pareri

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

gb_byenkutza Avatarul lui gb_byenkutza

36 mesaje
Oras: craiova

desi n stiu dak e adevarat k o relatie este reusita sau nu in functie de zodie vreau si eu pareri:eu scorpion el fecioara.as prefera fara ironii
Raporteaza abuz de limbaj
anca_jurcau Avatarul lui anca_jurcau

10 mesaje

Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.
roxxy_roxanytza Avatarul lui roxxy_roxanytza

17 mesaje
Oras: piatra neamt

Nu cred ca conteaza zodia,si cum va intelegeti .
{AGR}
R0MW4LD Avatarul lui R0MW4LD

456 mesaje
Oras: petrosani

De la: anca_jurcau, la data 2011-02-03 02:08:35Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.

Asa cum spunea si Anca zodiacul nu garanteaza succesul sau insuccesul unei relatii. Pentru cei care cred in zodiac pot spune ca exista influente caracteristice fiecarei zodii in parte, insa nu uitati ca reusita in viata e bazata pe decizii de succes si responsabilitate. In concluzie, trebuie sa ne asumam responsabilitatea actiunilor noastre, nicidecum sa ne eschivam plasand vina pe incompatibilitatea dintre zodii. Mult succes!
matzu_2005 Avatarul lui matzu_2005

204 mesaje
Oras: bucuresti

De la: R0MW4LD, la data 2011-02-03 02:18:16
De la: anca_jurcau, la data 2011-02-03 02:08:35Probabil ca nu mai vrei sa afli pareri acum (pentru ca ai scris asta de mai bine de jumatate de an), dar eu sincer nu ma ghidez dupa zodii. Nu consider ca intr-o relatie e esential ca o persoana care se considera mare astrolog trebuie sa-ti dea un verdict "fii/nu fii cu baiatul respectiv". E o prostie. Pana la urma relatia va merge daca voi o faceti sa mearga. Daca in horoscop spune ca zodia X cu zodia Y nu sunt compatibile nu insemna ca este si adevarat. In cazul in care crezi in horoscop tine minte ca 'exceptia intareste regula', deci oricand pot sa mai fie si exceptii.

Asa cum spunea si Anca zodiacul nu garanteaza succesul sau insuccesul unei relatii. Pentru cei care cred in zodiac pot spune ca exista influente caracteristice fiecarei zodii in parte, insa nu uitati ca reusita in viata e bazata pe decizii de succes si responsabilitate. In concluzie, trebuie sa ne asumam responsabilitatea actiunilor noastre, nicidecum sa ne eschivam plasand vina pe incompatibilitatea dintre zodii. Mult succes!

De acord