Setari Cookie-uri

Vreau si eu o parere, un sfat!

Nu am prea postat pe forum dar as vrea sa stiu voi cum ati proceda daca ati fi in situatia mea. Amandoi suntem colegi de munca si din totdeauna neam inteles bineimi povestea despre viata lui, il vedem cand suferea si eram langa el, ii dadeam sfaturi. in urma cu 10 luni sa intamplat inevitabilul, desi pana atunci eram doar amici, am avut relatii intime. el atunci era proaspat despartit de prietena si suferea, eu aveam prieten dar relatia era numai de forma pt ca nu ne mai intelegeam. la cateva zile dupa actul sexual a plecat la munca in strainatate. am continuat sa vorbim iar dupa ce s-a intors in tara am continuat. ne intalneam pt a avea relatii sexuale desi eu speram ca intr-o zi va fi ceva mai mult intre noi. intre timp s-a intors la locul de munca si am continuat sa facem "prostioare" prin vestiar:). intr-o zi vine si imi spune ca are prietena, ca a agatat-o intr-o discoteca si totusi am continuat relatia cu el desi stiam si de cealalta....inghiteam in sec. nu a durat mult, tipa l-a lasat. nu stiu ce sa cred, imi zice ca tine la mn dar ca o face in felul lui. tot timpul ma suna, mesaje, alea alea, vrea sa stie ce fac, cu cine si unde sunt. colegii de la lucru banuiesc ca e ceva intre noi da nu stiu sigur. i-am zis ca eu vreau ceva mai mult, stie foarte bine ce simt pt el dar el imi zice ca nu ma merita si ca nu vrea sa sufar din cauza lui dar nu imi da un raspun concret. cat de proasta pot fi incat accept aceasta....relatie ca sa zic asa???
Soritza
Postat pe 21 Mai 2010 14:56
da' unde lucrati de aveti vestiar??
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Mai 2010 14:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-05-21 14:58:13da' unde lucrati de aveti vestiar??


la fabrica de "vestiare"!!
iti dai seama cate vestiare au de "probat"?!
touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 15:10
De la: touch_me, la data 2010-05-21 15:10:54
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-05-21 14:58:13da' unde lucrati de aveti vestiar??


la fabrica de "vestiare"!!
iti dai seama cate vestiare au de "probat"?!




in fiecare zi ...alt model de vestiar
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Mai 2010 15:21
Probabil ca el incearca prin alte relatii si mai ales in cea cu tine, so uite pe cea care a avuto si sufera dupa ea.Tu ar trebui sal pui sa aleaga, ori ramine cu tine definitiv, ori sai spui sa nu te mai cauite.Orcum tu ar trebui sa pui punct relatiei cu el.Nici el nu stie ce vrea in final.
kudika098645
Postat pe 21 Mai 2010 15:29
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-05-21 15:21:46
De la: touch_me, la data 2010-05-21 15:10:54
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-05-21 14:58:13da' unde lucrati de aveti vestiar??


la fabrica de "vestiare"!!
iti dai seama cate vestiare au de "probat"?!




in fiecare zi ...alt model de vestiar



astia lucreaza la calitate!!

touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 15:30
suntem ospatari domnule:)) si e ceva normal k nu putem lucra in hainele de strada:)
Soritza
Postat pe 21 Mai 2010 16:43
nici nu stiu de ce am scris. se pare ca unii dintre voi luati lucrurile in gluma...
Soritza
Postat pe 21 Mai 2010 16:45
De la: Soritza, la data 2010-05-21 16:45:34nici nu stiu de ce am scris. se pare ca unii dintre voi luati lucrurile in gluma...


Ceea ce pentru tine e o drama pentru strainii din jurul tau poate insemna nimic.
Nu cere intelegere unora care nu au trait o experienta ca a ta .Nu au cum!

Postat pe 21 Mai 2010 16:48
eu spun sã mai schimbaþi locul,....mereu în vestiar!!!!!! borring.... ....
freakbabe
Postat pe 21 Mai 2010 17:47
De la: Soritza, la data 2010-05-21 16:45:34nici nu stiu de ce am scris. se pare ca unii dintre voi luati lucrurile in gluma...



..........tu iei vestiarul in serios?????????
anastasia_m
Postat pe 21 Mai 2010 17:52
nu iau numai vestiarul....ci si muulte alte lucruri petrecute impreuna
Soritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:01
Se foloseste de tine si tie iti cam place. Mai mult, vrea sa vada cat de fraiera esti si-ti zice-n fata ca e cu alta...iar tu ce faci? Iti desfaci picioarele in fata lui din nou si din nou si din nou...daca intr-adevar ar fi crezut ca nu te merita nu te-ar fi folosit pe post de vagin si atat. Tu chiar vrei sa continui "relatia" asta"? Trezeste-te! Probabil ca programul prelungit de la munca , respectiv prea putinul timp liber, te face sa crezi ca nu mai are balta peste? Respecta-te mai mult...
SEmperIdem
Postat pe 5 Iunie 2010 14:13
n pune l suflet tot c zc uni d p aici k probabil ei se cred amuzanti.kt despre c ai intrb eu zic k n merita s mai ramaneti impreuna.l tn cauta numai sex.n poti s iubesti un om si s il f s sufere in acelas timp.iti pierzi timpul c el.incearca s i sp k si tu ai f exact c f el,adik k mai ai si alte aventuri si vezi cum reactioneaza.dak simte cv pt tn ar trb s il deranjeze.
gb_byenkutza
Postat pe 5 Iunie 2010 16:37


pai este simplu , pe tine te avea oricand se ivea la obiectiv o erectie , pe altele trebuia sa astepte el , lasa-l sa se distreze si cauta si tu ceva stabil , chiar au murit toate eractiile in Sibiu ? cand nu se va mai uita nimeni la el si i se va asterne casul pe ....o sa te caute , eu sper sa fii maritata , fericita si cu un copil atunci , ca sa aibe ce regreta.Daca imi ve-i da data ta de nastere iti pot spune ce cauti , dar nu-mi povestii de el ca nu vreau sa dau exemple de astfel de barbati , chiar daca fac parte din tagma lor , nu vreau sa ma asociez.
banalulanonim
Postat pe 5 Iunie 2010 20:21
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-05 16:37:21n pune l suflet tot c zc uni d p aici k probabil ei se cred amuzanti.kt despre c ai intrb eu zic k n merita s mai ramaneti impreuna.l tn cauta numai sex.n poti s iubesti un om si s il f s sufere in acelas timp.iti pierzi timpul c el.incearca s i sp k si tu ai f exact c f el,adik k mai ai si alte aventuri si vezi cum reactioneaza.dak simte cv pt tn ar trb s il deranjeze.


draga mea, sa-mi fie cu iertare interventia, da' ti-e rusine sa scrii romaneste??
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Iunie 2010 21:36
eu cred k tu pt prietenul tau reprezinti un spatiu de refugiu atunci cand se simte singur, inconjurat de griji , probleme,,deci fara suparare km "a 5 roata de l caruta". pentru ca dak te-ar iubi te-ar respecta si nu te-ar tine in tot felul de confuzii ar incerca sa termine tot ce a fost in trecut si sa contiunuie un prezent j viitor alaturi de tine.. el e km din floare in floare din ce imi povestesti tu.. iaar tu iti irosesti alaturi de el un timp in care ai putea gasi un barbat care sa te merite si tu sa fii cea care alege nu el.. noi femeile meritam sa fim mai rasfatate..si sa avem j noi un punct de vedere. efectiv tu joci dupa regulile lui. si tu esti destul de constienta de asta. Sunt cam radicala stiu/.. insa iti va fi greu sa te detasezi de el, sa il uiti, sau sa te trezesti k vrei sa il ai lg tine macar pt o noapte. dar trebuie sa fii tu cea care sa se hotarasca..ori vei trai mereu pe langa el..j km mereu te va anunta k mai are o rel ku tipa x din disco, sau tipa y vecina de la 5...km asa sta treaba..iar tu realizezi destul de bn aceste aspecte doar k esti in interior si ai tendinta sa fii mai toleranta.. asta se vede de afara si aceasta e parerea mea.. sa ai grija de tine si nu lasa pe nimeni sa te raneasca...
kudika052779
Postat pe 7 Iunie 2010 14:00
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-05 21:36:32
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-05 16:37:21n pune l suflet tot c zc uni d p aici k probabil ei se cred amuzanti.kt despre c ai intrb eu zic k n merita s mai ramaneti impreuna.l tn cauta numai sex.n poti s iubesti un om si s il f s sufere in acelas timp.iti pierzi timpul c el.incearca s i sp k si tu ai f exact c f el,adik k mai ai si alte aventuri si vezi cum reactioneaza.dak simte cv pt tn ar trb s il deranjeze.


draga mea, sa-mi fie cu iertare interventia, da' ti-e rusine sa scrii romaneste??

zi'le domnul geo
sweet_heart
Postat pe 10 Iunie 2010 00:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma gandesc numai la sex 40 De la: razz 11 Februarie 2011 01:34
o intrebare?!?! 24 De la: cinderella 23 August 2009 16:33
one night stand... 61 De la: rodicapisica 27 Iunie 2009 18:39
Iubesc 2 barbati!! 0 De la: 28 Decembrie 2009 22:29
munca 3 De la: kudika127483 26 Februarie 2015 10:47