Setari Cookie-uri

sfaturi:(

buna !am q prietenul meu 6 luni si de la un timp de vreme nu stiu ce este q mine ...este prima relatie d durata mai lunga ....si am inceput sa ma plictisesc ...nu stiu ce rasp sa mi gasesc ori nu sunt eu obijnuita sa am un pr pt o perioada mai lunga ori chiar m`am pliktisit de el ...am vb cu el despre asta si l`am rugat sa vorbim mai rar .....k ,cateodata ma pliktisesc d el cand vorbim la tel k de intanlit nu ne intanlim aja des ,uneori ne am mai intanlit ji d 3 4 ori p saptamana ji i`am explicat qm sta treaba eu sunt genul d fata mai libertina imi plase sa faq ce vreau eu ...sa nu mi ceara cineva explicatii ....sa fiu mai libera ,m`am gandit sa ma desp d el pt o perioada dar nu crd k as rezista k ne intelegem bn ji il iubesc ...este un baiat deosebit ...dati` mi ji voi catva sfaturiii va rog:(
kiduta
Postat pe 18 Iunie 2010 16:33
copila draga.. se vede ca esti mica dupa felul defectuos in care ai scris... nu ai cum sa iubesti un om sa il consideri foarte bun si totusi sa te plictisesti de el.. tu nu il iubesti, ai sentimente pt el, dar nu e iubire.
nu stiu cum sa iti spun dar relatii ca in filme nu exista, oamenii ajung sa se cunoasca foarte mult si devine obositor sa vb non-stop, lucrurile astea trec cu timpul.
felixcat
Postat pe 18 Iunie 2010 17:28
i-ai spus lui ca te-ai plisctisit de el si daca se poate sa va vedeti mai rar ?
si el ce-a zis?
kudika196154
Postat pe 18 Iunie 2010 17:39
De la: felixcat, la data 2010-06-18 17:28:44copila draga.. se vede ca esti mica dupa felul defectuos in care ai scris... nu ai cum sa iubesti un om sa il consideri foarte bun si totusi sa te plictisesti de el.. tu nu il iubesti, ai sentimente pt el, dar nu e iubire.
nu stiu cum sa iti spun dar relatii ca in filme nu exista, oamenii ajung sa se cunoasca foarte mult si devine obositor sa vb non-stop, lucrurile astea trec cu timpul.



...aha...pe cale de consecinþã...cei care nu-s "mici"...scriu mai puþin defectuos ? think about
pseudonius
Postat pe 19 Iunie 2010 06:54
trebuie sa faci ceea ce simti, tu stii cel mai bine ce este in sufletul tau
yumy
Postat pe 19 Iunie 2010 06:58
pseudonius pot face aceasta constatare pt ca foarte multi adolescenti isi nenorocesc scrisul pe mess, forumuri unde sunt mai interesati sa scrie decat la scoala.. daca observi multi alti indivizi care posteaza pe aici si au o varsta trecuta de 20 de ani nu nenorocesc limba scrisa in asa hal.
felixcat
Postat pe 19 Iunie 2010 11:21
De la: kiduta, la data 2010-06-18 16:33:27buna !am q prietenul meu 6 luni si de la un timp de vreme nu stiu ce este q mine ...este prima relatie d durata mai lunga ....si am inceput sa ma plictisesc ...nu stiu ce rasp sa mi gasesc ori nu sunt eu obijnuita sa am un pr pt o perioada mai lunga ori chiar m`am pliktisit de el ...am vb cu el despre asta si l`am rugat sa vorbim mai rar .....k ,cateodata ma pliktisesc d el cand vorbim la tel k de intanlit nu ne intanlim aja des ,uneori ne am mai intanlit ji d 3 4 ori p saptamana ji i`am explicat qm sta treaba eu sunt genul d fata mai libertina imi plase sa faq ce vreau eu ...sa nu mi ceara cineva explicatii ....sa fiu mai libera ,m`am gandit sa ma desp d el pt o perioada dar nu crd k as rezista k ne intelegem bn ji il iubesc ...este un baiat deosebit ...dati` mi ji voi catva sfaturiii va rog:(



Aoleu mama, ce limba e asta?!
Micael
Postat pe 19 Iunie 2010 18:42
kudika226071
Postat pe 7 Iulie 2010 19:51
Micael, e o romana invatata pe balta!
Barbie30
Postat pe 7 Iulie 2010 19:52
De la: felixcat, la data 2010-06-19 11:21:47 daca observi multi alti indivizi care posteaza pe aici si au o varsta trecuta de 20 de ani nu nenorocesc limba scrisa in asa hal.


Ei, nu! Pariem?
rashela
Postat pe 7 Iulie 2010 19:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fenomene stranii 294 De la: mikela_my 5 August 2009 16:34
"Chimia" intre parteneri. 33 De la: kudika192719 4 Iunie 2010 17:12
Sexul anormal si sanatatea 159 De la: kudika225134 5 Iulie 2010 08:36
Cum îþi dai seama dacã MADAM KURVIKA kare sta prin toate conturile si in toate pozitiile este lesbianã sau bisexualã? 4 De la: kudika_8212 9 Iulie 2012 00:30
sex in the city 23 De la: dragon_fly88 3 Septembrie 2010 08:19