Un barbat la sala de sport

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Un barbat la sala de sport: (4.7 din 3 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
deeeeci in concluzie si contuzie..ti-a ajuns mersul pe munte cu "nadia"?????
meeeei hai ca am ras de am pus pe mine vreo 2 kg....mersi mult de tot
Raporteaza abuz de limbaj
you can kiss my kitty ass
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

Poate in felul asta nu se vor mai rupe gaturile barbatilor dupa tipe gen nadia

Iti dai seama ce ar fi daca ar merge toti barbatii la sala si ar suferi ca tipul din poveste ?
Ar vedea numai ,,Nadia'' in fata ochilor si ar ramane saracele fete frumoase singurele
ctl Avatarul lui ctl

44 mesaje

Genial! Bravo, m-am prabusit de ras... mai ales ca eu lucrez in domeniu... Super!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Mi-ar fi placut taaare mult sa vad scena cu periuta de dinti

1 mesaj

la ce sala o pot gasi pe nadia? cred ca ar fi mandra de mine
Fosta membra Kudika.ro

Dar vezi si tu partea buna..acum esti in forma
O chema Amalia era din Mangalia si a plecat dupa seminte la produs in Italia.
Blaster Avatarul lui Blaster

3 mesaje
Oras: galati

plangaciosule

lasa ca e mai frumos sa stai in fata calculatorului ,sa mananci gogosi si sa vezi cum creste burta
besliu_mihai Avatarul lui besliu_mihai

8 mesaje

la inceput e mai greu da pe urma totul e ok si instructorul sa stii ca nu vrea sa te omare vrea sa te ajute a si arpo prima saptamana e mai grea dupa o luna sa vezi ca o sa incepi sa te obisnuiesti asa ca lasa lenea si gandestete cum o sa arati dupa un an de sala

1 mesaj

Am mai citit asta undeva, dar nu mai tin minte unde....
Fosta membra Kudika.ro
De la: besliu_mihai, la data 2008-09-19 08:50:09la inceput e mai greu da pe urma totul e ok si instructorul sa stii ca nu vrea sa te omare vrea sa te ajute a si arpo prima saptamana e mai grea dupa o luna sa vezi ca o sa incepi sa te obisnuiesti asa ca lasa lenea si gandestete cum o sa arati dupa un an de sala

Mai frate asta este un banc care circula de mult pe net.....omu'a vrut sa ne distreze....nu o lua ca pe experienta lui proprie.......nu se intampla asa ceva......stiu de la un fost sedentar....... mai distreaza-te si tu............
Cherry_bob Avatarul lui Cherry_bob

142 mesaje
Oras: tulcea

si eu ma gandeam sa`mi trimit iubitul la sala oricum nu`mi faceam griji pt doamne instructor pt k al meu nu admira fetele prea slabe sau prea lucrate ..pline d muschi....dar acum m`am convins faina povestioara:))

1 mesaj

De la: besliu_mihai, la data 2008-09-19 08:50:09la inceput e mai greu da pe urma totul e ok si instructorul sa stii ca nu vrea sa te omare vrea sa te ajute a si arpo prima saptamana e mai grea dupa o luna sa vezi ca o sa incepi sa te obisnuiesti asa ca lasa lenea si gandestete cum o sa arati dupa un an de sala

o aspirina tamponata va trece si cea mai groaznica durere in cateva minute.nadia pare instructoarea viselor mele
SmileyCentral.com
Fosta membra Kudika.ro

Felicitari pt modul funny in care ai povestit!!
Macar pt umorul tau molipsitor sa te lase mai usor Nadiutza ta!!!

142 mesaje

De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-19 00:22:27la ce sala o pot gasi pe nadia? cred ca ar fi mandra de mine

vai dar esti modest din cale afara nush unde incape atata modestie intr`un sg om

1 mesaj

De la: Escroaka, la data 2008-09-20 18:21:40
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-19 00:22:27la ce sala o pot gasi pe nadia? cred ca ar fi mandra de mine

vai dar esti modest din cale afara nush unde incape atata modestie intr`un sg om

nu cred ca nadia a fost foarte pretentioasa

142 mesaje

inseamna ca nadia se multumeste cu putin mey mic si negru
Fosta membra Kudika.ro
pan' la urma ai dat de nadia sau nu????

you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro

Bravo mon cher!!!
Nu-ti fa iluzii,sa nu ai deziluzii!
delicyoassa_04 Avatarul lui delicyoassa_04

2 mesaje

foarte foarte comic.din cauza povestioarei tale nici nu am putut merge la somik.mi-a placut foarte mult..sincer cred ca nadia nu era asa de cum ai descris-o tu la sfarsit.ea chiar vroia sa te ajute asa este la inceput cand te apuci dde sala.asa ca lasa sedentarismul deoparte si apuca-te de treaba daca vrei sa arati si sa te simti mai bine...

1 mesaj

Cred ca te cam plangi intr-aiurea.
Mai bine recunoaste ca ai facut febra musculara la muschii gatului, urmarind-o pe Nadia prin sala si, cand ti-ai dat seama ca nu te bucuri de atentia ei, ti-a devenit brusc antipatica.
Maaaaaaaii, ce-ti mai place sa te lamentezi!!1
aly1987 Avatarul lui aly1987

174 mesaje

...nu mai pot de ras... mi-ai facut dimineata mai frumoasa
Fosta membra Kudika.ro
Sarbatori fericite!
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
butterfly_sound_of_love Avatarul lui butterfly_sound_of_love

310 mesaje

Hai mai nu dramatiza...........nu cred ca a fost chiar atat de rau.............sa fim seriosi ai facut un pic de febra musculara,nu moare nm din asa cv.Trebuia sa ei o aspirina.
Cind 2 oameni se despart de ce o fac doar fizic si sufleteste ramin legati toata viata? poate ca unul din ei iubeste mai mult,poate celalalt nu si-a dorit finalul acesta,poate spera intr-o impacare....Semtimente mai sunt,de compromisuri nu poate fi vorba....nici unul nu mai e dispus sa faca....ce sa-i spui inimii care spera.... cind ratiunea iti spune ca totul s-a sfirsit si e bine sa pui punct ..... Sa o iei pe alt drum caruia nu-i cunosti coordonatele,nu stii unde duce,nu stii la cine duce,daca e drumul bun,daca va fi alt esec?Ce sa faci cu multele ore pe care altadata vroiai sa le transformi in zile ,sa fie mai multe,sa nu se mai termine....azi ai atita timp pe care trebuie sa-l umpli doar cu amintiri,unele frumoase,unele dureroase....Stai si te privesti si-ti spui ca nu esti nici urita,nici proasta,ca nu esti nici prima si nici ultima care trece printr-o despartire ,ca a fost o experienta a vietii,ca esti mult mai matura.....mult mai puternica sa o iei de la capat....Si daca nu poti?CE SA FACI ? Timpul trece .....al meu a stat in loc !
Fosta membra Kudika.ro
vas azi e 1 data cand citesc...............deci mor de ras

mi-ar fi placut sa faci ceva abdomene......................
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asem„narea dintre dou„ persoane, ci misterul dintre ele......