Setari Cookie-uri

prea multa cearta intre mine si iubitul meu:(:(:

mmm.nici macar nu stiu cum sa incep:(:(am o relatie de 7 ani de tile cu un baiat...totul a fost perfect..la inceput..caci asa sunt toate inceputuriile..am plecat in londra el a venit la mine am stat impreuna si acuma suntem tot impreuna.si a inceput cerata intre noi..oare sa fie obisnuinta?de si am fost despartiti de mai multe ori..il iubesc foarte mult.dar uneori simt ca nu mai pot nici atata cearta..l-am prins si cu alta o singura data si l-am iertat ..:(:(poate ve-ti spune de ce am facut-o?dar asa am simtit.il iubesc prea mult..ce sa fac sa ne fie mai bine?imi puteti da un sfat?:*:*:ms
Elif22
Postat pe 20 Mai 2010 02:37
cauta altul, sigur a agatat o englezoaica boccie
pickard
Postat pe 20 Mai 2010 08:28
Ia o pauza, mai cunoaste si alte persoane. Nu are rost sa iti pierzi timpul certandu-te. E foarte grav ca te-a inselat , chiar daca a fost 'numai odata'. Gandeste-te bine la ce vrei. In ipoteza ca ramaneti impreuna, vrei un sot care te-a inselat deja ? Crezi ca ai sa te simti linistita si fericita alaturi de el? Analizeaza putin si gandeste realist.

7 ani inseamna mult timp. Sunt convisa ca ati avut multe momente frumoase. Insa acum situatia nu mai e la fel, si sfatul meu e sa nu stai intr-o relatie pentru modul in care se desfasura si cat de fericita erai in trecut.

Succes !
kudika186043
Postat pe 21 Mai 2010 08:09
De la: Elif22, la data 2010-05-20 02:37:48mmm.nici macar nu stiu cum sa incep:(:(am o relatie de 7 ani de tile cu un baiat...totul a fost perfect..la inceput..caci asa sunt toate inceputuriile..am plecat in londra el a venit la mine am stat impreuna si acuma suntem tot impreuna.si a inceput cerata intre noi..oare sa fie obisnuinta?de si am fost despartiti de mai multe ori..il iubesc foarte mult.dar uneori simt ca nu mai pot nici atata cearta..l-am prins si cu alta o singura data si l-am iertat ..:(:(poate ve-ti spune de ce am facut-o?dar asa am simtit.il iubesc prea mult..ce sa fac sa ne fie mai bine?imi puteti da un sfat?:*:*:ms



simplu :nu va mai certati!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 21 Mai 2010 18:18
bea o bere and fuck the rest
freakbabe
Postat pe 21 Mai 2010 18:49
Si eu am o relatie de 4 ani jum si am avut multe pb la inceput din cauza geloziei lui, apoi si din cauza mea...la un moment dat, pe la inceputul rel. m-am reintors la fostul si i-am dat papucii, iar dupa ce am realizat ce greseala facusem el m-a iertat si am luat-o de la capat. inca nu ma pot ierta pt ce i-am facut si inca ma simt ca o imbecila pt ca stiu ca eu in locul lui nu as fi iertat tradarea...dar asa sunt eu si asa e el...nu sunt mandra de mine dar m-am maturizat si nu mai sunt cea de acum 4 ani, rel noastra e muuuult mai buna si stiu sigur ca ma iubeste si incerc sa ii dovedesc in fiecare zi ca il iubesc si sa ii dovedesc ca il merit....de aceea sfatul meu pt tine este sa nu cazi in pacatul de a insela sau de a ierta aceasta tradare din partea lui...daca zici ca s-a intamplat numai o data, nu conteaza...ar putea sa se intample din nou...eu stiu sigur ca la mine a fost o sit putin diferita si de aceea imi permit sa te sfatuiesc sa nu ierti asa ceva...eu de abia ma despartisem de prima iubire si incepusem rel cu el, fiind f confuza m-am gandit sa ii mai dau o sansa fostului pt ca inca mai aveam sentim pt el, asta a fost tot...apoi mi-a venit mintea la cap....dar nu e de parca am vazut un tip si m-am distrat cu el...
Poti sa asculti si alte sfaturi, dar in principiu ar trebui sa te ghidezi dupa instinctul tau si sa actionezi in consecinta. Nu stiu motivul certurilor voastre, daca sunt banalitati, nu merita efortul si tensiunea dintre voi, insa daca au baze reale, cum ar fi daca te simti mintita sau din nou tradata, ar fi bine sa luati o pauza, asa iti poti pune ordine in ganduri si vei hotari ce vrei de la viata si de la rel cu el, implicit! :)) Good luck!
anemma2002
Postat pe 25 Mai 2010 20:13
mersii foarte mult de sfat am sa il iau in considerare..dar totusi este super greu:(((cand zic gata parca ceva ma impiedica sa il las.parca nu pot parca totul se duce.tot ce a fost....:((:((
Elif22
Postat pe 8 Iulie 2010 04:26
daca is gasea vreo englezoaica eram mai happy:))crede-ma ca sunt urate:)))))))dar nu are p nimeni doar ca ne certam foarte des
Elif22
Postat pe 8 Iulie 2010 04:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intre manipulare si naivitate ... 20 De la: rockk 15 Februarie 2011 21:42
Relatiile cu veciinii din bloc. 10 De la: Summer_ 1 Aprilie 2010 14:47
Ce stitii despre cartile alea de genu : crestere in inaltime si celelalte 7 De la: geo_x 2 Octombrie 2009 19:29
iubirea nu e suficienta intr-un cuplu 152 De la: darksukkubus69 17 Aprilie 2010 13:05
singura... 15 De la: alynav24 27 Ianuarie 2009 14:10