Setari Cookie-uri

IUBESC UN INTERLOP

Buna tuturor m-am inscris pe kudika tocmai ca sa va cer sfatul pt ca multe prietene l-au recomandat.problema mea este pe cat de simpla pe atat de apasatoare...iubesc un interlop...insa abia acum am aflat cat de cunoscut este si ce trecut negru are in spate.totusi imi este foarte frica pt ca ma gandesc ca nu voi putea sa ma detasez de aceasta relatie decat cand va dori el.totusi tin foarte mult la el insa se comporta rece cu mine si imi spune tot timpul ca in iubire e ca in afaceri.sa ma consider doar o noua afacere de a lui sau sa cred ca el nu face decat sa se inchida in sinea lui pt a nu putea fi rani?.multumessc anticipat pt raspunsurile voastre si sper ca voi gasi raspunsul in experienta altor cititoare.
isabella07
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:28
De la: isabella07, la data 2010-04-24 15:28:08Buna tuturor m-am inscris pe kudika tocmai ca sa va cer sfatul pt ca multe prietene l-au recomandat.problema mea este pe cat de simpla pe atat de apasatoare...iubesc un interlop...insa abia acum am aflat cat de cunoscut este si ce trecut negru are in spate.totusi imi este foarte frica pt ca ma gandesc ca nu voi putea sa ma detasez de aceasta relatie decat cand va dori el.totusi tin foarte mult la el insa se comporta rece cu mine si imi spune tot timpul ca in iubire e ca in afaceri.sa ma consider doar o noua afacere de a lui sau sa cred ca el nu face decat sa se inchida in sinea lui pt a nu putea fi rani?.multumessc anticipat pt raspunsurile voastre si sper ca voi gasi raspunsul in experienta altor cititoare.



anunta-ti falimentul!!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:31
draga mea in primul rand iti urez bun venit in comunitatea kudika... ce pot sa iti spun ca prin acelesi lucru am trecut si eu de mai multe ori...nu stiu cum fac dar numai la din astia am lipici.eu iti recomand ca incetul cu incetul sa fii exact cum nu ii place lui si vei vedea ca se va descotorosi de tine in scurt timp.crede-ma asa e cel mai bine.te pup si iti urez succes.sper sa ma scrii sa ne spui ce s-a mai intamplat
flinxen
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:42
Sincer..eu a-si fugi de el,daca este interlop,poate avea orice fata vrea,daca i se pune pata pe tine nu mai scapi de el,chiar daca se poarta urat cu tine si sentimentele tale pt el dispar.Parerea mea:d.
cami_goanga10
Postat pe 25 Aprilie 2010 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de mult apreciaza barbatii?!? 29 De la: kudika323301 7 Octombrie 2010 03:38
imi raspunde cineva? 5 De la: priest 6 Aprilie 2009 09:48
Parasita de Craciun.... 11 De la: minacosmina 18 Februarie 2009 09:56
Sa zic Da sau sa ma întorc si sa fug 73 De la: Titanika 25 Septembrie 2013 19:00
Dragostea din trecut imi apare ca o fantoma 8 De la: elena1989 2 Aprilie 2013 03:39