Setari Cookie-uri

O VARA EXPLOZIVA

De cand cu noua directoare, Pavlina Marinova, Oriflame lanseaza campanii cu oferte exceptionale pentru vara 2010. Grabiti-va si nu ratati aceste oferte. Sunt consultant Oriflame doar de 3 luni, dar deja eforturile mele au fost rasplatite. Oriflame va face ca vara 2010 sa fie exploziva, va astept cu mesaje pe adresa mea ana.tonchevici@yahoo.com pentru orice intrebari si chiar pentru inscrieri sau chiar aici pe site. Produse noi apar la fiecare campanie, toate avand, bineinteles, calitate suedeza. Va promit sa nu nimeni nu va fi dezamagit, pnetru ca Oriflame este o firma care se respecta, iar produsele sunt recusnosute pentru calitate in toata lumea.

Nu ratati sansa de a va distra, de a arata bine si nu in ultimu rand de a face si bani.
Ana Tonchevici
consultant Oriflame
ana.tonchevici@yahoo.com
ana_tonchevici
Postat pe 29 Mai 2010 13:27
...
ana_tonchevici
Postat pe 31 Mai 2010 23:32
De la: ana_tonchevici, la data 2010-05-29 13:27:00De cand cu noua directoare, Pavlina Marinova, Oriflame lanseaza campanii cu oferte exceptionale pentru vara 2010. Grabiti-va si nu ratati aceste oferte. Sunt consultant Oriflame doar de 3 luni, dar deja eforturile mele au fost rasplatite. Oriflame va face ca vara 2010 sa fie exploziva, va astept cu mesaje pe adresa mea ana.tonchevici@yahoo.com pentru orice intrebari si chiar pentru inscrieri sau chiar aici pe site. Produse noi apar la fiecare campanie, toate avand, bineinteles, calitate suedeza. Va promit sa nu nimeni nu va fi dezamagit, pnetru ca Oriflame este o firma care se respecta, iar produsele sunt recusnosute pentru calitate in toata lumea.

Nu ratati sansa de a va distra, de a arata bine si nu in ultimu rand de a face si bani.
Ana Tonchevici
consultant Oriflame
ana.tonchevici@yahoo.com



uauuu .....explodeaza Oriflame
anastasia_m
Postat pe 4 Iunie 2010 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inscriere Infinity 1 De la: kudika361137 1 Februarie 2012 08:38
Care sunt produsele cosmetice preferate? 28 De la: mikky09 7 Octombrie 2016 20:05
Vand trusa de machiaj Estee Lauder 1 De la: kudika473938 19 Noiembrie 2011 12:24
fond de ten pentru ten uscat si/sau sensibil 1 De la: diana3289 24 Martie 2012 21:20
Cautam distribuitori cosmetice Italia 1 De la: Dianne35 20 Noiembrie 2008 16:02