Setari Cookie-uri

Oare?

Buna!Ma numesc Nicoleta si vreau sa va povestesc ceva...sper sa ma ajutati..:)...unui baiat ii place de mine si mi-a confirmat ca ii place de mine....acum o saptamana a facut varsat de vant..si nu a mai venit la scoala..si mie nu imi placea de el..asa credeam eu..dar nu e asa..inainte il ignoram i-am spus in fata ca nu imi place de el..el s-a suparat..si cred ca acum nu ii mai place de mine..asa mi-au spus prietenii lui..acum nu stiu ce sa cred..de curand am avut 2 vise cu el...tot timpul ma gandesc numai la el..ce sa fac?:(..eu credeam k nu imi place de el..dar uite ca acum imi place..va rog..ajutati-ma..ce credeti ca as putea face?..
NicoLLee
Postat pe 4 Iunie 2010 19:28
sa astepti al 3'lea vis, am sa ma arat si am sa'ti prevestesc care e faza cu al 4'lea vis, dupa care vine visul 5, decisiv
Shhh
Postat pe 4 Iunie 2010 19:59
De la: N_I_C_O_L_E, la data 2010-06-04 19:28:45Buna!Ma numesc Nicoleta si vreau sa va povestesc ceva...sper sa ma ajutati..:)...unui baiat ii place de mine si mi-a confirmat ca ii place de mine....acum o saptamana a facut varsat de vant..si nu a mai venit la scoala..si mie nu imi placea de el..asa credeam eu..dar nu e asa..inainte il ignoram i-am spus in fata ca nu imi place de el..el s-a suparat..si cred ca acum nu ii mai place de mine..asa mi-au spus prietenii lui..acum nu stiu ce sa cred..de curand am avut 2 vise cu el...tot timpul ma gandesc numai la el..ce sa fac?:(..eu credeam k nu imi place de el..dar uite ca acum imi place..va rog..ajutati-ma..ce credeti ca as putea face?..



asteapta sa-l vezi ........... o sa revi la faza initiala...e ca la alba neagra
anastasia_m
Postat pe 4 Iunie 2010 20:06
De la: N_I_C_O_L_E, la data 2010-06-04 19:28:45Buna!Ma numesc Nicoleta si vreau sa va povestesc ceva...sper sa ma ajutati..:)...unui baiat ii place de mine si mi-a confirmat ca ii place de mine....acum o saptamana a facut varsat de vant..si nu a mai venit la scoala..si mie nu imi placea de el..asa credeam eu..dar nu e asa..inainte il ignoram i-am spus in fata ca nu imi place de el..el s-a suparat..si cred ca acum nu ii mai place de mine..asa mi-au spus prietenii lui..acum nu stiu ce sa cred..de curand am avut 2 vise cu el...tot timpul ma gandesc numai la el..ce sa fac?:(..eu credeam k nu imi place de el..dar uite ca acum imi place..va rog..ajutati-ma..ce credeti ca as putea face?..

dak tie iti place de el,el brusc a facut varsat de vant..cand a auzit k-l placi?glumesc
pai..astepta-l dupa ce trece varsat-pojar si mai incearca o data..dak nu..las-o balta k dragoste cu forta nu se face:)
dragon_fly88
Postat pe 4 Iunie 2010 20:12
cand o sa mai cresti o sa aflii raspunsul! ba il placi, ba nu il placi....of ce probleme serioase
dienuscha
Postat pe 20 Iunie 2010 10:45
asteapta sa mai cresti putin !!!!!!!!!!!!!!!!! skz dar nu mi se pare o problema :
sml-tongue0023:
kudika037265
Postat pe 23 Iunie 2010 18:15
Hotaraste-te il vrei sa nu il vrei, iti place sau nu iti place, ti-a placut sau nu-ti mai place
citeste relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 25 Iunie 2010 14:44
frate nu mai comentati aiurea.daca vreti sa raspundeti fetei,faceti-o intr-un mod in care ar putea ajuta-o nu criticand-o. asta e si ideea cu forumurile, discuta/intreaba niste oameni care nu sunt judecati care nu vor avea reprosuri etc, dar deh, asta e Romania in care traim, cultelor ce sunteti, de parca asa v-ati nascut.
barbie4hi5
Postat pe 26 Iunie 2010 04:35
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-04 20:12:18
De la: N_I_C_O_L_E, la data 2010-06-04 19:28:45Buna!Ma numesc Nicoleta si vreau sa va povestesc ceva...sper sa ma ajutati..:)...unui baiat ii place de mine si mi-a confirmat ca ii place de mine....acum o saptamana a facut varsat de vant..si nu a mai venit la scoala..si mie nu imi placea de el..asa credeam eu..dar nu e asa..inainte il ignoram i-am spus in fata ca nu imi place de el..el s-a suparat..si cred ca acum nu ii mai place de mine..asa mi-au spus prietenii lui..acum nu stiu ce sa cred..de curand am avut 2 vise cu el...tot timpul ma gandesc numai la el..ce sa fac?:(..eu credeam k nu imi place de el..dar uite ca acum imi place..va rog..ajutati-ma..ce credeti ca as putea face?..

dak tie iti place de el,el brusc a facut varsat de vant..cand a auzit k-l placi?glumesc
pai..astepta-l dupa ce trece varsat-pojar si mai incearca o data..dak nu..las-o balta k dragoste cu forta nu se face:)
kudika073080
Postat pe 29 Iunie 2010 10:57
De la: barbie4hi5, la data 2010-06-26 04:35:59frate nu mai comentati aiurea.daca vreti sa raspundeti fetei,faceti-o intr-un mod in care ar putea ajuta-o nu criticand-o. asta e si ideea cu forumurile, discuta/intreaba niste oameni care nu sunt judecati care nu vor avea reprosuri etc, dar deh, asta e Romania in care traim, cultelor ce sunteti, de parca asa v-ati nascut.


da tu de ce nu i-ai raspuns fetii?aaaa ca trebea sa comentezi si tu pe langa subiect ca o culta care esti!
size_back
Postat pe 29 Iunie 2010 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste fara nume..... 28 De la: ingerasmic 29 Mai 2010 14:14
limba turca pls help 16 De la: PCD 2 Noiembrie 2012 11:16
Avene sau Ducray? 8 De la: monea5 30 Aprilie 2010 23:43
Am nevoie de putin ajutor ...chiar nu stiu ce sa fac ...:-/...We were so ment to be so come back to be :((:(( 75 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:47
rochii 4 De la: kudika000909 25 Martie 2009 20:23