Setari Cookie-uri

banchet absolvire facultate

Salutari, sunt noua pe forum si am nevoie de un sfat. Peste o luna am banchetul de absolvire al facultatii si nu stiu ce pantofi/sandale sa asortez la o bluza/rochie (cea care este expusa pe avatarul meu, deoarece nu am stiut cum sa pun si poza cu ea in acest mesaj sa v-o arat mai bine). Este neagra, cu paiete mov si albastru aplicate doar pe parte din fata. Va multumesc anticipat si va urez numai bine!
LuminitaM_
Postat pe 9 Mai 2010 14:16
Buna. Eu as asorta-o cu o preche de sandale cu platforma, din piele intoarsa, de culoare gri, crem sau rosu trandafiriu. Have fun!
loricica_dragutza
Postat pe 17 Mai 2010 19:15
Sincer e cam urata....incerca ceva mai sic !!!
una
Postat pe 20 Mai 2010 22:19
Buna

eu zic sa lasi dracu rochia ca arata ca un sac
pune doar pantofii ( oricare ) si du-te asa.........nu-ti fa probleme.........toata lumea se va uita doar la pantofi
marcel_dragus
Postat pe 21 Mai 2010 00:59
sincer. eu as cauta sandalute negre finute......
apropo ce facultate termini?
kudika162317
Postat pe 21 Mai 2010 08:22
De la: kudika162317, la data 2010-05-21 08:22:34sincer. eu as cauta sandalute negre finute......
apropo ce facultate termini?

Cred ca are dreptate cu sandalutele,insa trebuie sa-ti asortezi si coafura in functie de imbracaminte,Sint mai multe lucruri care trebuie asortate,imbracamintea,dres-ul,incaltamintea, gentuta,coafura, manichiura, pedichiura,fardul,parfumul,bijuteriile,masina, Toate trebuie sa te reprezinte.
Apropo ce facultate termini?????????Eu dreptul anul viitor. Bafta mare,DAN
ROSSDA
Postat pe 23 Mai 2010 09:06
fie esti cam snoaba, fie nu prea iesi in lume dar cu asa o rochie nu ma duc nici dupa piine. Incearca si tu ceva mai sic mai de doamne ajuta. Sigur nu termini vreun ID ca parca esti prea nepriceputa!

Multa bafta la licenta ca ai mare nevoie!
WIKI
Postat pe 27 Mai 2010 19:38
WIKI
Postat pe 27 Mai 2010 19:39
eu sincer nu cred ca merge rochia pentru banchetul de sfarsit de facultate , incearca altceva
sau daca-ti place asa de mult fa-ti o coafiura mai sic
alege ceva sa te reprezinte.
magdadobre
Postat pe 2 Iunie 2010 08:03
din pacate e mai mult o tinuta de club decat de restaurant ...dar daca tie iti place atat de mult sau poate nu ai alte posibilitati ...incearca sa fii cat mai cool cu ce ai ....deci ai grija la coafura sa nu fie prea eleganta ...de fapt eu as merge pe niste bucle sau par drept...prins cumva (il faci tu pe moment cum ti se pare ca iti place ).....avand in vedere ca rochia e cu paiete nu iti lua poseta tot cu paiete sau pantofi cu pietricele..incerca sa nu te incarci prea mult.....pantofii merg un negru sau gri ...altceva nu vad ....incerca sa pui putin culoare pe tine macar prin machiaj ......fard mov,roz sau niste ochi de pisica (cu tus )....si buzele rosii si poti sa iti faci manichiura si pedichiura tot rosie....cam atat...distractie placuta si nota mare la licenta:*
dalma
Postat pe 2 Iunie 2010 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac? 7 De la: GYPSI 1 Martie 2010 18:09
Diferenta de varsta 6 De la: kudika320796 16 Septembrie 2010 08:39
MI-E FRICA SA TRAIESC FARA EL? 60 De la: tess_deea 17 Iulie 2011 22:58
nesiguranta? 12 De la: aiana1985 5 Iulie 2011 22:19
Ammauri Shop - Haine on line, incaltaminte on line, accesorii on line, femei, barbati, copii. 1 De la: Ammauri_Shop_1 29 Iunie 2011 20:05