Setari Cookie-uri

Buna

Vand extensii clip-on negre lungime 57 cm. din par natural la un pret avantajos ..ma contactati la id-ul valutza353
kudika197424
Postat pe 18 Iunie 2010 00:25
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parul blond 31 De la: angelo_micnegrusiurat 19 Octombrie 2009 00:55
Produs pentru caderea parului, 100% natural 4 De la: biancorossi 27 Octombrie 2008 10:36
un fel de coarja pe pielea capului 13 De la: me_diana 16 Martie 2009 16:36
As avea nevoie de putin ajutor va rog,am 15 ani si jumatate. 70 De la: kudika_7096 18 August 2014 21:27
imi cade parul groaznic!!!!!!!!!!!! 68 De la: buzatzica_eu 23 Mai 2018 09:45