Setari Cookie-uri

job part-time, la calculator, pe Internet


Buna ziua,

Doresc sa va prezint firma Metropolitan Selection, cu sediul in Bucuresti. Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Se ofera produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare. Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia.

INSCRIEREA E GRATUITA !
www.metropolitans.ro
Daca doriti sa va inscrieti la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introduceti codul (exact asa cum l-am scris eu aici) VSzPAX0V ( 0 e cifra ), sau imi puteti da mie datele (nume, CNP, adresa de e-mail, telefon si adresa/domiciliul). Nu se solicita altceva.

Cum puteti castiga bani frumosi?

In doua moduri:
a) stand la calculator, pe Internet,promovand oportunitatea prin anunturi scurte pe siteuri cu anunturi ( in acest caz va pot ajuta cu SUTE de adrese de siteuri unde pot fi postate anunturi ) sau cu ajutorul unui blog; in acest caz va pot ajuta cu o lista cu peste 700 directoare web unde sa inscrieti blogul pentru a fi citit de cati mai multi oameni. Sunt persoane care au inscris astfel si 2000 de persoane.
b) In al doilea rand puteti castiga bani vanzand produsele firmei cu adaos.


Avantaje:
- procent de 25% - 32,5% din vanzarile voastre
- procent de pana la 10 % din vanzarile celor inscrisi in grupa voastra
- castiguri intre 50-500 euro, lunar, in functie de activitate
- transport gratuit la comenzi minime de 100 lei la pret cu discount
- nu trebuie sa semnati contract, nu vi se solicita nici un act
- sistem transparent de acordare a bonusurilor. Veti cunoaste statusul comenzilor dumneavoastra, structura retelei reprezentantilor dvs, ce comenzi au efectuat acestia si alte informatii utile in timp real. Aceasta se datoreaza sistemului on-line automat pe care il puteti consulta si verifica oricand doriti.
www.metropolitans.ro
Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat” introduceti codul (exact asa cum l-am scris eu aici) VSzPAX0V ( 0 e cifra ), sau imi puteti da mie datele (nume, CNP, adresa de e-mail, telefon si adresa/domiciliul). Nu se solicita altceva.

Daca doriti sa primiti Ghidul Metropolitan cu toate informatiile legate de oportunitate va rog sa-mi scrieti la: opgold3@yahoo.com


viulia1
Postat pe 8 Mai 2010 01:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
joburi part time . alege ce ti se potriveste !! 0 De la: 3 Septembrie 2010 23:24
Studii in strainatate 2 De la: kudika_24370 29 Decembrie 2012 18:23
un job in plus 5 De la: bunicuta66 1 Noiembrie 2010 12:08
iubirea poate sa invinga distanta 5 De la: ioanageorgiuADY 27 Martie 2009 23:23
locuri de munca Spania 2 De la: kudika091962 17 Mai 2013 03:40