Setari Cookie-uri

sunt geloasa pe fosta

ai toate motivele sa fii geloasa pe ea ...intotdeauna vor exista comparatii...dar de ce sa-ti pierzi timpul cu ea...nu ea este cea care petrece clipe minunate cu el(a fost,nu mai e)nu ea se bucura de el,ci tu...mai bine zi grija nu-l presezi pe el cu fosta ca sa nu devi si u o fosta!!!iubiti-va in continuare si discutati problemele...dar nu insista pe subiect
alina_constantin88
Postat pe 16 Iunie 2010 12:34
Fi mai increzatoare in tine pt ca mereu in viata unui barbat va exista o !! nu trebuie sa traiesti in trecut !! poate si el este un pic gelos pe ,desi ei recunosc cam greu...
nina_ela
Postat pe 17 Iunie 2010 01:37
buna
toti avem un trecut si eu am probleme cu fosta pt k nu intelege k e "fosta" dar noi traim in prezent si toate fazele ei ne amuza , si atata timp cat el imi spune knd il suna si knd primeste sms de la ea si nu le citeste inaintea mea totul e ok.sa nu te gand k citesc sms ei le sterg
traieste in prezent si gandeste-te la viitor, eu asa fac

bafta
kudika037265
Postat pe 21 Iunie 2010 10:11
Pai daca esti geloasa pe fosta, probabil ca omu inca o iubeste si tu esti doar o proasta care i-o suge neconditionat in speranta cladirii unui viitor comun. Si eu ma gandeam ca eu am probleme ca le incurcam. Fata tu ai probleme serioase, eu zic sa-mi dai o poza de'a ta si promit ca te voi face sa uiti si de ala si de fosta lui si de tine, in cazul in care te gasesc ca mai ai sperante. Parol!
Borntobewild
Postat pe 21 Iunie 2010 11:00


Draga mea , te inteleg ..e la fel pt mine . Fericiti cei ce nu cunosc gelozia !!!
.. noi , suntem mai sensibile si mai ...toante se pare !!Si eu ma gandesc la "tot felul "..de combinatii intre astia doi , care au avut si un copil ( obraznic ) impreuna !!!
Am si vazut foto cu ei doi unde ea se uita lesinata la el ..aproape in toate ( poate asta-i era stilul ) dar asta nu a oprit-o sa i-o traga tare tare !!!
Hei !! nu sariti pe mine !!! asta e !! asa sunt "unele "...geloase !!( pe fostele)
kudika174057
Postat pe 21 Iunie 2010 11:26
bun subiectttt...problema asta o am si eu.......a stat cu o fata 2 ani si ceva...si acuma cik au ramas in relatii bune....el zice k sunt doar prieteni...ea il suna si ii propune weekenduri romantice in doi, iesiri la cafea, povesti interminabile pe messenger,....bineinteles k nu accepta.....ne certam destul de des pe tema asta...el zice k ma iubeste pe mine si ca ce sa faca cu fata daca ea mai are sentimente pentru el?...dar ea ii o scorpie isi joaca cartea...si nu o suport in fata ochiilor....ma roade gelozia daca vad k a vorbit cu ea de mor!! 80% din timpul liber il petrecem impreuna dar....lipseste dupa 1 an increderea.....
I0anaG
Postat pe 21 Iunie 2010 12:09
De la: miss_darine, la data 2010-06-08 12:57:09
De la: baba_cloanta, la data 2010-06-08 12:52:49

razi tu razi da nu-i rasul tau harap alb!

eu inca imi permit cand o-i trece la placa...o sa se schimbe si modificarea


si cu placa si fara tot aia e...
delicacy
Postat pe 21 Iunie 2010 18:24
poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?
gb_byenkutza
Postat pe 21 Iunie 2010 19:24
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?

da,esti absurda...nu iti vorbeste de ea,nici ei doi nu-si mai vorbesc...ce vrei mai mult de atat?prea multa gelozie si posesivitate distrug in timp o relatie.
suflet_calator
Postat pe 21 Iunie 2010 19:30
De la: delicacy, la data 2010-06-21 18:24:44
De la: miss_darine, la data 2010-06-08 12:57:09
De la: baba_cloanta, la data 2010-06-08 12:52:49

razi tu razi da nu-i rasul tau harap alb!

eu inca imi permit cand o-i trece la placa...o sa se schimbe si modificarea


si cu placa si fara tot aia e...

invidioaso
miss_darine
Postat pe 21 Iunie 2010 20:21
De la: suflet_calator, la data 2010-06-21 19:30:25
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?

da,esti absurda...nu iti vorbeste de ea,nici ei doi nu-si mai vorbesc...ce vrei mai mult de atat?prea multa gelozie si posesivitate distrug in timp o relatie.


clar....la mine atunci e alta situatie...nici mie nu imi vorbeste neaparat despre ea...eu il intreb daca au mai vorbit...pe un ton ironic...si deja se enerveaza....fara dar si poate ca prea multa gelozie si posesivitate distrug o relatie de aceea de cele mai multe ori ma abtin....
I0anaG
Postat pe 22 Iunie 2010 11:57
De la: I0anaG, la data 2010-06-22 11:57:34
De la: suflet_calator, la data 2010-06-21 19:30:25
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?

da,esti absurda...nu iti vorbeste de ea,nici ei doi nu-si mai vorbesc...ce vrei mai mult de atat?prea multa gelozie si posesivitate distrug in timp o relatie.


clar....la mine atunci e alta situatie...nici mie nu imi vorbeste neaparat despre ea...eu il intreb daca au mai vorbit...pe un ton ironic...si deja se enerveaza....fara dar si poate ca prea multa gelozie si posesivitate distrug o relatie de aceea de cele mai multe ori ma abtin....


nu trebuie sa fii geloasa pe trecut...trecutul e trecut si asa trebuie sa ramana.
cum sa uite omul acela o relatie,daca tu nu il lasi?e firesc sa se enerveze.traieste frumos relatia,ca si cum nu ar fi existat nimeni niciodata.acordai putina incredere.
suflet_calator
Postat pe 22 Iunie 2010 12:31
De la: Borntobewild, la data 2010-06-21 11:00:11Pai daca esti geloasa pe fosta, probabil ca omu inca o iubeste si tu esti doar o proasta care i-o suge neconditionat in speranta cladirii unui viitor comun. Si eu ma gandeam ca eu am probleme ca le incurcam. Fata tu ai probleme serioase, eu zic sa-mi dai o poza de'a ta si promit ca te voi face sa uiti si de ala si de fosta lui si de tine, in cazul in care te gasesc ca mai ai sperante. Parol!

nu stiam ca sunt si mitocani pe forumul asta...
baietas...nu vrei tu mai bine sa-ti scoti doua coaste si sa ti-o s**i singur!!!ai face un mare bine omenirii daca te-ai impusca...sau macar semnalizeaza cand iesi din casa sa ne blocam usile
alina_constantin88
Postat pe 22 Iunie 2010 12:40
De la: suflet_calator, la data 2010-06-22 12:31:00
De la: I0anaG, la data 2010-06-22 11:57:34
De la: suflet_calator, la data 2010-06-21 19:30:25
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?

da,esti absurda...nu iti vorbeste de ea,nici ei doi nu-si mai vorbesc...ce vrei mai mult de atat?prea multa gelozie si posesivitate distrug in timp o relatie.


clar....la mine atunci e alta situatie...nici mie nu imi vorbeste neaparat despre ea...eu il intreb daca au mai vorbit...pe un ton ironic...si deja se enerveaza....fara dar si poate ca prea multa gelozie si posesivitate distrug o relatie de aceea de cele mai multe ori ma abtin....


nu trebuie sa fii geloasa pe trecut...trecutul e trecut si asa trebuie sa ramana.
cum sa uite omul acela o relatie,daca tu nu il lasi?e firesc sa se enerveze.traieste frumos relatia,ca si cum nu ar fi existat nimeni niciodata.acordai putina incredere.



da ar fi bine sa fie asa usor.....dar gelozia asta e o chestie ce te macina....si fara sa vrei cateodata ...si chestia e...k daca aia ii face avansuri sau ceva...el nu stie sa fie direct si obraznic...sa-i zica sa il lase in pace k ma are pe mine....o scoate la capat cumva de aia nici nu stie ce sa creada...nu-i zice nici da nici ba...si deaia nu am incredere in el...
I0anaG
Postat pe 22 Iunie 2010 12:45
De la: suflet_calator, la data 2010-06-22 12:31:00
De la: I0anaG, la data 2010-06-22 11:57:34
De la: suflet_calator, la data 2010-06-21 19:30:25
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?

da,esti absurda...nu iti vorbeste de ea,nici ei doi nu-si mai vorbesc...ce vrei mai mult de atat?prea multa gelozie si posesivitate distrug in timp o relatie.


clar....la mine atunci e alta situatie...nici mie nu imi vorbeste neaparat despre ea...eu il intreb daca au mai vorbit...pe un ton ironic...si deja se enerveaza....fara dar si poate ca prea multa gelozie si posesivitate distrug o relatie de aceea de cele mai multe ori ma abtin....


nu trebuie sa fii geloasa pe trecut...trecutul e trecut si asa trebuie sa ramana.
cum sa uite omul acela o relatie,daca tu nu il lasi?e firesc sa se enerveze.traieste frumos relatia,ca si cum nu ar fi existat nimeni niciodata.acordai putina incredere.



da ar fi bine sa fie asa usor.....dar gelozia asta e o chestie ce te macina....si fara sa vrei cateodata ...si chestia e...k daca aia ii face avansuri sau ceva...el nu stie sa fie direct si obraznic...sa-i zica sa il lase in pace k ma are pe mine....o scoate la capat cumva de aia nici nu stie ce sa creada...nu-i zice nici da nici ba...si deaia nu am incredere in el...
I0anaG
Postat pe 22 Iunie 2010 12:45
Ar trebui sã analizezi motivele pt care ºti geloasã. Poate þi-a dat chiar el motive sã fii aºa. Dar dacã spui cã te iubeºte de ce nu poþi trãi în prezent fãrã sã te gândeºti la trecutul lui ? Pt cã fiecare din nou avem un trecut ºi ai grijã cu comentariile acide cã s-ar putea sã se sature de toate astea prienteul tãu ºi tu sã nu îþi poþi da seama de ce nu mai merge relaþia. Faptul cã aduci vcorba de fost ºi trecut s-ar putea sã fie un lucru deranjant. Pune-te în locul lui ºi sigur nu te-ai simþi confortabil. Pt binele relaþiei înecarcã sã te abþii ºi sã te concentrezi pe prezent ;)!
georgik07
Postat pe 22 Iunie 2010 19:41
Hmmmm fosta....Ce rost are sa fim geloase pe o tipa cu care el a ales sa nu mai fie,sau ea a ales sa nu mai fie cu el?Atata timp cat el se comporta asa cum trebuie cu tine nu ai de ce sa iti faci griji.
Dar ce te faci cand sta cu tine si te mangaie aducandu-si aminte de fosta care a decedat?Ai idee cum te simti tu ca femeie?Si culmea e sa iti mai si recunoasa Nu sunt o insensibila,i-am inteles durerea cu toate ca au trecut 3 ani de atunci, am vrut doar sa ma vada pe mine asa cum sunt eu si nu prin prisma ei.Asta e.....Am cedat pentru ca nu ma puteam lupta cu o fantoma,atata timp cat el ramasese ancorat in trecut.....
Barbie30
Postat pe 22 Iunie 2010 19:55
De la: georgik07, la data 2010-06-22 19:41:02Ar trebui sã analizezi motivele pt care ºti geloasã. Poate þi-a dat chiar el motive sã fii aºa. Dar dacã spui cã te iubeºte de ce nu poþi trãi în prezent fãrã sã te gândeºti la trecutul lui ? Pt cã fiecare din nou avem un trecut ºi ai grijã cu comentariile acide cã s-ar putea sã se sature de toate astea prienteul tãu ºi tu sã nu îþi poþi da seama de ce nu mai merge relaþia. Faptul cã aduci vcorba de fost ºi trecut s-ar putea sã fie un lucru deranjant. Pune-te în locul lui ºi sigur nu te-ai simþi confortabil. Pt binele relaþiei înecarcã sã te abþii ºi sã te concentrezi pe prezent ;)!



pai la inceput....cred k mi-a dat motive....spun cred...pt k el crede k nu a facut-o.....si cica ea nu a mai vrut sa fie cu el....sau din cate am inteles mama ei nu-l accepta...ii trebuia unu cu bani....erau copii peatunci...acum are un loc de munca bun....si ma-sa ei a vazut si normal k il vrea inapoi....si ea la fel spune k mai are sentimente pt el.! ...nu stiu daca nu e tot in capul meu...sau is eu paranoica si carcotasa......si apropo de intrebarea ta...nu pot pt k ea mereu ii da tarcoale...e insistenta...si mie mi-e rusine sa ii zic sa isi vada de treaba ei...si culmea k nici el nu-i zice
I0anaG
Postat pe 23 Iunie 2010 09:11
De la: Barbie30, la data 2010-06-22 19:55:59Hmmmm fosta....Ce rost are sa fim geloase pe o tipa cu care el a ales sa nu mai fie,sau ea a ales sa nu mai fie cu el?Atata timp cat el se comporta asa cum trebuie cu tine nu ai de ce sa iti faci griji.
Dar ce te faci cand sta cu tine si te mangaie aducandu-si aminte de fosta care a decedat?Ai idee cum te simti tu ca femeie?Si culmea e sa iti mai si recunoasa Nu sunt o insensibila,i-am inteles durerea cu toate ca au trecut 3 ani de atunci, am vrut doar sa ma vada pe mine asa cum sunt eu si nu prin prisma ei.Asta e.....Am cedat pentru ca nu ma puteam lupta cu o fantoma,atata timp cat el ramasese ancorat in trecut.....


fff nasol....imi pare rau....cred k e cel mai cumplit lucru sa traiesti in umbra fostei!poate trebuia sa faci ceva sa nu ii mai aduci aminte de ea...gen...o schimbare de look...sau sa gasesti o metoda sa gaseasca persoana ta....nu sa traiasca in trecut....cu timpul va realiza ce a pierdut knd va vcedea k nu o poate aduce nicicum inapoi!multa bafta
I0anaG
Postat pe 23 Iunie 2010 09:15
Gelozia este o boala ...daca traiesti in prezent cu o ''fosta '' poti sa iti iei la revedere de la relatie,cat sa suporte un om care ti-a demonstrat ca vrea cu tine sa fie si tu sa fii ''stresul'' care nu ii da pace.Lasa-l in pace...te poate insela si cu tine de mana la o adica....
sdv
Postat pe 25 Iunie 2010 09:18
De la: sdv, la data 2010-06-25 09:18:16 Gelozia este o boala ...daca traiesti in prezent cu o ''fosta '' poti sa iti iei la revedere de la relatie,cat sa suporte un om care ti-a demonstrat ca vrea cu tine sa fie si tu sa fii ''stresul'' care nu ii da pace.Lasa-l in pace...te poate insela si cu tine de mana la o adica....


stiu gata nu o sa ii mai zic nimik.....promiss....pt k am vazut k nu e bine....nu vreau sa imi zica la un moment dat...stii esti prea geloasa si eu nu mai pot trai asa.....il iubesc prea mult si ar trebui sa ma consoleze gandul k e langa mine in fiecare noapte cu mine iese cu mine mananca....si k nu trebuie sa ma cert din prostiile astea...si sa nu ma cobor la nivelul unor oarecare..
I0anaG
Postat pe 25 Iunie 2010 09:29
De la: gb_byenkutza, la data 2010-06-21 19:24:45poi a stat cu ea 8 ani.nu imi vorbeste de ea nici macar ei doi nu isi mai vorbesc dar sunt niste ganduri care nu imi dau pace.locuim impreuna asa k sunt sigura k nu are nimik cu ea sau cu alta dar....de ce a ramas prieten cu unul din fratii ei?asta m deranjeaza....si eu ma inteleg f bine cu fratele ei.nu il consider vinovat p el de nimik dar totusi ma deranjeaza aceasta prietenie cu toate k el ia deschis ochii prietenului meu despre sora lui(adik fosta).apreciez lucrul asta la el da nu inteleg d c atata prietenie.sunt absurda?



nu eshti absurda...eshti paranoica :-| no offence...am trecut shi io prin asta
pruncutz
Postat pe 25 Iunie 2010 14:03
Cauta sa ai mai mare incredere in tine, vei vedea ca va disparea. O consideri rivala ta pe fosta? Vezi ca il arunci in brate fara ca ea sa nu faca nimic daca te comporti tot la fel. Stii cum se spune "nimeni nu loveste in pomul fara fructe". Asa si tu, ii pomeneti numele ei si ii arati ca ea este mai importanta decat tine. Si grija, citeste relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 25 Iunie 2010 14:42
De la: I0anaG, la data 2010-06-23 09:15:13
De la: Barbie30, la data 2010-06-22 19:55:59Hmmmm fosta....Ce rost are sa fim geloase pe o tipa cu care el a ales sa nu mai fie,sau ea a ales sa nu mai fie cu el?Atata timp cat el se comporta asa cum trebuie cu tine nu ai de ce sa iti faci griji.
Dar ce te faci cand sta cu tine si te mangaie aducandu-si aminte de fosta care a decedat?Ai idee cum te simti tu ca femeie?Si culmea e sa iti mai si recunoasa Nu sunt o insensibila,i-am inteles durerea cu toate ca au trecut 3 ani de atunci, am vrut doar sa ma vada pe mine asa cum sunt eu si nu prin prisma ei.Asta e.....Am cedat pentru ca nu ma puteam lupta cu o fantoma,atata timp cat el ramasese ancorat in trecut.....


fff nasol....imi pare rau....cred k e cel mai cumplit lucru sa traiesti in umbra fostei!poate trebuia sa faci ceva sa nu ii mai aduci aminte de ea...gen...o schimbare de look...sau sa gasesti o metoda sa gaseasca persoana ta....nu sa traiasca in trecut....cu timpul va realiza ce a pierdut knd va vcedea k nu o poate aduce nicicum inapoi!multa bafta




Nu am de gand sa fac o schimbare de look pentru a ma face iubita de un barbat,important este ca eu sa ma simt bine in pielea mea si nu sa incerc sa par ceva ce nu sunt.Nici macar nu stiu daca seman cu ea,as vrea sa cred ca nu m-a ales pentru asta :( Unii se simt mai bine daca traiesc in trecut,altii doar mai tanjesc din cand in cand la ce au avut,asta e viata,cu bune si rele,important este sa invatam din ele si sa mergem mai departe.Bafta!
Barbie30
Postat pe 25 Iunie 2010 19:41
De la: Barbie30, la data 2010-06-25 19:41:35
De la: I0anaG, la data 2010-06-23 09:15:13
De la: Barbie30, la data 2010-06-22 19:55:59Hmmmm fosta....Ce rost are sa fim geloase pe o tipa cu care el a ales sa nu mai fie,sau ea a ales sa nu mai fie cu el?Atata timp cat el se comporta asa cum trebuie cu tine nu ai de ce sa iti faci griji.
Dar ce te faci cand sta cu tine si te mangaie aducandu-si aminte de fosta care a decedat?Ai idee cum te simti tu ca femeie?Si culmea e sa iti mai si recunoasa Nu sunt o insensibila,i-am inteles durerea cu toate ca au trecut 3 ani de atunci, am vrut doar sa ma vada pe mine asa cum sunt eu si nu prin prisma ei.Asta e.....Am cedat pentru ca nu ma puteam lupta cu o fantoma,atata timp cat el ramasese ancorat in trecut.....


fff nasol....imi pare rau....cred k e cel mai cumplit lucru sa traiesti in umbra fostei!poate trebuia sa faci ceva sa nu ii mai aduci aminte de ea...gen...o schimbare de look...sau sa gasesti o metoda sa gaseasca persoana ta....nu sa traiasca in trecut....cu timpul va realiza ce a pierdut knd va vcedea k nu o poate aduce nicicum inapoi!multa bafta




Nu am de gand sa fac o schimbare de look pentru a ma face iubita de un barbat,important este ca eu sa ma simt bine in pielea mea si nu sa incerc sa par ceva ce nu sunt.Nici macar nu stiu daca seman cu ea,as vrea sa cred ca nu m-a ales pentru asta :( Unii se simt mai bine daca traiesc in trecut,altii doar mai tanjesc din cand in cand la ce au avut,asta e viata,cu bune si rele,important este sa invatam din ele si sa mergem mai departe.Bafta!
dar ce ziceti de unul care desi e divortat de multi ani de fosta nevasta...nu vrea sa se desparta de ea si mereu revine in bratele fostei de cate ori avea discutii cu mine..cel putin eu de cand il cunosc mereu se impaca cu fosta lui nevasta cu care era prieten apropiat in sensul ca se cautau,vorbeau la telefon se intalneau se vizitau reciproc faceau excursii impreuna ..ba mai mult faceau inclusiv sex dupa divort..de asta ce parere aveti..?
kudika029282
Postat pe 25 Iunie 2010 20:44
Se pare ca nu i-a trecut de ea

Fiecare e liber sa iubeasca pe cine vrea si sa faca ce vrea,dar atata timp cat nu calca pe cadavre ca sa ajunga acolo.Parerea mea......
Barbie30
Postat pe 25 Iunie 2010 20:48
De la: Barbie30, la data 2010-06-25 20:48:09Se pare ca nu i-a trecut de ea

Fiecare e liber sa iubeasca pe cine vrea si sa faca ce vrea,dar atata timp cat nu calca pe cadavre ca sa ajunga acolo.Parerea mea......
pai daca nu ia trecut dorul de fosta nevasta oare de ce o mai fi divortat de ea../ omul asta chiar nu stie ce vrea...sau ii place sa umble de la una la alta si sa aiba mereu o femeie de schimb.la care sa se intoarca cand nu are altceva mai bun....sunt oribili asemenea barbati fugiti de ei cat puteti...
kudika029282
Postat pe 26 Iunie 2010 11:16
Nu e nici primul si in mod sigur nici ultimul,depinde de tine aici,accepti sau pleci !
Barbie30
Postat pe 26 Iunie 2010 16:20
De la: Barbie30, la data 2010-06-26 16:20:45Nu e nici primul si in mod sigur nici ultimul,depinde de tine aici,accepti sau pleci !
chiar daca nu pot sa-l accept el tot pe mine ma cauta...e greu sa ma scap de el...
kudika029282
Postat pe 27 Iunie 2010 21:08
nu te inteleg .. :-j
kudika090078
Postat pe 29 Iunie 2010 13:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ink una........... :sml-tongue0023: 11 De la: lorelay_pitik 16 Iulie 2009 14:38
ciorapii de dama 44 De la: kika25 1 Decembrie 2015 03:29
alergie la deodorante!!!!! 34 De la: elenakarla 3 Iulie 2013 14:48
Este cineva interesat? 1 De la: Zoltana 30 Ianuarie 2010 20:06
Metode de a-ti duce prietenul la doctor....pls help 30 De la: nicossia 30 Mai 2011 17:40