Setari Cookie-uri

pat cu apa

Buna dimineata,

Vreau sa achizitionez un pat cu apa, insa de cateva saptamani tot caut oferte pe internet si nu reusesc sa ma hotarasc asupra unuia. Am decis sa scriu aici in speranta ca ma va ajuta cineva cu un sfat. Sunt cele foarte scumpe (pt un pat) de la Tasso Tg.Mures, cel mai ieftin 3100 euro si altele mult mai ieftine, ajung si pana la 800 euro la reprezentante din bucuresti. Poate stie cineva care e diferenta? Vanzatorii spun ca e acelasi lucru. Si daca are cineva sa-mi spuna cum e mai bine cu sau fara cadru la saltelei, intrucat ea are deja un soi de cadru cu cadita pt a nu curge apa prin casa in caz de spargere(desi e garantata rezistenta saltelei) Multumesc tuturor celor ce-mi vor raspunde...
gabym
Postat pe 9 Mai 2010 10:00
De la: gabym, la data 2010-05-09 10:00:54Buna dimineata,

Vreau sa achizitionez un pat cu apa, insa de cateva saptamani tot caut oferte pe internet si nu reusesc sa ma hotarasc asupra unuia. Am decis sa scriu aici in speranta ca ma va ajuta cineva cu un sfat. Sunt cele foarte scumpe (pt un pat) de la Tasso Tg.Mures, cel mai ieftin 3100 euro si altele mult mai ieftine, ajung si pana la 800 euro la reprezentante din bucuresti. Poate stie cineva care e diferenta? Vanzatorii spun ca e acelasi lucru. Si daca are cineva sa-mi spuna cum e mai bine cu sau fara cadru la saltelei, intrucat ea are deja un soi de cadru cu cadita pt a nu curge apa prin casa in caz de spargere(desi e garantata rezistenta saltelei) Multumesc tuturor celor ce-mi vor raspunde...



upsss......ma apucat raul de mare
anastasia_m
Postat pe 15 Mai 2010 23:05
astept sa-mi spui dupa ce-l cumperi de cate ori ai cazut din el ..este o investitie foarte proasta pentru ca n este deloc comoda salteaua cu apa ... sfat: NU`ti lua ... ikea /mobilier frumos si ieftin
Vallee
Postat pe 20 Mai 2010 05:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ora iubirii 44 De la: yumy 25 Iulie 2012 12:01
cand vine primavara 7 De la: inxs1974 31 Ianuarie 2015 22:42
Stim sa iubim? 288 De la: Muse__ 6 Mai 2014 11:44
Rezilierea unui contract 1 De la: _3_Zina 23 Ianuarie 2013 19:32
oare sa fie romanii cei mai murdari? 109 De la: 25 Martie 2014 12:13