vrut un roscat inchis,prietena mea sa facut si la soare are reflexe roscate nu este o diferenta foarte mare dar se vede frumos, diferenta este ca ea are culoarea parului saten inchis....
me_and_point
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:38
vopsea sau sa sa il decolorez nici nu ma gandesc, nu este foarte des si decat sa ris si sa il stric mai bine raman asa cum sunt....
me_and_point
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:39


HRISTOA A INVIAT!

http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=elena39&id_user=12233 un vot va rog multumesc se poate trimite la oricine
elena39
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:51
De la: me_and_point, la data 2010-04-05 13:39:50 vopsea sau sa sa il decolorez nici nu ma gandesc, nu este foarte des si decat sa ris si sa il stric mai bine raman asa cum sunt....

scuzati-mi"sa sa il"...doar "sa il"..:)
me_and_point
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:58
Buna, poti folosi CASTING LOREAL este foarte bun si nu dauneaza parului asa mult cum dauneaza vopseaua de par permanenta sau decolorarea.
Eu folosesc CASTING LOREAL si sunt foarte multumita si tot bruneta sunt.
brunneta
Postat pe 15 Aprilie 2010 12:09
Iti recomand cireasa neagra CASTING LOREAL are o tenta de roscat inchis si pare foarte natural.
brunneta
Postat pe 15 Aprilie 2010 12:14
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As avea nevoie de putin ajutor va rog,am 15 ani si jumatate. 70 De la: kudika_7096 18 August 2014 21:27
samponul johnsons baby 4 De la: balrog 14 Martie 2011 14:03
parul blond 31 De la: angelo_micnegrusiurat 19 Octombrie 2009 00:55
Fetelor ce efect a avut produsele de la Revitol?pentru voi? 3 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
Super masca pentru par 2 De la: kudika_989996 12 Februarie 2016 16:26