Setari Cookie-uri

el scorpion + ea pestii =......??????

ce iese din combinatia asta
k de 1-2 ani . incercam si mereu se strica cate ceva!
dece ne despartim si dupa o perioada de ce ne lom din nou?
unii spun k pesti mint ,scorpionii sunt prea filelii
care este adevaru
alyn27
Postat pe 10 Iunie 2010 14:57
Mai lasati de la voi nu va mai certati din orce.Sa existe mai multa comunicare.Si daca unul din voi nu poate ceda so faca celalant.Alfel asa o sa se intimple mereu.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 16:10
Intr-o relatie sau casatorie nu zodia conteaza.Ci sufletul si inima omului, felul tau de a fi si te are comporta cu cel de linga tine si in societete.Sa stii sa respecti sa iubesti si sa apreciezi.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 16:11
jale
eu sunt pesti, si am fost cu un scorpion
ne intelegeam bine numai ca.....scorpionul meu a fost exact ceea ce nu isi doreste cineva
nu stiu ce sa zic..nu cred ca tine de zodie sa mearga o relatie. Mai bine ai avea grija sa vezi exact ce fel de om este el si daca e sincer cu adevarat.
ankutza172005
Postat pe 25 Iunie 2010 22:47
si cum aflu adevaru daca e sincer pestele,fata de scorpion.
alyn27
Postat pe 26 Iunie 2010 23:11
buna uite eu sunt pesti iar sotul scorpion suntem impreuna de 8 ani ne-am casatorit de 4 avem o fetita si in final am ajuns sa divortam asa ca poate combinatia pestii scorpion nu e cea mai buna ......
RoxanaElgouhary
Postat pe 29 Iunie 2010 12:53
eu am o relatie cu un scorpion de 3 ani (si sunt pestoaica) si am trecut impreuna prin muuulte etape...le-am trecut cu brio pe toate si avem o relatie extrem de fericita si implinita insa etapele alea prin care am trecut au fost fff importante pt ca ne-am testat, am descoperit ce fel de oameni suntem , ce reactii si ce asteptari avem si ne cunoastem fff bine....pestoaicele mint numai atunci cand nu sunt indragostite...daca se indragostesc iubesc cu toatas fiinta lor, se dedica exclusiv barbatului pe care il iubesc si isi creeaza un univers in care el devine centrul....daca nu simti din partea ei aceste lucruri inseamna ca inca nu s-a indragstit de tine prea tare...
ania18
Postat pe 29 Iunie 2010 13:30
si inca ceva...nu te pune pe tava unei pestoaice ca isi pierde interesul...nu-i oferi siguranta relatiei din punctul tau de vedere pentru ca devine prea facil si va avea tendinta sa te manipuleze...in principiu pestoaicele sunt persoane ff agile si manipulatore...si eu sunt insa vad acest lucru ca pe un defect pe care il constientizez si incerc sa indrept acest defect pe ct posibil....suntem speculante si stim ce vrea barbatul de langa noi sa auda...important e sa si simti ceea ce spui...
ania18
Postat pe 29 Iunie 2010 13:34


Si eu pesti si el scorpion ...ORIBILA RELATIE , dar poate scorpionul nu era cel potrivit !! Altul nu am mai cautat !!
kudika174057
Postat pe 8 Iulie 2010 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:X 7 De la: pamela_1 16 Iunie 2009 16:16
"relatiile: pe net 103 De la: urockmyworld 1 Septembrie 2009 03:40
Cum ati stiut? 28 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:41
CE CONTEAZA CEL MAI MULT IN VIATZA DACA AR FI SA ALEGETI:BANI CARE TE SCUTESC DE ORICE GRIJA SAU O VIATZA MODESTA ALATURI DE O PERSOANA PE CARE O IUBESTI SI TE IUBESTE !! 4 De la: cleoafrica 23 Iulie 2009 17:13
Pro sau contra ? 15 De la: lexxya88 28 Iulie 2014 22:28