Setari Cookie-uri

cum pot fi 2 barbati gemeni atat de diferiti.....

buna tuturor am si eu o intrebare ce ma macina si as avea nevoie de ajutor...iubitul meu este gemeni nascut pe 30 mai ...este o fire mai sobra mai rece nu s arata sentimentele decat f rar...ma face uneori sa cred ca nu ma iubeste suficient....indiferent si nepasator la prima vedere.....in schimb prietenulsi colegul meu de munca D. este o fire fff comunicativa..ii place sa isi arate iubirea si prietenia..genul de barbat cu care poti discuta orice stai cu el ore in sir si nu te plictisesti....sunt 2 firi atat de diferite....D. este nascut pe data de 3 iunie...oare pot fi aceeasi zodie si totusi atat de diferiti ......care ma puteti ajuta sa dezleg acest sub? multumesc
tkm
Postat pe 23 Aprilie 2010 19:53
De la: tkm, la data 2010-04-23 19:53:16buna tuturor am si eu o intrebare ce ma macina si as avea nevoie de ajutor...iubitul meu este gemeni nascut pe 30 mai ...este o fire mai sobra mai rece nu s arata sentimentele decat f rar...ma face uneori sa cred ca nu ma iubeste suficient....indiferent si nepasator la prima vedere.....in schimb prietenulsi colegul meu de munca D. este o fire fff comunicativa..ii place sa isi arate iubirea si prietenia..genul de barbat cu care poti discuta orice stai cu el ore in sir si nu te plictisesti....sunt 2 firi atat de diferite....D. este nascut pe data de 3 iunie...oare pot fi aceeasi zodie si totusi atat de diferiti ......care ma puteti ajuta sa dezleg acest sub? multumesc





doamne toatta lumea are un fix cu zodiile!!!

anastasia_m
Postat pe 23 Aprilie 2010 20:11
nu ca ai un fix dar se spune ce conteaza f mult zodia si compatibilitatea intr o relatie ..eu sunt nascuta pe 25 dec deci sunt capricorn......si oriunde intrebi se spune ca nu ne potrivim si totusi
tkm
Postat pe 23 Aprilie 2010 20:31
Salut, eu sunt nascuta in ziua colegului de lucru si pot sa iti spun din experienta mea personala:
Gemenilor le place sa isi faca prieteni, sa fie in mijlocul lor motiv pentru care sunt comunicativi, veseli.Dar nu iubesc in acel momemnt ci doar creaza atmosfera. In schimb, cand iubesc, devin foarte sobri si seriosi cu partenerul lor, deoarece deja iubirea pentru noi reprezinta un lucru serios si astfel suferim o schimbare.
Daca tu esti capricorn, "vai de steaua lui", scuze, dar felul unor capricorni de a fi, te trimit cu gandul la spanzuratoare. Probabil ca il atrage la tine seriozitatea maxima si vede in tine un stil de a cuceri lumea foarte hotarat. Deja vede un viitor, pe cand celalalt doar se simte bine cu tine si apreciaza prezenta ta. Daca ai deveni prietena cu celalat, vei vedea o alunecare a comportamentului spre seriozitate cu tine si veselie cu ceilalti. Si iarasi vei avea aceeasi dilema.
Daca e serios inseamna ca se simte mandru de tine, asa crede ca tu te astepti de la el si te lasa sa te manifesti . Gemeni pot linistit sa se muleze dupa felul celorlalti de a fi. Nu confunda lipsa lui de comunicare cu faptul ca nu e implicat ca faci o greseala.
Gemeni din mai merg bine cu sagetatorii , si probabil ca ai ceva de pe acolo iar cei de iunie merg de minune cu leii.


Sa fii iubita!!
motzko
Postat pe 23 Aprilie 2010 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu berbec,el taur!! 8 De la: imolae 10 Septembrie 2009 11:25
despre zodie 17 De la: kudika084081 17 Noiembrie 2009 23:47
cum poti numi o astfel de fata? 160 De la: kudika183384 2 Aprilie 2011 08:45
barbatul leu si femeia gemeni 6 De la: kitu_athena 9 August 2009 17:46
Oare asta e dragoste? 13 De la: kudika127260 1 Martie 2011 09:44