Setari Cookie-uri

metropolitan

Vrei sa castigi bani? Nimic mai simplu. Ce poate fi mai frumos decat sa vinzi produse cosmetice de cea mai buna calitate la cele mai mici preturi din Romania si pe deasupra sa mai castigi si bani? Eu am descoperit intamplator aceasta afacere,fara sa mi-o prezinte cineva asa cum fac eu acum,dar mi-ar fi placut sa aflu de ea mai repede.
Ti-ai dorit vreodata sa fi prins o afacere, gen Avon/Oriflame, chiar de la inceput, cand nu stia nimeni de ei si puteai sa fii unul dintre lideri? Este vorba de Metropolitan.Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare.Produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia in recipiente din China.
Avantaje:
- procent de 25% - 30% din vanzarile tale
-la prima comanda primesti 2 cataloage si 10 testere de parfumuri
- transport gratuit la comenzi minime de 100 lei
- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act
- sistem transparent de acordare a bonusurilor.
Oferta lor o poti gasi pe www.ctg.ro
.Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu: VLDsvJET
Intra pe profilul meu si vei afla mai multe detalii.
Daca esti o fata destepta care vrea sa castige bani si sa isi cumpere cele mai ieftine si bune produse cosmetice ,cu siguranta macar te vei gandi la aceasta SANSA. TOTUL E GRATIS.INSCRIEREA NU COSTA NIMIC, NU AI O LIMITA PENTRU COMENZI...GANDESTE-TE!

id-ul meu larisa13vilceanu
larirami
Postat pe 23 Mai 2010 09:15
http://shop.metropolitans.ro/catalog/a/IA0SJUJP?utm_source=self&utm_medium=YM&utm_campaign=YM
isofache
Postat pe 29 Mai 2010 08:29
Incercati-le!Eu m-am inscris pentru a-mi cumpara un ceas si un colier( ceasul kimio8 si colierul Mariela),am fost incantata de ele,mai ales k bijuteriile sunt placate cu argint.Gama pe care nu o recomand este kalea,atat eu cat si clientele mele nu am fost prea multumite.Parfumurile va recomand sa le cumparati pe cele de 30 ml,deoarece sunt mult mai concentrate,fiind apa de parfum.Cea mai buna gama din catalog este Regal,va recomand sa o folositi cu incredere.
Pt. cine doreste sa devina reprezentant, poate folosi codul MMAlPm36 la inscrierea pe site.
Sau accesati link-ul meu:http://shop.metropolitans.ro/catalog/a/MMAlPm36?utm_source=self&utm_medium=YM&utm_campaign=YM
kudika190190
Postat pe 30 Mai 2010 13:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heyyyyy eu is nico 3 De la: katwoman 16 Mai 2009 17:07
reprezentant margo cosmetics 2 De la: kudika226898 20 Noiembrie 2011 13:54
MLM NOU Produse cosmetice-Biohem cometice fara APA 6 De la: kudika226898 5 Mai 2011 20:29
Produse Yves Rocher 7 De la: poncic 17 Decembrie 2009 16:27
Concurs Bruno Vassari 1 De la: Amalia06 27 Februarie 2012 14:42