Setari Cookie-uri

sex in 3

Buna fetelor.

Eram curioasa sa aflu parerea voastra in privinta urmatoarei probleme. Pentru cele care sunt mai dezinhibate, cum vi se pare o noapte cu partenerul si inca un baiat??? Credeti ca v-ati simti bine?
Eu garantez pentru senzatii k am incercat deja insa voiam sa vad dc mai sunt si altii care au trecut prin aceeasi experienta si doresc sa impartaseasca si cu restul lumii. Va astept sa povestiti cu lux de amanunte cum a fost experienta voastra si........o sa o povestesc si eu p a mea
dairaa
Postat pe 24 Aprilie 2010 17:04
De la: dairaa, la data 2010-04-24 17:04:14 Buna fetelor.

Eram curioasa sa aflu parerea voastra in privinta urmatoarei probleme. Pentru cele care sunt mai dezinhibate, cum vi se pare o noapte cu partenerul si inca un baiat??? Credeti ca v-ati simti bine?
Eu garantez pentru senzatii k am incercat deja insa voiam sa vad dc mai sunt si altii care au trecut prin aceeasi experienta si doresc sa impartaseasca si cu restul lumii. Va astept sa povestiti cu lux de amanunte cum a fost experienta voastra si........o sa o povestesc si eu p a mea


fata au fost deschise alte pagini pe tema asta!!!!!

mi s-a suprimat o functie nervoasa !!!!!si m-am inhibat!!

si ca fapt divers daca ti-a mers bine ce mai vrei sa aflii ''dezinhibat-o''?????

intra ca de obicei pe xxx !!! ca tot vrei cu lux de amanunte!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 17:15
De la: dairaa, la data 2010-04-24 17:04:14 Buna fetelor.

Eram curioasa sa aflu parerea voastra in privinta urmatoarei probleme. Pentru cele care sunt mai dezinhibate, cum vi se pare o noapte cu partenerul si inca un baiat??? Credeti ca v-ati simti bine?
Eu garantez pentru senzatii k am incercat deja insa voiam sa vad dc mai sunt si altii care au trecut prin aceeasi experienta si doresc sa impartaseasca si cu restul lumii. Va astept sa povestiti cu lux de amanunte cum a fost experienta voastra si........o sa o povestesc si eu p a mea


Gasesti pareri cate vrei pe topicurile deja existente, nu mai era nevoie de inca unul.Nu esti prima nici ultima care se cotzaie in haita! Succesuri!

Postat pe 24 Aprilie 2010 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pt tipa care a aflat....cica ...CA EL E INSURAT!!!! 1 De la: alinadambar1974 15 Februarie 2009 19:14
am nevoie de niste sfaturi... 19 De la: bulinutzaroz 2 Septembrie 2012 21:38
Sunt geloasa pe copilul prietenului meu 14 De la: kudika495020 1 Ianuarie 2013 15:32
Violenta fizica si verbala-pentru toate fetele forumului care traiesc asa ceva 8 De la: heaven2007 19 Septembrie 2009 09:18
A trebuit sa aleg 16 De la: valy90 27 Februarie 2011 22:54