Setari Cookie-uri

Departare..

Buna,kred ka majoritatea ma vor krede naiva....
am avut o relatie de 6 luni ku cineva,dupa kare am plekat din tara..sunt de un an aici..si totusi kontinuam sa fim impreuna...1 an si 6 luni deja impreuna..
am fost certati,despartiti..de mai multe ori...numaik despartirea dura cel mult doua saptamini..vb in fiekare seara..si vrem sa fim impreuna,familie,bebe etc...adika el sa vina la mine...ku toate ka pe moment e kam imposibila kestia asta..stiu ka nu ma inselat..si nici nu vvreau sa fiu ku altcineva..dar ku kit trece timpul ku atit imi par mai imposibile planurile noastre..kiar nu vad viata mea fara el:(:(:(spuneti-mi ce pot sa fak(
Volcano
Postat pe 26 Aprilie 2010 21:47
mutati-va impreuna daca va iubiti nu? ce altceva sa face-ti? nu cred ca e imposibil asta...
simons
Postat pe 27 Aprilie 2010 15:03
nu e posibil pe moment..mai avem kitiva anisori de asteptat..intre timp avem numai sansa in vacante a fi impreuna..
totusi..as vrea sa stiu parerea unor persoane..mai mature..oare e posibila iubirea la distanta..si oare ar fi posibil sa ajungem la ceea ce ne dorim foarte mult
Volcano
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa raman cu el daca destinu nu vrea? 116 De la: Andreea_green 12 Septembrie 2009 21:43
O parere, un sfat... totul a fost in imaginatia mea,sau chiar ar fi putut fi ceva real??? 16 De la: manumarius 31 Mai 2010 09:36
Sa raman sau sa-mi vad de viata? 5 De la: kudika027825 25 Aprilie 2010 14:55
ea- manager, el- vanzator stradal 459 De la: CIBELA 7 Aprilie 2010 18:41
ma place dar nu face nimic 7 De la: pink_lipi 26 Iulie 2009 11:28