Setari Cookie-uri

Te poti casatori cu profesorul tau?

Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc
a_ionescu
Postat pe 17 Aprilie 2010 19:07
m-ai bagat in ceata pe cine iubesti? pe asta cu care esti de 4 ani sau pe tantalaul de profesor cu care n-ai avut intimitati?
Daca raspunsul e ca il iubesti pe nea' profesorasul, fi atenta pt ca din succinta ta descriere trag concluzia ca este doar un pampalau care face ce-i dicteaza mami si cu tati sau poate primeste derogare de la ei sa faca si cu tine odata si-o data sex!
miss_darine
Postat pe 18 Aprilie 2010 16:21
intii divortati amindoi si apoi casatoriti-va cine va opreste
utad
Postat pe 19 Aprilie 2010 10:34
De la: utad, la data 2010-04-19 10:34:05intii divortati amindoi si apoi casatoriti-va cine va opreste


cum cine?,,,,,,,,,,,,,,,,mami si cu tati
Dontyyy
Postat pe 19 Aprilie 2010 10:40
De la: utad, la data 2010-04-19 10:34:05intii divortati amindoi si apoi casatoriti-va cine va opreste


intre ei sa se casatoreasca sau cu terti?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:38
De la: a_ionescu, la data 2010-04-17 19:07:42Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc
deci ai avut o relatie cu profesorul tau timp de trei ani fara relatii intime,,,,,,pai ce iubire e aia,,,,,nu stiu ce sa zic.....sincer daca dorea relatii intime de ce nu a facut-o pana sa se insoare,,nu stiu ce sa zic,,,,coplicata treaba
ghiuzelim
Postat pe 22 Aprilie 2010 00:16
De la: Vanessa24, la data 2010-04-21 22:49:42Buna. Am observat ca sunt la moda relatiile intre studenti si profesori :p
bine ar fi sa va intalniti si sa puneti la punct totul
Afla daca el mai simte ceva pt tine. Si nu cred k se mai baga mami si tati k din cate inteleg aveti o varsta....totusi
poate ma ajuti si pe mine si imi spui cum ai reusit sa il cuceresti k si eu ma plac cu un prof. Suntem
f apropiati de varsta. Eu 24 el 26-27. Eu cre k sentimentul e reciproc numai ca mi-e frik denun refuz...
Poate ma ajuti si pe mine. Pupici

pai cel mai simplu e sa ii zici adevarul.....eu am avut o relatie cu dirigul a tinut 2 ani....si asta pt ca eu am avut curaj sa ii zic ca m-am indragostit de el....i-am zis ca voi face tot posibilul sa il cuceresc ....si el....s-a lasat cucerit a fost super mult succes si fi sincere si directa cu el pt ca asa e cea mai buna optiune...arata-i ca esti sigura ca asta vrei
polly_
Postat pe 22 Aprilie 2010 00:28
De la: a_ionescu, la data 2010-04-17 19:07:42Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc

atat timp cat sunteti mari si vaccinati faceti ceea ce vreti voi....de ce sa nu existe vreo sansa orice este posibil in viata....atat timp cat amandoi va doriti.....totusi ar fi mai bn sa fiti siguri ca nu veti regreta mai tarziu.......sau ca nu va veti crea probleme...
dar tu cu actualul ...de ce stai daca zici ca il iubesti pe prof.....
asta nu mai inteleg.........
polly_
Postat pe 22 Aprilie 2010 00:32
fa-ti viata asa cum iti doresti ca e scurta!
kudika137905
Postat pe 22 Aprilie 2010 18:26
gandesti in reluare? el acum nu mai este profesorul tau...
freakbabe
Postat pe 22 Aprilie 2010 18:28
Te poti casatori desigur.Nu te impiedica nimic.Matusa mea s-a casatorit cu profesorul ei de fizica si acum sunt foarte bine impreuna de multi ani
hippylaura
Postat pe 4 Mai 2010 10:15
De la: a_ionescu, la data 2010-04-17 19:07:42Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc


rapsuns la intrebarea ta,da sigur ca poti,daca puteti si sa va despartiti de partenerii actuali
iulia069834
Postat pe 7 Mai 2010 16:03
Nu,cred ca daca nu ati facut-o candva,acum este cam tardiv.Dar daca iti doresti o aventura fara alte implicatii......go!
kudika033765
Postat pe 7 Mai 2010 16:26
De la: Dontyyy, la data 2010-04-19 10:40:12
De la: utad, la data 2010-04-19 10:34:05intii divortati amindoi si apoi casatoriti-va cine va opreste


cum cine?,,,,,,,,,,,,,,,,mami si cu tati

...oofff si mamitati astia... ...ce oameni domle ,ce oameni...
RUY_BLAS
Postat pe 7 Mai 2010 18:28
Hehe...m-a amuzat topicul acesta...
Si eu am avut o relatie cu profesorul meu de info(erau 11 ani intre noi) am stat impreuna 2 ani,ne-am iubit nebuneste(am fost aproape de casatorie dar din nefericire diferenta de varsta si-a spus cuvantul).
Din asta poti sa deduci si singura ca se pooate sa te indragostesti de profesorul tau.Am inteles ca "al tau e deja casatorit"( daca se insoara si cu tine va fi bigam,asa ca iese din discutie un mariaj in 3:)))
daca s-a casatorit la insistentele parintilor ar trebui sa ti iasa din cap ideea de divort.Toata lumea are impresia ca un divort se realizeaza imediat,bati din palme si gata...am divortat :D Nu e deloc asa.E posibil sa te amageasca si el sa nu divorteze niciodata.
Si tu-ti strici relatia cu actualul degeaba...
daca vrei sa-l incerci la pat...go 4 it....
Dar nu-ti face vise pana nu ai fapte clare ca tipul vrea sa fie cu tine.
In general toti barbatii insurati zic ca vor sa divorteze,dar numa 0,01% ajuns sa faca asta:)
slickgirl
Postat pe 11 Mai 2010 23:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help! 16 De la: MissMe2 23 Martie 2009 12:52
Ce sa cred? 31 De la: heaven2007 27 Septembrie 2009 15:11
VA ROG UN SFAT.... 17 De la: blondy_alxa 19 Iunie 2011 16:45
eu fecioara,el rac......oare va merge aceasta relatie? 2 De la: ani_d_ani 5 Septembrie 2013 01:16
Renuntare la fumat si alcool prin metode naturiste 13 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:49