Setari Cookie-uri

:(..

buna... as vrea sa vad si parerea voastra ...trec printr`o perioada super grea din punct de vedere sentimental..sunt cu un baiat de 2 ani.. insa exista o problema,o mare problema...el are o relatie de 5 ani...nu am stiut de asta la inceput..insa cand am aflat..mi`am dat seama ca era prea tarziu ..ma indragostisem de el...la inceput nu a fost cine stie ce...dar pe parcurs ne`am apropiat..toata lumea imi spune sa`l las ca nu ma merita...dar nu pot...cand vreau sa ne desp...tot timpu ma intoarce inapoi...nici el nu poate sta fara mn...poate s`a obisnuit sa fie cu aman2..nu stiu..:((..familia lui ma cunoste pe mine...stau cu el la bloc..aia nu a venit deloc pe aici,insa stiu ca se intalneste si cu ea...mi`a facut multe faze super naspa..m`am saturat..anul trecut de ziua mea era cu aia la mare... am fost desp..da am trecut si peste asta ...acum nu stiu ce simt...pe o parte vreau sa `l las pentru ca mintea imi spune s`o fac...da in sufletul meu e alceva...il iubesc mult...am avut si avem o relatie frumoasa...insa el nu renunta la aia...si ea stie de mine,si eu de ea..cu familia lui ma inteleg super bine,a facut multe lucruri frumoase pentru mine...insa cand vine vorba si de cealalalta..nu face nimic..uneori simt ca ma las calcata in picioare..SI DA,MI`E RUSINE!..dar il iubesc din tot sufletul... e genul de persoana care ma intelege,el ma cunoaste cel mai bine....insa,mereu minte....eu nuj ce vrea baiatu asta..ca da..de culcat m`am culcat dupa 7 luni...da nu mai statea cu mn 1 an jum daca vruia doar asta...spune ca ma iubeste...da cum daca la aia nu renunta...acum am fost certati 1 sapt ..si bineinteles ca s`a dus la ea...dar dupa 4 zile pe mn m`a cautat...se vad o data pe sapt sau poate chiar la mai mult timp.....cu mn e in fiecare zi...insa la ea nu renunta... nu stiu ce e ami bine..nu stiu ce vreau...fara el e greu am vazut asta ..da si cu el...e ceva ed genu" rau cu rau ,da mai rau fara rau.."
kudika193990
Postat pe 7 Iunie 2010 19:18
De la: kudika193990, la data 2010-06-07 19:18:46buna... as vrea sa vad si parerea voastra ...trec printr`o perioada super grea din punct de vedere sentimental..sunt cu un baiat de 2 ani.. insa exista o problema,o mare problema...el are o relatie de 5 ani...nu am stiut de asta la inceput..insa cand am aflat..mi`am dat seama ca era prea tarziu ..ma indragostisem de el...la inceput nu a fost cine stie ce...dar pe parcurs ne`am apropiat..toata lumea imi spune sa`l las ca nu ma merita...dar nu pot...cand vreau sa ne desp...tot timpu ma intoarce inapoi...nici el nu poate sta fara mn...poate s`a obisnuit sa fie cu aman2..nu stiu..:((..familia lui ma cunoste pe mine...stau cu el la bloc..aia nu a venit deloc pe aici,insa stiu ca se intalneste si cu ea...mi`a facut multe faze super naspa..m`am saturat..anul trecut de ziua mea era cu aia la mare... am fost desp..da am trecut si peste asta ...acum nu stiu ce simt...pe o parte vreau sa `l las pentru ca mintea imi spune s`o fac...da in sufletul meu e alceva...il iubesc mult...am avut si avem o relatie frumoasa...insa el nu renunta la aia...si ea stie de mine,si eu de ea..cu familia lui ma inteleg super bine,a facut multe lucruri frumoase pentru mine...insa cand vine vorba si de cealalalta..nu face nimic..uneori simt ca ma las calcata in picioare..SI DA,MI`E RUSINE!..dar il iubesc din tot sufletul... e genul de persoana care ma intelege,el ma cunoaste cel mai bine....insa,mereu minte....eu nuj ce vrea baiatu asta..ca da..de culcat m`am culcat dupa 7 luni...da nu mai statea cu mn 1 an jum daca vruia doar asta...spune ca ma iubeste...da cum daca la aia nu renunta...acum am fost certati 1 sapt ..si bineinteles ca s`a dus la ea...dar dupa 4 zile pe mn m`a cautat...se vad o data pe sapt sau poate chiar la mai mult timp.....cu mn e in fiecare zi...insa la ea nu renunta... nu stiu ce e ami bine..nu stiu ce vreau...fara el e greu am vazut asta ..da si cu el...e ceva ed genu" rau cu rau ,da mai rau fara rau.."

un fel de telenovela din cate vad...e ciudat totusi cum amadoua stiti una de cealalta si nici una nu ia atitudine sfatul meu e sa il parasesti tu pana nu o va face el sau pana o sa ajungi sa regreti ca ai fost cu el.e bine sa iti amintesti clipele frumoase dar sa consideri totul doar un capitol din viata ta.daca o tii tot asa o sa ai doar de suferit , stii prea bine...incetul cu incetul o sa il uiti.timpul vindeca toate ranile
Reea_Andreea
Postat pe 7 Iunie 2010 19:28
ma am incercat...da faptu ca e langa mine...e inevitabil sa nu ne vedem...si in plus daca eu nu il caut si`l las..tot el se intoarce...mi`a zis ca inca nu are incredere in mine:(...si sincer acum nici eu nu prea mai am....in astia 2 ani eu nu am avut ochi pt nimeni..in schimb el...stiu e baiat..toti inseala..da cine iubeste cu adevarat nu...si faza e ca nici pe aia nu cred ca o iubeste din moment ce nu ma lasa pe mine...si cel mai mult timp sat cu mine...offff...:((
kudika193990
Postat pe 7 Iunie 2010 22:49
nu te mai plange daca te complaci in situatia asta.povestea cu "toti inseala" pe care o stii tu este inventata tot de cei care fac asa ceva dar realitatea este alta.daca te multumesti sa stai langa cineva care nu te respecta atunci meriti ceea ce ai.
razz
Postat pe 9 Iunie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare dak ii arat k il plac si il provoc, se va indeparta de mn ? ast pareri:) 4 De la: Buttefflypink 6 Martie 2009 10:51
eu pesti el leu=? 2 De la: razz 7 Martie 2009 22:04
cum vedeti relatia dintre o sagetatoare si un geaman? 18 De la: delicacy 29 Iunie 2010 20:04
Feteleeeeeeee,heeellllllp!!!:D:D>:D 16 De la: Arutzu28 11 August 2011 16:18
iubiri imposibile 27 De la: perce_neige 25 Noiembrie 2010 21:48