Parerea sincera despre voi

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Vreau sa va caracterizati,sa va spuneti calitatile si defectele si ceea ce ar trebui sa imbunatatit la voi...
Urasc sa vad femei sau barbati demoralizati din diferite motive sau din cauza unor persoane (prieteni,iubiti/iubite,familie,amanti etc. )

Nu ar fi frumos sa ne sustinem si sa ne ajutam?
Din cate am observat,nu avem nevoie neaparat de un prieten langa noi,caci gasim si virtuali (pe internet),cu care putem vorbi,si nu introducem diferite compromisuri.Adica,da,normal,ai nevoie de un prieten adevarat langa tine,dar in ziua de azi,mai greu...
Fiecare dintre noi doreste tot ce-i mai bun pentru el si familia sa!Si astfel...totul se schimba...
Bineinteles,inca mai sunt exceptii!!Dar in general,nu mai e la fel ca inainte...

So...GO ON !
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
"Vreau sa va caracterizati,sa va spuneti calitatile si defectele si ceea ce ar trebui sa imbunatatit la voi..."
chiar ai gandit serios ce ai scris?
Dragostea este speran...Fr ea, viaa nu este nimic mai mult dect o iluzie ...!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: vocea_inimii, la data 2010-04-12 19:42:41"Vreau sa va caracterizati,sa va spuneti calitatile si defectele si ceea ce ar trebui sa imbunatatit la voi..."

Da,de ce nu?E chiar asa de rau sa-ti faci o autocaracterizare?
Va e frica de asa ceva?
Trebuie sa invatam sa trecem peste orice,si sa ne pretuim!
Nu vad ce e rau...
Fosta membra Kudika.ro
De la: vss, la data 2010-04-12 20:44:50
De la: vocea_inimii, la data 2010-04-12 19:42:41"Vreau sa va caracterizati,sa va spuneti calitatile si defectele si ceea ce ar trebui sa imbunatatit la voi..."

Da,de ce nu?E chiar asa de rau sa-ti faci o autocaracterizare?
Va e frica de asa ceva?
Trebuie sa invatam sa trecem peste orice,si sa ne pretuim!
Nu vad ce e rau...

fa-ti tu caracterizarea...
Sa ai curajul sa risti pentru adevarul din inima ta,dar sa nu te minti cand il asculti.
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

stiu ca o sa va vina extraordinar (daca nu imposibil) de greu de crezu, dar nici macar eu nu sunt perfect. sau sunt ?
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

Incepe tu prima .
Fosta membra Kudika.ro
astept sa inceapa cineva......:)
Niciodata nu stii cat de puternic esti pana cand sa fii puternic ramane singura optiune pe care o mai ai.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Sunt rea , foarte rea , sunt o scorpie ! Gata am spart gheatza!
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
mamaaaaaaaaaa am ocazia sa strig in gura mare: sunt a "dre aqu"!!!!!
Fosta membra Kudika.ro
defectul meu cel mai mare il reprezinta graba si implicit lipsa rabdarii...is vali vijelie in toate de zici ca ma haituie cineva plus ca daca doresc ceva trebuie sa se indeplineasca in minutul doi
Fosta membra Kudika.ro
mmmmm poi in general sunt indulgenta...........da si cand te-ai luat de mine............pot sa ma laud si eu.........sunt Razbunatoare, acida, rautacioasa..........chiar daca nu recunosc in realitate:D:D:D
Niciodata nu stii cat de puternic esti pana cand sa fii puternic ramane singura optiune pe care o mai ai.
Fosta membra Kudika.ro
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-04-16 09:42:27Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!

vezi d-aia te ubesc eu!!
Fosta membra Kudika.ro
Sunt ca un telefon mobil...imi vorbesti...imi acorzi atentie...dar cum ai apasat butonul gresit...ai fost deconectat aaa....si cand vreau ceva...nu spun niciodata de 2 ori...stiti voi...daca nu sti,te invat...daca nu poti,te ajut..dar daca nu vrei...TE OBLIG
Fosta membra Kudika.ro
De la: Dontyyy, la data 2010-04-16 10:02:36
De la: one_size, la data 2010-04-16 09:42:27Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!

vezi d-aia te ubesc eu!!

la naiba ce buna sunt!ma iubesc pana si femeile!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
concurs.dormeo.ro/index.asp?csu=whitepaper&cex=32376&med=NA&orig...
Fosta membra Kudika.ro
posesiva, acaparatoare, geloasa, temperamentala...
cele ''bune''....foarte pasionala, iubareatza, plina de viata, cu simtul umorului, creativa(zodia leu)
deja asta seamana a matrimoniale