Setari Cookie-uri

pareri

desi n stiu dak e adevarat k o relatie este reusita sau nu in functie de zodie vreau si eu pareri:eu scorpion el fecioara.as prefera fara ironii
gb_byenkutza
Postat pe 7 Iunie 2010 17:22
Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.
anca_jurcau
Postat pe 3 Februarie 2011 02:08
Nu cred ca conteaza zodia,si cum va intelegeti .
roxxy_roxanytza
Postat pe 3 Februarie 2011 02:11
De la: anca_jurcau, la data 2011-02-03 02:08:35Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.

Asa cum spunea si Anca zodiacul nu garanteaza succesul sau insuccesul unei relatii. Pentru cei care cred in zodiac pot spune ca exista influente caracteristice fiecarei zodii in parte, insa nu uitati ca reusita in viata e bazata pe decizii de succes si responsabilitate. In concluzie, trebuie sa ne asumam responsabilitatea actiunilor noastre, nicidecum sa ne eschivam plasand vina pe incompatibilitatea dintre zodii. Mult succes!
R0MW4LD
Postat pe 3 Februarie 2011 02:18
De la: R0MW4LD, la data 2011-02-03 02:18:16
De la: anca_jurcau, la data 2011-02-03 02:08:35Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.

Asa cum spunea si Anca zodiacul nu garanteaza succesul sau insuccesul unei relatii. Pentru cei care cred in zodiac pot spune ca exista influente caracteristice fiecarei zodii in parte, insa nu uitati ca reusita in viata e bazata pe decizii de succes si responsabilitate. In concluzie, trebuie sa ne asumam responsabilitatea actiunilor noastre, nicidecum sa ne eschivam plasand vina pe incompatibilitatea dintre zodii. Mult succes!


De acord
matzu_2005
Postat pe 3 Februarie 2011 03:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Machiaj virtual 3 De la: kiss_my_ass 11 Octombrie 2011 15:12
L`oreal 15 De la: rdy 28 Februarie 2011 01:05
Recomadare blog de Make-up 2 De la: Andreea_Fugaru_1 11 Octombrie 2011 13:49
EXTENSII GENE 33 De la: carmenghera 13 Mai 2015 11:47
anticearcan!!!!!ajutooor 2 De la: Full_Metal_Jacket 29 Martie 2010 16:57