Setari Cookie-uri

Chiar ii pasa de mine ?

Sal. E prima data cand scriu ceva pe aici si as vrea sa vad ce parere aveti voi . Am un coleg in clasa de care mi-a placut . Astazi eram la ora da informatica si el sta langa mine . In spatele meu sta o prietena si cand nu e profa atenta mai vorbim . Nu stiu cum am deschis subiectul despre un fost prieten de-al meu care m-a intrebat daca nu vreau sa ne impacam si ii ceream sfatul prietenei mele . Cand a auzit ( stiu ca tipul a auzit pt ca e atent tot timpul la ce se vorbeste in jurul lui ) , a inceput sa ma inghionteasca si sa nu ma lase sa mai vb despre "problema" mea . Ii pasa de mine ? Sau doar aberez eu ? Ce parere aveti ?
AnCaS7
Postat pe 1 Iunie 2010 22:47
De la: AnCaS7, la data 2010-06-01 22:47:19Sal. E prima data cand scriu ceva pe aici si as vrea sa vad ce parere aveti voi . Am un coleg in clasa de care mi-a placut . Astazi eram la ora da informatica si el sta langa mine . In spatele meu sta o prietena si cand nu e profa atenta mai vorbim . Nu stiu cum am deschis subiectul despre un fost prieten de-al meu care m-a intrebat daca nu vreau sa ne impacam si ii ceream sfatul prietenei mele . Cand a auzit ( stiu ca tipul a auzit pt ca e atent tot timpul la ce se vorbeste in jurul lui ) , a inceput sa ma inghionteasca si sa nu ma lase sa mai vb despre "problema" mea . Ii pasa de mine ? Sau doar aberez eu ? Ce parere aveti ?






ei assss............. vroia sa fie atent la ora
anastasia_m
Postat pe 4 Iunie 2010 21:16
De la: anastasia_m, la data 2010-06-04 21:16:11
De la: AnCaS7, la data 2010-06-01 22:47:19Sal. E prima data cand scriu ceva pe aici si as vrea sa vad ce parere aveti voi . Am un coleg in clasa de care mi-a placut . Astazi eram la ora da informatica si el sta langa mine . In spatele meu sta o prietena si cand nu e profa atenta mai vorbim . Nu stiu cum am deschis subiectul despre un fost prieten de-al meu care m-a intrebat daca nu vreau sa ne impacam si ii ceream sfatul prietenei mele . Cand a auzit ( stiu ca tipul a auzit pt ca e atent tot timpul la ce se vorbeste in jurul lui ) , a inceput sa ma inghionteasca si sa nu ma lase sa mai vb despre "problema" mea . Ii pasa de mine ? Sau doar aberez eu ? Ce parere aveti ?






ei assss............. vroia sa fie atent la ora


nu e genu` care sa fie atent la ora si oricum profa nu zicea nimic ca de aceea vorbeam cu prietena mea
AnCaS7
Postat pe 6 Iunie 2010 11:23
cred ca adca ar fi vrut ceva spunea el de mult .
little_sunshine
Postat pe 9 Iunie 2010 11:58
nu vrea sa faca el primul pas..filtreaza cu el...sa vezi ce reactie are.
daria88
Postat pe 9 Iunie 2010 12:06
Astea sunt copilarii.De ce nu-l intrebi?
kudika098645
Postat pe 9 Iunie 2010 12:07
http://www.mirese-galati.ro
coffecream
Postat pe 18 Iunie 2010 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii virtuale 32 De la: dea_odeen 24 Noiembrie 2010 01:45
In curand pleaca dincolo sa lucreze, help !!! 27 De la: steffy91 17 Iulie 2011 21:48
Sa ne-amintim de vremurile cu pionieri... 29 De la: alina02 23 Mai 2009 10:39
buna 5 De la: kudika032906 19 Iunie 2009 16:18
exista relatii prin telefon? sau cel putin inceputuri de relatie? 70 De la: stefancelmic 16 Martie 2009 09:07