nush cum sa procedez.....ajutati-ma va rog

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

brunetyktha Avatarul lui brunetyktha

1 mesaj

cun un baiat kam de vreo 3 sap...el m-a vazut...a cerut id meu unei fete...vb pe mess...el e super dragut....tocmai se desp de fost pr....o pr de-a mea mi-a zis k l-a vazut intr-o zi k s-au sarutat,eu nu l-am mai bagat in seama....niki nu'l mai salutam:(.m-a intrebat k dc fac asta...si i'am zis k el pt mn e un nimik...k nu e imp....k m-a mintit k s-a impakat ku fosta....el a zis k nu e adev....k nu trebuia sa ma iau dupa lume...trebuia sa'l intreb pe el....akum nu mai vb delok ku mn....ce sa fac?k nu vreau sa-l pierd:(
Raporteaza abuz de limbaj
Zsoky Avatarul lui Zsoky

18 mesaje
Oras: iasi

De la: brunetyktha, la data 2010-05-22 18:44:34cun un baiat kam de vreo 3 sap...el m-a vazut...a cerut id meu unei fete...vb pe mess...el e super dragut....tocmai se desp de fost pr....o pr de-a mea mi-a zis k l-a vazut intr-o zi k s-au sarutat,eu nu l-am mai bagat in seama....niki nu'l mai salutam:(.m-a intrebat k dc fac asta...si i'am zis k el pt mn e un nimik...k nu e imp....k m-a mintit k s-a impakat ku fosta....el a zis k nu e adev....k nu trebuia sa ma iau dupa lume...trebuia sa'l intreb pe el....akum nu mai vb delok ku mn....ce sa fac?k nu vreau sa-l pierd:(

next
..sail„ns...ai chill iu !!
ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

E grele...
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

tlv dmne ct probl la dspe ani...io zc sa ii vb dar mai pe sc...sa pricpa
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: brunetyktha, la data 2010-05-22 18:44:34cun un baiat kam de vreo 3 sap...el m-a vazut...a cerut id meu unei fete...vb pe mess...el e super dragut....tocmai se desp de fost pr....o pr de-a mea mi-a zis k l-a vazut intr-o zi k s-au sarutat,eu nu l-am mai bagat in seama....niki nu'l mai salutam:(.m-a intrebat k dc fac asta...si i'am zis k el pt mn e un nimik...k nu e imp....k m-a mintit k s-a impakat ku fosta....el a zis k nu e adev....k nu trebuia sa ma iau dupa lume...trebuia sa'l intreb pe el....akum nu mai vb delok ku mn....ce sa fac?k nu vreau sa-l pierd:(

Crek k'are drept baietl k s-l ntrbi p l 1 nu s t iei dp c vb lumea.vb c l ji veji dc mrg ji t mai frea.
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

fute-l.
AmUnGandCeNuECuminte Avatarul lui AmUnGandCeNuECuminte

25 mesaje

deci daca te place ar trebui sa vina la tine ,sfat fii indiferent si jucausa....fa-te ca nu exista si daca chiar tine la tine sau vrea sa fie cu tine te cauta daca nu poate asa o fi chiar s-o fi impacat cu fosta si asta e doar un motiv gasit ca sa nu te m ai bage in seama.