Setari Cookie-uri

Credeam ca nu se mai poate...iar acum cred ca nu se va mai putea:-s

Buna. As vrea sa va cer ajutorul intr'o problema despre care in urma cu ceva vreme v'am mai spus cate ceva. Bun...dupa ce am suferit atatea luni si dupa ce am insistat atata sa ne impacam, sa ramanem macar prieteni iar el nua fost de acord, acum 3 saptamani mi'a venit in minte sa ii spun ADIO si sa il las cat pot. Credeti ca am rezistat mult?! Nici vorba, dupa 2 saptamani si ceva i'am dat mesaj de pe un nr nou de'al meu. Am vorbit 2 zile fara sa ii spun cine sunt si in urmatoarea seara m'am gandit sa il sun, ca eram curioasa cum reactioneaza cand aude ca sunt eu. Spre uimirea mea, nu a fost surprins, ci a zis"eiiii", dupa care a confirmat ca stia ca sunt eu si ca mi'a spus si in mesaje ca e bine.
Ca sa n'o mai lungesc atat...esentialul e ca joi toata ziua am vorbit cu el prin mesaje(120 de mesaje).Am discutat de toate, chestii...la un moment dat l'am intrebat daca nu are drum in cartierul unde stau eu si a spus ca are si ca daca vreau ceva vine sa ne vedem. Eu i'am spus ca nu vreau nimic pt ca nu sunt disperata si nici nu vreau sa fiu eu cea care forteaza lucrurile intre noi.
Pana la urma a venit, ne'am intalnit, am stat impreuna cam 40 de minute-o ora si a fost totul ok. El gasea intruna subiecte de discutie, chestii banale la urma urmei(cum ar fi ca s-a bronzat, ca il ustura spatele, imi spunea cum si ce facea el la mare, imi povestea nu stiu ce chestii...)dar eu am pastrat distanta, ca am considerat ca asa e cel mai bine.
La un moment dat m'a luat in brate, am inceput sa ne sarutam si asa mai departe. A fost totul foarte OK si chiar nu m-as fi asteptat ca el sa vrea sa ne intalnim dupa cate s-au intamplat intre noi(practic din iarna nu ne-am mai intalnit, doar ca il disperam cu telefoanele incontinuu pana acum vreo 3 saptamani).
Dupa ce am ajuns fiecare acasa, am vorbit iarasi prin mesaje si am stabilit ca daca putem ne intalnim si vineri, doar ca nu s-a putut:(. El a trebuit sa plece cu parintii de dimineata intr-un oras mai indepartat, s-a intors tarziu, iar eu il tot bateam la cap cu mesajele(cand vine, daca ne mai intalnim, chestii:|). Mi'a dat pe la 9 aseara un mesaj in care mi'a spus"Sunt foarte obosit de la drum. Daca pot veni te sun.papa", insa eu i'am mai dat mesaje chiar si asa(ceea ce regret). Ma simteam foarte rau, nu stiu ce aveam, plangeam fara sa imi dau seama de ce, apoi m-a apucat durerea ca muream de dorul lui desi abia inainte cu o seara ne vazusem.
Mi-a spus"te rog nu mai fi disperata.te caut eu cand vreau sa ne vedem", ceea ce m-a suparat, pt ca m-am simtit cam aiurea...asa ca i-am dat un mesaj in care i-am spus ca nu e vorba de disperare, ci pur si simplu as fi avut nevoie sa fie langa mine pt ca imi era foarte rau si nu stiam ce sa fac. Mi-a spus sa ma culc ca imi va trece si ca ma va suna el cand va fi ceva. Sincer m-am simtit cam folosita si parca prin asta mi-a demonstrat ca nu ii pasa de mine deloc:(, asa ca i-am dat un mesaje in care i-am spus"Multumesc. Akum mi-e foarte klar totul.Nu mai am nimic de zis.ceao". Ma tem ca s-a suparat !!!
Oricum i-am dat acum de 20 de minute un mesaj in care i-am spus"Azi mai vi aici?stai linistit ca nu voi mai fi cum eram candva(disperata)si la faza de ieri ti-am explicat cum si de ce.deci?", insa nu mi-a raspuns...ori e suparat pe mine, ori inca doarme sau o fi la antrenamente. Cert e ca ma simt foarte vinovata, sunt constienta ca nu trebuia sa fi facut asa ceva, sa il stresez, mai ales ca el cu gura lui mi=a spus joi ca ii e teama ca iarasi voi fi disperata cum eram candva si ca il voi teroriza din nou.
Voi ce parere aveti? Ce as putea eu sa fac sa nu fie suparat, sa continuam sa ne intalnim si mai ales CUM SA FAC SA FIM IMPREUNA?Pt ca eu i-am spus ca nu mai simt nimic pt el, am considerat ca asa trebuie sa stie deocamdata, mai ales ca el intotdeauna spunea ca nu tine la mine, ca nu ma iubeste.
Va rog mult, ajutati-ma...sa stiu ce pot sa fac si cum.
Ladyro
Postat pe 12 Iunie 2010 13:09
zoe...fii barbata! sterge tot cu buretele si incepe din nou...cu altu'.pe-asta e clar ca l-ai disperat
meenah
Postat pe 12 Iunie 2010 16:28
Cum sa nu?ti se pare usor de facut? Pt mine e cel mai greu sa fac asa ceva. El pt mine e tot ce am mai de pret, il iubesc mai mult decat orice !
Ladyro
Postat pe 12 Iunie 2010 17:28
De la: Ladyro, la data 2010-06-12 17:28:12 Cum sa nu?ti se pare usor de facut? Pt mine e cel mai greu sa fac asa ceva. El pt mine e tot ce am mai de pret, il iubesc mai mult decat orice !

Sooooooaaaaaaaaareeeeeeeeeleeeeeeeee miiiiieeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuu
fata draga nimic pe lumea asta nu se face usor...omul ti-a spus clar...numai vrea disperare...si tu ce faci?....il omori cu mesajele!! eu,ca femeie as fugi de tine ca de raie....sa n-ai deloc viata sociala si sa gravitezi non stop in jurul unei persoane....groaznic
miss_darine
Postat pe 12 Iunie 2010 19:03
saracu baiat! cu ce a gresit sa dea peste o disperata ca tine?
si tu te miri ca nu iti raspunde sau nu te vrea?

si toate astea de la 16 ani?
baba_cloanta
Postat pe 12 Iunie 2010 20:51
fato cunosc 2 relatii care sa intimplat asa tocmai din cauza fetelor care erau k tine
credema loc sal aproprii mai rau il disperii,sperii, se desparte de tine.
prima relatiie na durat 3 lunii cu 2 certurii si impacarii ; pe zii = zecii de bipurii .sms ,tel ,vizite ne anuntate la cursurii la facultate .imi stia tot oraru ?!pur si simplu nu era zii sa nu ma vada doar cand eram plecat din localitate.peste limita
iar a doua relatie= de cel putin 7 ori neam certat, despartit iar impacat.pe tema asta cu disperarea,
o iubesc enorm de mult sunt si gelos,dar abuzu asta pe care il face. mai treb controlat.sper sa reuseasca vreodata!
alyn27
Postat pe 13 Iunie 2010 21:12
Nu il iubesti .Esti doar ..>DISPERATA-OBSEDATA!!!!GOD...te-a rugat omul sa nu il mai disperi sa nu il stresezi...era obosit.Unde este iubire este si respect!
Sincer ...fara suparare-ar trebui sa apelezi la un psiholog care sa te ajute sa scapi de obsesia pentru el -.Ai zis ca vroiai sa pari indiferenta,ca nu ai sentimente pentru el....in schimb il "bombardai"cu sms-uri!
desi_desiree
Postat pe 18 Iunie 2010 07:24
120 de mesaje INTR-O ZI ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dumnezeule , te mai miri ca fuge de tine . safiu in locul lui , mi-as schimba nr de tel , ID-ul , chiar si domiciliul si locul de munca . asta nu e iubire e boala la mansarda
perce_neige
Postat pe 20 Iunie 2010 19:25
Si-a murit iubirea noastra....floare albastra.....floare albastra
Barbie30
Postat pe 20 Iunie 2010 19:30
Roagate bunului d.zeu,sa rezisti sa nu-i mai scrii si sa nu-l mai suni,greseli de genul,am facut si eu si nu am facut decat rau mie,acum sant in aproape aceias situatie,numai ca,nu sun,nu scriu,nimic,nadasi dupa o saptamana,a vazut ca m-am dat la fund,a sunat el,asa ca rezista si nu-l mai cauta DELO,
schnuffi
Postat pe 23 Iunie 2010 12:53
De la: Ladyro, la data 2010-06-12 17:28:12 Cum sa nu?ti se pare usor de facut? Pt mine e cel mai greu sa fac asa ceva. El pt mine e tot ce am mai de pret, il iubesc mai mult decat orice !

Degeaba il iubesti din moment ce el nu da 2 bani pe tine. Chiar tu ai scris ca ,,el intotdeauna spunea ca nu tine la mine, ca nu ma iubeste.'' Pai, frate, daca nu te iubeste, ce naiba mai vrei sa-i faci? Poti sa-l iubesti pana in China si inapoi ca-l iubesti degeaba. De fapt, tu nu-l iubesti, tu esti doar obsedata si poate n-ar fi rau sa tragi o vizita pe la psihiatru. 120 de mesaje intr-o zi e nebunie curata+ sa nu rezisti tu fara sa-l bazai.
tematoare
Postat pe 28 Iunie 2010 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac?pe cine aleg? 8 De la: kudika417456 26 Septembrie 2011 20:39
Orgasm. 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46
exista relatie fara sex??? 478 De la: kudika029282 20 Octombrie 2009 20:14
Cum deschid un plic de cosmote fara sa se observe apoi ca a fost desfacut ? 40 De la: kudika_31901 27 August 2013 15:53
Fetele ma ajutati?:)) 21 De la: CrisLupu 1 August 2011 23:01