Setari Cookie-uri

cum recuceresc barbatul fecioara?

Va rog mult sa ma ajutati cu cateva sfaturi... Am fost impreuna cu un barbat fecioara, eu sunt rac. Am avut o relatie foarte frumoasa, fara certuri sau discutii. In ultima vreme am fost foarte ocupata cu serviciul si l-am cam neglijat in sensul ca nu prea l-am mai sunat si nu ne-am mai vazut asa des. Si intr-un final nici el nu m-a mai sunat asa des. Acum 2 zile i-am sugerat ca ar fi mai bine sa terminam deoarece eram foarte nervoasa ca nici el nu imi mai oferea aceeasi atentie. Mi-a spus ca i-am oferit mult prea multa libertate si ca vrea sa ramanem buni amici. Cum pot face sa il aduc inapoi. Am incercat sa ii explic de ce l-am neglijat, i-am cerut scuze si l-am tot rugat sa ne vedem sa dicutam si sa rezolvam problema, dar refuza complet. Spuneti-mi, va rog ce as putea face sa il recuceresc.
kudika182019
Postat pe 13 Mai 2010 05:09
Ca-i fecioara, ca-i o alta zodie, ti-a spus nu. De ce insisti sa ai un barbat care nu te vrea?
Daca nu pricepi ce vreau sa spun, atunci n-ai decat o solutie: leaga-l fedeles si incuie-l in casa. Sigur te va iubi pana la adanci batraneti.
rashela
Postat pe 13 Mai 2010 06:39
De la: kudika182019, la data 2010-05-13 05:09:08Va rog mult sa ma ajutati cu cateva sfaturi... Am fost impreuna cu un barbat fecioara, eu sunt rac. Am avut o relatie foarte frumoasa, fara certuri sau discutii. In ultima vreme am fost foarte ocupata cu serviciul si l-am cam neglijat in sensul ca nu prea l-am mai sunat si nu ne-am mai vazut asa des. Si intr-un final nici el nu m-a mai sunat asa des. Acum 2 zile i-am sugerat ca ar fi mai bine sa terminam deoarece eram foarte nervoasa ca nici el nu imi mai oferea aceeasi atentie. Mi-a spus ca i-am oferit mult prea multa libertate si ca vrea sa ramanem buni amici. Cum pot face sa il aduc inapoi. Am incercat sa ii explic de ce l-am neglijat, i-am cerut scuze si l-am tot rugat sa ne vedem sa dicutam si sa rezolvam problema, dar refuza complet. Spuneti-mi, va rog ce as putea face sa il recuceresc.


Invatza ca in viata mai si pierzi! Si trebuie s-o faci cu elegantza! Insistand pe langa el s-ar putea sa pici in ridicol.Ochii care nu se vad se uita!

Postat pe 13 Mai 2010 07:27
barbatul fecioara il ai dak esti atent cu el...dak l'ai pierdut nu se mai intoarce.ti'o spun sigur.munca de 2 ani la mn...asta e:-??crede-ma...si numai fecioare gaseam...srry.
Chrenty
Postat pe 8 August 2010 23:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello!! 1 De la: kudika175223 29 Aprilie 2010 16:59
eu sagetator,el capricon 3 De la: kudika090185 10 Decembrie 2009 10:31
Barbatul sagetator 38 De la: anamaria6491 9 Octombrie 2010 18:37
ce parere aveti despre:femeia berbec, barbatul pesti? 10 De la: lumimari 29 Iunie 2009 09:47
eu varsator, el taur 5 De la: dutza30 30 Septembrie 2009 20:21