Setari Cookie-uri

cadouri :X

heeei :D ce cadouri i-ati oferit persoanei iubite? eu sunt in lipsa de idei, nu stiu ce sa mai cumpar ceva idei?
kudika_13034
Postat pe 27 Iulie 2012 13:59
kudika_13034
Postat pe 27 Iulie 2012 14:09
Hei...sper ca nu e prea tarziu sa raspund...ce pot sa zic...asta depinde depinde de mai multi factori,in opinia mea...de varsta,de perioada care a trecut de cand sunteti impreuna...de felul de a fi al prietenului tau...eu una as incerca ceva funny....ceva de plus si o pereche de chiloti cu imprimeu hazliu,daca e mai copilaros...sau un ceas,,,o camasa daca e mai matur. depinde si de el. sper ca ti'am fostde ajutor...
kudika_9450
Postat pe 25 August 2012 13:45
De la: kudika_13034, la data 2012-07-27 13:59:08heeei :D ce cadouri i-ati oferit persoanei iubite? eu sunt in lipsa de idei, nu stiu ce sa mai cumpar ceva idei?


Iti spun ce le-am daruit eu persoanelor iubite sau ce am de gand sa le daruiesc. Eu cand iubesc pe cineva inca iubesc !!! :) Doua tablouri unite in forma de inimioara in care am incadrad doua fotografi a mea si al lui. O felicitare colorata de mine pe care am compus o poezie sau scri un sentiment - am pus-o intro cutiuta frumoasa langa doua breloguri de chei care simbolizeaza felul in care ne alintam noi. Imi mai plac lucrurile personalizate precum o perinita sau un tricou cu poza ta si a lui - se fac in Real astfel de lucruri. Un pix, sau un ceas personalizat si de asemenea imi place mult sa daruiesc parfumuri si haine. De asemenea un cadou minunat pentru un barbat este acela de al lua prin surpriondere de ai arata ca esti langa el si de ai castiga increderea si acest lucru il poti face printr-o cina romantica in oras, o intalnire intr-un loc in care sa fiti doar voi doi ... pregatesti de exempu la tine acasa apartamentul intr-un mod minunat cu lumanari - asta daca e genul de barbat mai romantic, daca nu il poti invita la un film, prin oras undeva undse sa va iubiti sub cerul liber - insa cel mai important din toate acestea sunt CUVINTELE SI SENTIMENTELE pe care vi le demonstrati reciproc. Ahhh sunt atatea cadouri pe care le poti face celui de langa tine - dar trebuie sal doresti si sa-ti placa ca asa curg ideile....
kudika_nikole
Postat pe 25 August 2012 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatiile toxice.. 6 De la: byank888 7 Februarie 2014 19:19
cum rezisti cand cumnata se amesteca in relatia ta si creeaza disensiuni in familie 47 De la: anca0704 30 Mai 2009 09:38
NEATZA:) LA TOTI CEI CARE MA CUNOSC..CRIZAAAAA SUNTEM IN CRIZEEEEEEEEEEE :sml-fighting0006: 10 De la: yumalai 17 Iunie 2009 07:35
am nevoie de un sfat... 26 De la: mimi_ca29 6 Decembrie 2010 08:23
Fata ascunsa a fiecaruia 54 De la: scorpio67 5 Octombrie 2009 20:23