Setari Cookie-uri

sanii nostri

fetele..., care stie o solutie sigura de crestere a sanilor....fara BISTURIU:((((
Meche
Postat pe 6 Iunie 2010 23:26
...dar ce întrebare banalã....tu încã n-ai aflat rețeta lui Dindirel? de la tratamentul lui sânii cresc și gata bronzați...hmmm...rumeni
freakyyy
Postat pe 7 Iunie 2010 00:03
de ce vrei sa iti creasca sanii? probabil ai fost influentata multumeste'te cu cat ai
Reea_Andreea
Postat pe 7 Iunie 2010 21:34
De la: madamindru, la data 2010-06-06 23:26:40fetele..., care stie o solutie sigura de crestere a sanilor....fara BISTURIU:((((


Faci exercitii de gimnastica pentru pectorali , care se dezvolta si uite asa trag de sani in sus si par mai mari sau mai fermi.. singura chestie ca daca te lasi de gim dupa o perioada , se lasa pielea si o sa atarne ...dar asta numai in cazul in care lucrezi mult la pectorali si te lasi brusc . asa ca trebuie sa ti faci un fel de exercitiu zilnic sau saptamnal. In rest pentru aspectul fizic mai "bogat" , poarta sutien cu burete sau cu pungute de gel ..
multa bafta !

kudika052198
Postat pe 20 Iunie 2010 03:57
mai aparusera in 95 niste pastile pe baza de extract de plante care mimeaza hormonii din perioada lactatiei si duce la "umflarea " sanilor .... nu stiu cat desigure sau recomandate sunt si ce efecte secundare pot sa aiba, dar la oprirea pastilelor sanii se dezumfla si imi imaginez ca pielea atarna ...
alegerea e a ta .
kudika052198
Postat pe 20 Iunie 2010 04:02
De la: freakyyy, la data 2010-06-07 00:03:35...dar ce întrebare banalã....tu încã n-ai aflat rețeta lui Dindirel? de la tratamentul lui sânii cresc și gata bronzați...hmmm...rumeni

da cea mai buna reteta
yumy
Postat pe 20 Iunie 2010 07:12
De la: yumalai, la data 2010-06-20 07:12:18
De la: freakyyy, la data 2010-06-07 00:03:35...dar ce întrebare banalã....tu încã n-ai aflat rețeta lui Dindirel? de la tratamentul lui sânii cresc și gata bronzați...hmmm...rumeni

da cea mai buna reteta
yumalaicoo,,mai supravietuesti
thadoogback
Postat pe 20 Iunie 2010 07:40
De la: freakyyy, la data 2010-06-07 00:03:35...dar ce întrebare banalã....tu încã n-ai aflat rețeta lui Dindirel? de la tratamentul lui sânii cresc și gata bronzați...hmmm...rumeni


bineee, fraiera intreaba ce e aceasta retzeta
__10047__madalina___10047_
Postat pe 20 Iunie 2010 12:39
Na si uite ce efecte nocive are televizoru si porcariile gen Bravo Girl. "Tzatze sa fie, si totul vine de la sine"
Kallliste
Postat pe 20 Iunie 2010 12:39
mada draga, multumeste-te cu ceea ce ti-a dat Dumnezeu pana acum! e timpul sa te maturizezi si sa te accepti asa cum esti! cunoscandu-te, zic ca arati destul de bine si n-are rost sa-ti faci complexe! nu le putem avea pe toate! :P :)
SweetRoxanne
Postat pe 20 Iunie 2010 13:11
Fetelor, dak ne-am "multumi cu ce avem", majoritatea din noi, probabil s-ar ingrasa enorm, ar imbatrani mai repede, sau cine stie ce s-ar mai intampla. Este normal sa-ti doresti ceva mai bun. Este bine sa ai grija de aspectul fizic al corpului tau, sa te ingrijesti, sa faci miscare, exercitii. Atunci vei arata mult mai bine. Dak ai un corp frumos, ingrijit, lipsa sau o marime mica a sanilor tai nu va fi observata, important este sa fii bine proportionata. Eu am aceeasi problema.(pot spune, k am cea mai mica marime a bustului), uneori ma complexez din aceasta cauza, dar imi revin. fac exercitii fizice, nu am kilograme in plus, si per total, zic eu, arat bine.Da, adevarul este , k port sutiene cu bureti , silicon, etc... Este ft incomod, mai ales vara.
Recent am descoperit o metoda de a-ti mari sanii fara operatii, creme, lotiuni sau alte minuni. Aceasta metoda nu ne costa nimic si ne face sa ne simtim minunat in propriul nostru corp. este metoda autohipnozei sau autosugestiei. Dureaza in total 3 luni de zile, acordand cate jumatate de ora pe zi acestei proceduri, placute, as spune eu. Exista 3 CD uri pe care trebuie sa asculti si sa meditezi. Totul face inconstientul nostru, puterea mintii noastre, trebuie doar sa crezi asta. Eu sunt inca incepatoare, dar persoana care mi-a recomandat aceasta metoda are rezultate!
Asadar, fetele, dak sunteti interesate, intrati pe www.crestereasanilor.com , va inregistrati si veti primi absolut gratuit acele 3 CD uri(cate 1 CD pe luna) si instructiuni cum trebuiesc folosite. Dak incercati aceasta metoda, va rog sa mai postati pareri, sau dak aveti rezultate, k asa voi face si eu, pentru k dak vom fi mai multe cu rezultate pozitive, putem ajuta si alte femei. Succes
pissy_84
Postat pe 20 Iunie 2010 16:33
De la: madamindru, la data 2010-06-06 23:26:40fetele..., care stie o solutie sigura de crestere a sanilor....fara BISTURIU:((((
kudika139580
Postat pe 20 Iunie 2010 17:16
...nasti si iti cresc :) maica mea are acum C/D de la A/B inainte de a naste trei bebeloi :P (si nu-i grasa e ok)
ocs
Postat pe 20 Iunie 2010 18:27
mananca patrunjel, marar.. fa masaj.. exercitii fizice si dus cu apa mai rece pe ei.. ptr tonifiere.. vei observa ce sani frumosi vei avea!!!
Apple
Postat pe 20 Iunie 2010 18:27
De la: Apple, la data 2010-06-20 18:27:12mananca patrunjel, marar..!


.....si leustean!
stiu io un camp unde poa' sa gaseasca din belsug!

geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Iunie 2010 19:49
da tu de unde stii de campu ala?
_oktober_
Postat pe 20 Iunie 2010 20:15
De la: _oktober_, la data 2010-06-20 20:15:13da tu de unde stii de campu ala?


ete asa, stiu din senin!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Iunie 2010 20:40
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-20 20:40:59
De la: _oktober_, la data 2010-06-20 20:15:13da tu de unde stii de campu ala?


ete asa, stiu din senin!!

Mincinosule! M-am uitat la meteo si e furtuna la voi de ceva vreme
_oktober_
Postat pe 20 Iunie 2010 20:42
neee!
privind pe geam , as putea sa vad doar cativa norisori rataciti . in rest, cald si bine!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Iunie 2010 21:20
ai putea..daaa!
mai geo...la ora asta? nu te uiti pe geamul care trebuie!
_oktober_
Postat pe 20 Iunie 2010 21:23
De la: _oktober_, la data 2010-06-20 21:23:31ai putea..daaa!
mai geo...la ora asta? nu te uiti pe geamul care trebuie!



si vecina, tot in directia aia are geamu'
si are niste saaaani!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Iunie 2010 21:35
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-20 21:35:54
De la: _oktober_, la data 2010-06-20 21:23:31ai putea..daaa!
mai geo...la ora asta? nu te uiti pe geamul care trebuie!



si vecina, tot in directia aia are geamu'
si are niste saaaani!


si ce face cu ei??
mitura
Postat pe 20 Iunie 2010 21:38
probabil de la leustean!
am si eu o tufa in curte.....stiam eu ce trebuia sa pun pe toata gradina
_oktober_
Postat pe 20 Iunie 2010 21:43
.....si eu vreau o marime mai mare a sanilor ....cam aceeasi problema am si eu ,,si ce solutie ai gasit zi-mi si mie ...restul care comenteaza prost au sanii mari si de asta vb asa ca ele nu au problema asta...asta e!
ionelyizza
Postat pe 20 Iunie 2010 23:29
faza cu mararul...la mn nu a mers...
rox_sb
Postat pe 21 Iunie 2010 00:15
De la: pissy_84, la data 2010-06-20 16:33:45Fetelor, dak ne-am "multumi cu ce avem", majoritatea din noi, probabil s-ar ingrasa enorm, ar imbatrani mai repede, sau cine stie ce s-ar mai intampla. Este normal sa-ti doresti ceva mai bun. Este bine sa ai grija de aspectul fizic al corpului tau, sa te ingrijesti, sa faci miscare, exercitii. Atunci vei arata mult mai bine. Dak ai un corp frumos, ingrijit, lipsa sau o marime mica a sanilor tai nu va fi observata, important este sa fii bine proportionata. Eu am aceeasi problema.(pot spune, k am cea mai mica marime a bustului), uneori ma complexez din aceasta cauza, dar imi revin. fac exercitii fizice, nu am kilograme in plus, si per total, zic eu, arat bine.Da, adevarul este , k port sutiene cu bureti , silicon, etc... Este ft incomod, mai ales vara.
Recent am descoperit o metoda de a-ti mari sanii fara operatii, creme, lotiuni sau alte minuni. Aceasta metoda nu ne costa nimic si ne face sa ne simtim minunat in propriul nostru corp. este metoda autohipnozei sau autosugestiei. Dureaza in total 3 luni de zile, acordand cate jumatate de ora pe zi acestei proceduri, placute, as spune eu. Exista 3 CD uri pe care trebuie sa asculti si sa meditezi. Totul face inconstientul nostru, puterea mintii noastre, trebuie doar sa crezi asta. Eu sunt inca incepatoare, dar persoana care mi-a recomandat aceasta metoda are rezultate!
Asadar, fetele, dak sunteti interesate, intrati pe www.crestereasanilor.com , va inregistrati si veti primi absolut gratuit acele 3 CD uri(cate 1 CD pe luna) si instructiuni cum trebuiesc folosite. Dak incercati aceasta metoda, va rog sa mai postati pareri, sau dak aveti rezultate, k asa voi face si eu, pentru k dak vom fi mai multe cu rezultate pozitive, putem ajuta si alte femei. Succes


m-am bagat si eu:D:D:D ast sa vad ce se intampla
rox_sb
Postat pe 21 Iunie 2010 00:17
De la: madamindru, la data 2010-06-06 23:26:40fetele..., care stie o solutie sigura de crestere a sanilor....fara BISTURIU:((((


tae-bo
leo_
Postat pe 21 Iunie 2010 01:18
sala de forta...piept...:))) si da-i cu proteine!
scarbelor
Postat pe 21 Iunie 2010 01:22
am eu un sfat bun...de la sex,sanii se fac frumosi......deci care vrea sani frumosi...hai la mine ca va rezolv....MOCA PT TOATE IN PRIMA LUNA!!!
gay_sexxy
Postat pe 21 Iunie 2010 01:22
mai, voi investiti prea mult in frumusete, neglijati alte valori si dupa, va mirati de ce va parasim dupa prima noapte de sex. pai daca multe din voi doar atat puteti oferi? niste sani si un fund atragator. daca in rest nu aveti nimic ce sa mai luam a doua zi de la voi. puneti mana si dezvoltati-va pe toate planurile, lasati sanii ca aia atrag doar cocalari, iar mai mult sex nu va va implini pe voi cu nimic. poate la noi la barbati functioneaza partea cu sex, ne implineste, dar pe voi nu.
leo_
Postat pe 21 Iunie 2010 01:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TUND si COAFEZ acasa cu doar 15 lei in Cluj Napoca 1 De la: stracciatella 18 Noiembrie 2009 12:01
metode mai simple pt grabirea bronzului??? 3 De la: deea_monik 9 Noiembrie 2008 12:20
Solar Ergoline 1 De la: summer_fresh 17 August 2009 09:21
metode mai simple pt grabirea bronzului??? 4 De la: emmannuela 26 Ianuarie 2009 14:35
va rog sa ma ajutati.... 6 De la: kudika092792 24 Decembrie 2009 16:07