Setari Cookie-uri

vreau un sfat

sunt impreuna cu prietenul meu de 4 ani ,de 2 vine la mine parinti mei ii iubeu ca pe baiatul lor ,cand am ajuns in puncul de ai cunoaste familia lui nu au mai fost deacord cu el ,pentr ca nu este la un statut social ,am de vreo saptamana certuri continui si nu stiu cum sa ma impart nu pot sa renuntz nici la el pt cal iubesc nici la familie pentru ca sunt parintzi mei dami te rog un sfat
nunik
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:30
De la: nunik, la data 2010-04-16 16:30:07sunt impreuna cu prietenul meu de 4 ani ,de 2 vine la mine parinti mei ii iubeu ca pe baiatul lor ,cand am ajuns in puncul de ai cunoaste familia lui nu au mai fost deacord cu el ,pentr ca nu este la un statut social ,am de vreo saptamana certuri continui si nu stiu cum sa ma impart nu pot sa renuntz nici la el pt cal iubesc nici la familie pentru ca sunt parintzi mei dami te rog un sfat


cate clase ai?
Celia_29
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:40
Mah Celia ce rea mai esti si tu...
Nu stiu cate clase are dar partea proasta este ca a mai facut un post....cu intrebarea cam la fel formulata numai ca ne mai zicea ca se vede cu iubitul ei numai 10 minute "in prima pauza"... Draguta raspunsurile v-or fi aceleasi...te asigur
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:48
aham, deci asa

ideea e ca poate parinti lui sa nu mai fie de acord cu relatia voastra dupa ce iau vazut pe ai tai cami par incuiati la minte si nu prea educati daca nau tinut ca macar fica lor sa stie limba romana cum trebuie; miar fi rusine sa am 19 ani si sa scriu ca tine, daca aveai 10 ani te mai iertam. Stai pe langa parinti tai ca stai bine
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:21
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-16 18:21:29aham, deci asa

ideea e ca poate parinti lui sa nu mai fie de acord cu relatia voastra dupa ce iau vazut pe ai tai cami par incuiati la minte si nu prea educati daca nau tinut ca macar fica lor sa stie limba romana cum trebuie; miar fi rusine sa am 19 ani si sa scriu ca tine, daca aveai 10 ani te mai iertam. Stai pe langa parinti tai ca stai bine

la un asa topic un raspuns pe masura
miss_darine
Postat pe 16 Aprilie 2010 20:31
De la: nunik, la data 2010-04-16 16:30:07sunt impreuna cu prietenul meu de 4 ani ,de 2 vine la mine parinti mei ii iubeu ca pe baiatul lor ,cand am ajuns in puncul de ai cunoaste familia lui nu au mai fost deacord cu el ,pentr ca nu este la un statut social ,am de vreo saptamana certuri continui si nu stiu cum sa ma impart nu pot sa renuntz nici la el pt cal iubesc nici la familie pentru ca sunt parintzi mei dami te rog un sfat


achizitioneaza un abecedar si apuca-te de treaba, printre care si de gramatica limbii romane,este unicul sfat de bun simt pe care ti-l pot oferi.
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Aprilie 2010 20:43
De la: miss_darine, la data 2010-04-16 20:31:48
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-16 18:21:29aham, deci asa

ideea e ca poate parinti lui sa nu mai fie de acord cu relatia voastra dupa ce iau vazut pe ai tai cami par incuiati la minte si nu prea educati daca nau tinut ca macar fica lor sa stie limba romana cum trebuie; miar fi rusine sa am 19 ani si sa scriu ca tine, daca aveai 10 ani te mai iertam. Stai pe langa parinti tai ca stai bine

la un asa topic un raspuns pe masura

s-a suparat ea pe mine pe celalalt topic al ei, da' sa fim seriosi; aveam vreo 12 ani cand m-a luat tata la intrebari numai cand a vazut un scris urat intr-unul din caietele mele. A trebuit sa-i demonstrez scriind in fata lui ca nu e scrisul meu (era un caiet de prezenta, cred, cand eram sefa clasei). Daramite sa fii scris in halul asta de incorect! Cred ca ma alerga cu cureaua!
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2010 20:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14
decizia corecta? 32 De la: pamela_1 20 Mai 2009 13:08
Il iubesc inca, el e rece si introveriti 51 De la: eugeniaclep 24 Octombrie 2012 12:21
La naiba,cred ca m-am indragostit! 105 De la: kudika_21209 4 Mai 2013 11:11
fecioara & fecioara 30 De la: pamela_1 29 Mai 2009 16:28