Setari Cookie-uri

Cosulete ascunse..gata sa explodeze :(

Fetelor am niste cosuri sub piele sunt micutze...dar imi este frica k nu cumva sa mi iese mai rau ! Nu am aplicat niciodata fondul de ten si de aceea nici nu mi doresc :( folosesc doar o sing crema ..."garnier fresh"...nu ma dau zilnic ..dar nu cred k asta este problema cosurilor sun piele !! La lumina wow se vede super aiurea... Imi pot recomanda ceva persoanele cu aceiasi "problema"? Multumesc....
silionsteluta
Postat pe 25 Aprilie 2010 16:15
am o problema asemanatoare pe care reusesc s-o tin sub control doar daca folosesc produse pentru ingrijire zilnica.
de preferinta produse apartinand aceleiasi game..
personal folosesc gama beautycycle earth, este foarte buna pentru echilibrare si pentru folosirea de doua ori pe zi. demachiant, lotiune tonica, hidratare de zi sau de noapte. mi-a rezolvat asperitatile alea mici pe care le aveam pe obraji si pe frunte, precum si pielea deshidratata datorata vremii nenorocite de pana acum o luna.
in caz ca te intereseaza detalii, lasa-mi un pm si vorbim
Laurelin
Postat pe 28 Aprilie 2010 00:12
a, hihi, si mai este o metoda pe care am invatat-o de la mama, dar e cam... aspra. una cu un inel mai subtirel, daca il tragi apasand pe zona urata, ar trebuie sa 'destupe' porii. dar e cam... abraziva. :D
Laurelin
Postat pe 28 Aprilie 2010 00:14
Buna ms pt sfat :) ..dar totusi nu am inteles metoda mamei tale tzoli_tzoli e id meu ne auzim :) o zi buna
silionsteluta
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:05
Iar prostii...
kudika226898
Postat pe 6 Septembrie 2010 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
botezatu - terapia vampir 10 De la: elena_gheorghe 31 Octombrie 2013 11:28
Cum vi s-a parut crema crema NIVEA VISAGE Q10 PLUS Light ? 11 De la: pamela_1 2 Iulie 2009 10:22
Beneficiile Citricelor Asupra Sãnãtãþii ºi Frumuseþii 20 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 10:52
Cabinet Derma lux Iasi-a fost cineva acolo? 3 De la: mtweety_kudika 9 Noiembrie 2011 23:46
Kose? 2 De la: Frumusete_La_Superlativ_1 10 Martie 2016 21:17