Setari Cookie-uri

vand Leg Magic!!!

Buna fetelor. am Leg Magic-ul de 2 ani deja si m-am cam plictisit de el. e in stare buna de functionare. am si CD-ul cu exercitii care va ajuta sa tineti pasul si sa aveti chef de exercitii:)
Dar m-am plictisit de el deja. In plus m-am mutat in chirie intr-o garsoniera si tot il mut de colo colo. Pt cine e interesata..va rog sa-mi spuneti.
Il dau sub pretul pe care il gasiti la TV sau in magazine
andra_ale
Postat pe 7 Iunie 2010 10:57
Buna!

Vroiam sa te intreb, da rezultate faimosul leg magic?
Il mai ai si daca da cu cat il dai :)

Merci mult
Rodica
ROro_Rodica
Postat pe 20 Iunie 2010 23:25
Buna dimineata!
Da, da rezultate. Dar iti spun sincer, pt partea de jos doar. Iti contureaza frumos muschii picioarelor si e usor de lucrat cu el. Daca nu ai timp sa mergi la sala, e ideal pt exercitii. Doar ca trebuie sa faci de minim trei ori pe saptamana ca sa observi ceva. De cand il am am scazut in circumferinta coapselor vizibil si mi-am facut gambe frumoase.

Vad ca inca e peste 300 de ron la teleshoping, dar avand in vedere ca il am de ceva timp il dau si cu 200 ron+ taxele de expediere platite la destinatar.

O zi buna!
andra_ale
Postat pe 22 Iunie 2010 07:30
De la: ROro_Rodica, la data 2010-06-20 23:25:36Buna!

Vroiam sa te intreb, da rezultate faimosul leg magic?
Il mai ai si daca da cu cat il dai :)

Merci mult
Rodica


Buna dimineata!
Da, da rezultate. Dar iti spun sincer, pt partea de jos doar. Iti contureaza frumos muschii picioarelor si e usor de lucrat cu el. Daca nu ai timp sa mergi la sala, e ideal pt exercitii. Doar ca trebuie sa faci de minim trei ori pe saptamana ca sa observi ceva. De cand il am am scazut in circumferinta coapselor vizibil si mi-am facut gambe frumoase.

Vad ca inca e peste 300 de ron la teleshoping, dar avand in vedere ca il am de ceva timp il dau si cu 200 ron+ taxele de expediere platite la destinatar.

O zi buna!
andra_ale
Postat pe 22 Iunie 2010 07:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Wallpapers - imagini de fundal gratis 1 De la: hannahmiriam_kudika082170 22 Noiembrie 2011 09:55
Caut colaboratoare 4 De la: kudika226898 29 Octombrie 2010 08:06
vand Leg Magic!!! 4 De la: andra_ale 22 Iunie 2010 07:31
2 sufletele 1 De la: diana1981 22 Ianuarie 2009 19:26
PUR COLLAGEN II 1 De la: ierdnamad 7 Iulie 2008 10:35