Setari Cookie-uri

VREAU UN JOB.....


Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...
dea_22
Postat pe 4 Mai 2010 23:54
De la: dea_22, la data 2010-05-04 23:54:18
Imi trebuie neaparat un job. Nu imi place sa stau acasa. Vreau o ocupatie. Sunt studenta la Facultatea de Tehnologia Petrolului si Petrochimiei, profilul, Ingineria Mediulu (FR). Am nevoie de un job serios care sa-mi ocupe timpul dar intr-un mod bun si nou, sa invat lucruri noi. M-am saturat de toate acele anunturi postate pe internet la care aplici,aplici dar nu te solicita nimeni. Sau sunt tot fel;ul de reclame mincinoase in care iti spune ca o sa castigi mii de euro.... minciuni. E trist sa stai acasa si sa nu ai niciun venit, dar mai ales sa nu ai nicio ocupatie........Help ...


Pentru ca timpul tau inseamna bani,si pentru ca traversam o perioada dificila din punct de vedere financiar profita de aceasta oferta pentru a-ti imbunatati traiul de zi cu zi! FARA NICI UN FEL DE TAXA DE INSCRIERE,ori pe parcurs,poti castiga intre 75-1000$/saptamana lucrand 3-4 ore pe zi,si chiar mai mult in functie de disponibilitatea ta.Nu ai nimic de pierdut,INCEARCA si vei avea doar de castigat. Pentru a te bucura de aceasta oferta ai nevoie doar de un calculator conectat la internet,si un minim de cunostinte privind accesarile site-urilor online.Lucrul e mai mult legat de casuta de email.Pentru informatii suplimentare trimiteti email cu SUBIECTUL “LUCRU” la urmatoarea adresa: estetique88@gmail.com. Nu uitati sa treceti”LUCRU” la subiect


ps:poate nu vei reusi de la inceput sa faci multi bani,insa oricat ai face,ii iei,nu-i dai...mult succes
kudika194599
Postat pe 9 Iunie 2010 12:37
primiti si persoane de varsta a 3 a?
baba_cloanta
Postat pe 9 Iunie 2010 14:47
De la: baba_cloanta, la data 2010-06-09 14:47:22primiti si persoane de varsta a 3 a?



varsta nu are nici o importanta...in plus ceea ce e de facut e f simplu,numai ca trebuie sa dedici cateva ore pe zi,din timpul tau,acestei activitati
kudika194599
Postat pe 9 Iunie 2010 19:47
De la: kudika194599, la data 2010-06-09 19:47:36
De la: baba_cloanta, la data 2010-06-09 14:47:22primiti si persoane de varsta a 3 a?



varsta nu are nici o importanta...in plus ceea ce e de facut e f simplu,numai ca trebuie sa dedici cateva ore pe zi,din timpul tau,acestei activitati


mai e valabila activitatea ?
anny09
Postat pe 5 Iulie 2010 21:13
Daca vrei un job, alatura-te echipei Tupperware in Romania. Detalii pe www.tupperware.ro.
Retete Tupperware gasiti pe www.lalena.ro, precum si un concurs Tupperware!
Poti castiga bani, produse, excursii. Trimite un mail la: lena_r12@yahoo.com pentru detalii. Elena
lenora
Postat pe 1 Noiembrie 2010 10:46

LUATI INTODEAUNA O DECIZIE INFORMATA!

http://www.trust-community.com/RaluSoare/Account/Register?hl=ro

Merita sa vezi daca ti se potriveste sau nu. de cele mai multe, suntem rezultatul DECIZIILOR noastre, pe care le luam sau... pe care nu le luam. Depinde de fiecare ce-si doreste.
Daca vrei sa intri intr-o comunitate bazata pe incredere, dar care nu-ti ofera bani nemunciti si nici trepte de carieara fara efort, citeste mai multe, documenteaza-te! Vei vedea ca, trebuie sa fii serios cu tine si cu partenerii tai!
Mult succes si o viata extraordinara!
bunicuta66
Postat pe 1 Noiembrie 2010 11:35
Exista multe job-uri part-time care pot avea un program lejer dar si satisfactii materiale, important este sa fim dispusi sa muncim iar daca vrem ceva mai bun de la viata: o vacanta sau o casa sa fim dispusi sa ne sacrificam si orele libere de care dispunem dupa programul full time pentru a face loc si unui job part-time.
andreeastudio
Postat pe 23 Iunie 2011 18:15
Dea,

Parerea mea este ca daca vrei intr-adevar un job part time macar e bine sa aplici pe site-uri de recrutare consacrate. Chiar daca esti studenta, fa-ti un CV frumos, in gen Europass, cat mai profi , fara sa treci lucruri exagerate sau minciuni...dar la varsta ta merge sa treci activitati la facultate, perioade de practica...
In general firmele cauta studenti pentru telemarketing, vanzari produse din astea...
Ai mai putea cauta si ceva pe partea de secretariat, asistent marketing. Nu te astepta sa castigi mult din prima, nici sa te cheme director daca n-ai experienta.

O alta problema ar fi specializarea ta care e cam restrictiva...nu prea sunt multe joburi chiar pe acest profil.
Poate ar fi bine sa incerci niste cursuri de specializare, ceva mai concret, gen cursuri eurocor, la distanta, inveti comod ...intr-un domeniu mai cautat - inspector resurse umane, vanzari, contabilitate etc. E bine sa mai ai o specializare, oricum, in ziua de astazi nu se stie...cand trebuie sa-ti schimbi serviciul sau se fac disponibilizari...

Ai grija de tine! Bafta!
kudika228826
Postat pe 12 Iulie 2011 13:40
Buna!Am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si avantajoasa metoda,fara sa ma mai tem ca voi fi nevoita sa dau bani pentru lucruri false. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga cu usurinta 100 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Nu ai ce pierde!Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "DETALII" pe adresa bianca2310@yahoo.com .
kudika498199
Postat pe 15 Ianuarie 2012 14:44
Poti incerca!
kudika498199
Postat pe 15 Ianuarie 2012 16:17
Se Cauta persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in seriale, reclame, videoclipuri.
Daca esti interesata trimite cateva poze si date de contact la officeintactmedia@gmail.com
Program flexibil.
Livia_intactmedia
Postat pe 20 Februarie 2012 12:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oportunitate de castig! 1 De la: floryna_l_lazy 24 Ianuarie 2011 13:08
Asistent de farmacie 2 De la: kudika_995723 18 Iunie 2016 15:39
munca la domiciliu 3 De la: loredana71 21 Ianuarie 2010 13:59
consumi alimente,produse si esti platit 2 De la: greierash_is_back 3 Februarie 2010 21:06
Ce sa aleg?? 2 De la: Adriana_Badea_1 17 Aprilie 2012 10:30