Setari Cookie-uri

imi raspunde si mie cineva ? [-o

saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .
kudika1308
Postat pe 24 Iunie 2009 21:21
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51 . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .




singurul ajutor pe care ti-l pot da este un sfat ...mergi la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina.
Nu sunteti suficient de informate, suficient de pregatite , dar va incepeti viata sexuala .Din nefericire asa se ajunge la avort si la alte lucruri foarte ...urate.
Sunt multe metode de contraceptie ...Daca tot ti-ai inceput viata sexuala, informeaza-te.
ella_c
Postat pe 24 Iunie 2009 21:28
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:27:30
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .


in primul rand trebuie sa te calmezi...ceea ce trebuia s faci tu era sa te informezi putin inainte... intrebarea mea ptr tine... este.. s-a spalat dupa ce te-a penetrat din nou.. ca sa stii ca majoritatea baietilor sunt inconstienti sau n-au mai auzit de lichidul seminal... lichidul seminal e picatura placerii...si poate sa contina si sperma ..daia si zic dak s-a spalat sau totusi .. a scos tot lichidu de p canal..cel mai important.. pe viitor e sa va spalati aman2 dupa ce ati fkt.. indiferent de cate partide de sex faceti...trebuie s va spalati.. si era mai bine sa faceti protejat... mai ales ca era prima oara...dar ca s scapi totusi de griji incearca s faci si tu un test de sarcina...







nu s-a spalat ..
kudika1308
Postat pe 24 Iunie 2009 21:29
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:27:30
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .


in primul rand trebuie sa te calmezi...ceea ce trebuia s faci tu era sa te informezi putin inainte... intrebarea mea ptr tine... este.. s-a spalat dupa ce te-a penetrat din nou.. ca sa stii ca majoritatea baietilor sunt inconstienti sau n-au mai auzit de lichidul seminal... lichidul seminal e picatura placerii...si poate sa contina si sperma ..daia si zic dak s-a spalat sau totusi .. a scos tot lichidu de p canal..cel mai important.. pe viitor e sa va spalati aman2 dupa ce ati fkt.. indiferent de cate partide de sex faceti...trebuie s va spalati.. si era mai bine sa faceti protejat... mai ales ca era prima oara...dar ca s scapi totusi de griji incearca s faci si tu un test de sarcina...


Intr-adevar trebuie sa simti ceva fierbinte in tine..aceea e sperma... dar nu trebuie sa te panichezi..mai rau faci... si e normal sa-ti intarzie ciclu.. si eu cand am fkt-o prima oara..mi-a intarziat... dar ca s scapi de griji...repet fa-ti un test de sarcina...si data viitoare ori o faceti protejat...ori va spalati bine inainte si dupa fiecare partida de sex...fiindca lichidu seminal.. e destul de periculos...si curge si cand te penetreaza...
pappy
Postat pe 24 Iunie 2009 21:31
nu este indicat ca dupa ejaculare madularul sa fie reintrodus in vagin deoarece exista posibilitatea scurgerii de lichid spermatic care se mai afla inauntrul madularului....... acum tu poti avea noroc ca sa nu fi fost la perioada cand are loc ovulatia adica la perioada fertila.... un ovul nu rezista decat 1 sau 2 zile apoi moare.......
Baiat_Rezervat
Postat pe 24 Iunie 2009 21:31
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:29:22
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:27:30
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .


in primul rand trebuie sa te calmezi...ceea ce trebuia s faci tu era sa te informezi putin inainte... intrebarea mea ptr tine... este.. s-a spalat dupa ce te-a penetrat din nou.. ca sa stii ca majoritatea baietilor sunt inconstienti sau n-au mai auzit de lichidul seminal... lichidul seminal e picatura placerii...si poate sa contina si sperma ..daia si zic dak s-a spalat sau totusi .. a scos tot lichidu de p canal..cel mai important.. pe viitor e sa va spalati aman2 dupa ce ati fkt.. indiferent de cate partide de sex faceti...trebuie s va spalati.. si era mai bine sa faceti protejat... mai ales ca era prima oara...dar ca s scapi totusi de griji incearca s faci si tu un test de sarcina...







nu s-a spalat ..


Hmmm....atunci dute la farmacie si iei un test de sarcina..dar trebuie s treaca 2 saptamani... dupa ultima partida....si spune-i sa se spele.. sa scoata tot lichidu ala... apoi te penetreaza....si inca un sfat.. apuca-te sa te informezi calumea.... nu o mai face de capu tau...:*:*:*
pappy
Postat pe 24 Iunie 2009 21:34
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:34:07
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:29:22
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:27:30
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .


in primul rand trebuie sa te calmezi...ceea ce trebuia s faci tu era sa te informezi putin inainte... intrebarea mea ptr tine... este.. s-a spalat dupa ce te-a penetrat din nou.. ca sa stii ca majoritatea baietilor sunt inconstienti sau n-au mai auzit de lichidul seminal... lichidul seminal e picatura placerii...si poate sa contina si sperma ..daia si zic dak s-a spalat sau totusi .. a scos tot lichidu de p canal..cel mai important.. pe viitor e sa va spalati aman2 dupa ce ati fkt.. indiferent de cate partide de sex faceti...trebuie s va spalati.. si era mai bine sa faceti protejat... mai ales ca era prima oara...dar ca s scapi totusi de griji incearca s faci si tu un test de sarcina...







nu s-a spalat ..


Hmmm....atunci dute la farmacie si iei un test de sarcina..dar trebuie s treaca 2 saptamani... dupa ultima partida....si spune-i sa se spele.. sa scoata tot lichidu ala... apoi te penetreaza....si inca un sfat.. apuca-te sa te informezi calumea.... nu o mai face de capu tau...:*:*:*



asa o sa fac .. numa` sa scap de chestia asta .. .. nici nu vreau sa ma gandesc ce as face cu un bebe . Nu ma simt inca pregatita pt asa cv
kudika1308
Postat pe 24 Iunie 2009 21:36
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:36:49
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:34:07
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:29:22
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:27:30
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51saptamana trecuta , marti am facut`o pentru prima oara cu prietenul meu . Nu ne-am protejat , iar el a ejaculat foarte repede .. a pus " sperma " pe piciorul meu ( ff aproape de vagin ) .. . iar apoi dupa vreo 2 minute m-a penetrat din nou .. . si culmea .. sperma lui nu avea culoare .. era incolora .Si el a fost virgin . Mie nu mi-a curs sange ... dar m-a durut ingrozitor . sau o fi curs si nu am observat .. ( pt ca am auzit ca curge vreo 2- 3 picaturi ) . Mie imi e fff frica .. daca am ramas insarcinata ? .. si mai ales ca trebuia sa imi vina ieri ( 23 ) sau azi ( 24 ) Deci am facut dragoste cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia .. si ultima data mi-a venit pe 27 mai Iar eu am ciclu normal .. odata la 28 de zile . E posibil sa fi ramas insarcinata ? si am mai facut dragoste si duminica .. tot asa .. insa de data aceasta nu l-am mai lasat sa puna sperma pe piciorul meu . Am uitat sa va spun .. ca celelalte prietene de ale mele mi-au spus ca lor le-a intarziat menstruatia cand au facut-o prima data . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .



Normal ca nu te simti pregatita.... dar asta e sfatu meu care ti-l pot da...ori faci protejat sa scapi si de boli si de sarcina...ori va spalati aman2... si stai linistita...ca asta ar mai trebui...sa te panichezi.... inrautatesti lucrurile...si eu am patiti asa...m-am panicat....dar nu am avut de ce...ca a fost bine...mi-am luat un test de sarcina si m-am linistit..... mai am si eu momente cand nu-s sigura p mine...sau m simt ciudat...si atnci verifik...si ii multumesc lui Dumnezeu ca nu am avut probleme pana akma..dar s stai linistita
in primul rand trebuie sa te calmezi...ceea ce trebuia s faci tu era sa te informezi putin inainte... intrebarea mea ptr tine... este.. s-a spalat dupa ce te-a penetrat din nou.. ca sa stii ca majoritatea baietilor sunt inconstienti sau n-au mai auzit de lichidul seminal... lichidul seminal e picatura placerii...si poate sa contina si sperma ..daia si zic dak s-a spalat sau totusi .. a scos tot lichidu de p canal..cel mai important.. pe viitor e sa va spalati aman2 dupa ce ati fkt.. indiferent de cate partide de sex faceti...trebuie s va spalati.. si era mai bine sa faceti protejat... mai ales ca era prima oara...dar ca s scapi totusi de griji incearca s faci si tu un test de sarcina...







nu s-a spalat ..


Hmmm....atunci dute la farmacie si iei un test de sarcina..dar trebuie s treaca 2 saptamani... dupa ultima partida....si spune-i sa se spele.. sa scoata tot lichidu ala... apoi te penetreaza....si inca un sfat.. apuca-te sa te informezi calumea.... nu o mai face de capu tau...:*:*:*



asa o sa fac .. numa` sa scap de chestia asta .. .. nici nu vreau sa ma gandesc ce as face cu un bebe . Nu ma simt inca pregatita pt asa cv
pappy
Postat pe 24 Iunie 2009 21:40
De la: ella_c, la data 2009-06-24 21:28:56
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:21:51 . Si am auzit ca daca fata nu simte nimic fierbinte inauntru .. e OK . Eu nu am simtit nimic fierbinte :D .. Ma ajutati si pe mine va rog frumos ? .




singurul ajutor pe care ti-l pot da este un sfat ...mergi la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina.
Nu sunteti suficient de informate, suficient de pregatite , dar va incepeti viata sexuala .Din nefericire asa se ajunge la avort si la alte lucruri foarte ...urate.
Sunt multe metode de contraceptie ...Daca tot ti-ai inceput viata sexuala, informeaza-te.


Cum dracu sa nu fie suficienti de informati daca au acces la internet ?
Sunt inconstienti
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 06:45
De la: pappy, la data 2009-06-24 21:31:38 Intr-adevar trebuie sa simti ceva fierbinte in tine..aceea e sperma... dar nu trebuie sa te panichezi..mai rau faci... si e normal sa-ti intarzie ciclu.. si eu cand am fkt-o prima oara..mi-a intarziat... dar ca s scapi de griji...repet fa-ti un test de sarcina...si data viitoare ori o faceti protejat...ori va spalati bine inainte si dupa fiecare partida de sex...fiindca lichidu seminal.. e destul de periculos...si curge si cand te penetreaza...



Da pe asta cu spalatul de unde ai scos-o experta mea preferata ?

Nu de alta dar daca o intreb pe fata ce intelege din mesajul tau pariez ca ar spune ca daca se spala inainte si dupa nu ramane insarcinata si uite asa iti tragi copil virtual

Tu si altele ca tine care dau sfaturi de genul asta la copii care se joaca de-a mama si de-a tata fara sa stie cine-i mama si cine-i tata

Si de ce sa nu se panicheze ma rog ? ca totusi , e vorba despre eventuala sarcina
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 06:49
De la: kudika1308, la data 2009-06-24 21:36:49 Hmmm....atunci dute la farmacie si iei un test de sarcina..dar trebuie s treaca 2 saptamani... dupa ultima partida....si spune-i sa se spele.. sa scoata tot lichidu ala... apoi te penetreaza....si inca un sfat.. apuca-te sa te informezi calumea.... nu o mai face de capu tau...:*:*:*



asa o sa fac .. numa` sa scap de chestia asta .. .. nici nu vreau sa ma gandesc ce as face cu un bebe . Nu ma simt inca pregatita pt asa cv[/quote]


Asa o sa faci CE ?
Te duci si iti testul de sarcina si daca da d-zeu sa nu fi ramas gravida ori mergi la medicul de familie sau un cabinet de planning familial sa-ti prescrie anticonceptionale ori PREZERVATIVE scrie pe voi !

Partea aia cu spalatul inainte si dupa, tine doar de igiena corporala , nu are nici o treaba cu ,contraceptia !
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 06:54
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 06:45:14Cum dracu sa nu fie suficienti de informati daca au acces la internet ?
Sunt inconstienti


Eheee...Iris,sa ai acces la internet nu inseamna ca te si informezi.
Este mai usor sa te dai cu capul de pereti "dupe" :)) pe un forum , decat sa te interesezi inainte ce inseamna sa-ti incepi viata sexuala si ce implica asta ...igiena , contraceptie..
ella_c
Postat pe 25 Iunie 2009 08:00
De la: ella_c, la data 2009-06-25 08:00:06
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 06:45:14Cum dracu sa nu fie suficienti de informati daca au acces la internet ?
Sunt inconstienti


Eheee...Iris,sa ai acces la internet nu inseamna ca te si informezi.
Este mai usor sa te dai cu capul de pereti "dupe" :)) pe un forum , decat sa te interesezi inainte ce inseamna sa-ti incepi viata sexuala si ce implica asta ...igiena , contraceptie..


Crezi cumva ca nu stiu ?

Ma mai enervez si eu din cand in cand ce sa fac ?

Pupici , neata
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 08:12
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 08:12:16Crezi cumva ca nu stiu ?

Ma mai enervez si eu din cand in cand ce sa fac ?

Pupici , neata


' neata Iris
ella_c
Postat pe 25 Iunie 2009 08:13
nu iti face griji si mie mi s-a intamplat odata a eliminat in mn si tot asa eram disperta dar am fost la farmacie si mi-am luat un test de sarcina si totul a fost ok. iar menstruatia poate intarzia si cate 4-5 zile din moment ce ti-ai inceput viata sexuala depinde de organism si d cele mai multe ori nu ramai din prima insarcinata. dar d akum inkolo ar fi fb sa te protejezi

Postat pe 25 Iunie 2009 14:55
de ce s-or apuca de sex daca nu sunt informati?
si acum cred ca mai e si vina parintilor
dumnezeule sexul nu mai e subiect tabu.
parintii ar trebui sa isi informeze odraslele...

si pana la urma ce e mai rau?
sa sti ca a facut-o?sau
sa iti vina acasa cu o problema...
stiu ca am cam deraiat de la subiect...
si oricum PROTEJATI-VA
Andre_Ioana
Postat pe 25 Iunie 2009 15:06
sfatul medicului : dak baiatu nu are experianta foloseste prezervativul

Postat pe 25 Iunie 2009 15:23
nu tre sa diasperi...mai ales daca era inainte de ciclu...insa niciodata dupa ce isi da drumul....sa nu mai incepeti o alta partida fara sa va spalati...si pt orice grija exista prezervativul....
trebuie sa te imformezi mai bine despre aceste lucruri....o data inceputa viata sexuala..sunt griji si responsabilitati
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 15:54
eu consider ca ar trebui sa dispere...iris are dreptate, e o prostie, adica esti suficient de mare ca sa-ti incepi viata sexuala, foarte bine....dar nene in momentul in care faci pasul asta trebuie sa fii si responsabil.....informat...etc, mai ales cand "roieste" protv-ul cu tot felul de stiri idioate.....despre copii inconstienti, e o prostie sa te gandesti ca tie nu ti se va intampa


poate ai avut noroc, si nu ai fost in perioada fertila....dar trebuie s-o iei ca invatatura de minte, e pacat sa-ti distrugi viata dintr-o prostie......

scuze daca am fost rautacioasa, dar inconstienta asta intr-o zi te poate costa scump.....mai bine sa te certe cineva, decat sa faci vre-o prostie
gargaritamica
Postat pe 25 Iunie 2009 16:07
De la: tigreboy1, la data 2009-06-25 15:23:22sfatul medicului : dak baiatu nu are experianta foloseste prezervativul


Nu-mi spune , daca nu are experienta risca sa ramana dar daca are experienta nu ramane huh ?

Sa-i dai acelasi sfat si fiicei tale cand o vei avea sa vezi in cate luni devii bunic cu tot cu experienta sexuala a ginerelui tau
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 18:07
Voi chiar sunteti inconstienti de va trezitit sa aruncati cu sfaturi care mai de care mai tampite?

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi ?

Decat sa zici o prostie mai bine taci din gura si treci la urmatorul subiect , daca citesti un subiect nu inseamna ca trebuie neaparat sa si postezi ceva


Pamela , care-i faza cu ,,niciodata fara sa va spalati ?'' si tu lasi de inteles ca ar fi o metoda de contraceptie apa si sapunul ?
iris_4_ever
Postat pe 25 Iunie 2009 18:12
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 18:07:50
De la: tigreboy1, la data 2009-06-25 15:23:22sfatul medicului : dak baiatu nu are experianta foloseste prezervativul


Nu-mi spune , daca nu are experienta risca sa ramana dar daca are experienta nu ramane huh ?

Sa-i dai acelasi sfat si fiicei tale cand o vei avea sa vezi in cate luni devii bunic cu tot cu experienta sexuala a ginerelui tau


eu imi doresc baiat nu fata ...dc sasi bage toti in ea asa dak e baiat il invat eu sasi bage k asa e frumos

Postat pe 26 Iunie 2009 02:38
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 18:12:14Voi chiar sunteti inconstienti de va trezitit sa aruncati cu sfaturi care mai de care mai tampite?

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi ?

Decat sa zici o prostie mai bine taci din gura si treci la urmatorul subiect , daca citesti un subiect nu inseamna ca trebuie neaparat sa si postezi ceva


Pamela , care-i faza cu ,,niciodata fara sa va spalati ?'' si tu lasi de inteles ca ar fi o metoda de contraceptie apa si sapunul ?


dak asta ai inteles tu k eu am 5 contacte tu cred k nici 3 nu ai (asta k sa fiu baiat finutz si sa nu zic 2)...nu ai barbat acasa? cred k nu k altfel nu mai pierdeai timpu pe acii cu tot felul de prostii

Postat pe 26 Iunie 2009 02:39
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 02:39:47
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-25 18:12:14Voi chiar sunteti inconstienti de va trezitit sa aruncati cu sfaturi care mai de care mai tampite?

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi ?

Decat sa zici o prostie mai bine taci din gura si treci la urmatorul subiect , daca citesti un subiect nu inseamna ca trebuie neaparat sa si postezi ceva


Pamela , care-i faza cu ,,niciodata fara sa va spalati ?'' si tu lasi de inteles ca ar fi o metoda de contraceptie apa si sapunul ?


dak asta ai inteles tu k eu am 5 contacte tu cred k nici 3 nu ai (asta k sa fiu baiat finutz si sa nu zic 2)...nu ai barbat acasa? cred k nu k altfel nu mai pierdeai timpu pe acii cu tot felul de prostii



Vaiiii nu , trebuia sa trag concluzia ca tu esti exprimentat nu ?

Ms , m-ai facut sa rad asta nu inseamna ca daca esti in stare sa te faci de ras esti apt sa dai si sfaturi asa ca data viitoare cand mai gasesti un topic de genul abtine-te ok ?

Daca tu consideri ca e o prostie sa nu las o fata sa fie indusa in eroare de sfaturi de doi lei in privinta contraceptiei problema ta pustiu dar asta denota faptul ca nu m-am inselat in privinta ta .

Ca sa intelegi mai bine la ce ma refeream o sa reformulez fraza pentru ca se pare ca tu singur nu esti in stare sa tragi concluzia .

Tigerboy , ai avut 5 contacte sexuale la viata ta si toate terminate afara si acum te crezi in masura sa dai sfaturi doar pentru ca tie nu ti s-au intamplat accidente ?
Metoda coitus intreruptus este folosita de persoanele care sunt suficient de mature incat sa se descurce cu o eventuala sarcina sau pur si simplu de persoane inconstiente ( genul tau adica ) care cred ca lor nu li se pot intampla ca sunt suficient de rapizi incat sa ,,iasa'' inainte ca sa o ia la goana .

Faza cu barbatul......tine-o minte sa ma mai intrebi si alta data ca s-ar putea sa mai dai de mine pe aici si in caz ca ramai fara replica macar sa ma intrebi daca am barbat acasa sau nu
iris_4_ever
Postat pe 26 Iunie 2009 05:01
Hey`?! Azi dimineata mi-o venit !! . si sunt happy ! . Multumesc mult de sfaturi ! . Data viitoare sigur nu o sa mai fie .. dupa o asa sperietura .
kudika1308
Postat pe 26 Iunie 2009 10:44
exista cazuri foarte rar cand poate aparea o sarcina peste ciclu......
Baiat_Rezervat
Postat pe 26 Iunie 2009 11:59
De la: kudika1308, la data 2009-06-26 10:44:15Hey`?! Azi dimineata mi-o venit !! . si sunt happy ! . Multumesc mult de sfaturi ! . Data viitoare sigur nu o sa mai fie .. dupa o asa sperietura .


Foloseste si tu anticonceptionale alta data...ca sa nu mai stai cu asa mare stres...intr-adevar nici eu nu folosesc anticonceptionale...si nici nu pot sa zic ca ne dorim un copil...dar daca se intampla e binevenit...In momentul in care nu folosesti protectie trebuie sa fii capabila sa iti asumi anumite responsabilitati...iar avortul dupa parerea mea nu e o solutie asa ca ai mare grija...
camelusha83
Postat pe 26 Iunie 2009 12:18
iris....nu vad unde este problema...normal ca trebuie sa se spele....ce tu continui asa...fara spalat?...nu inteleg?...
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 12:33
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 02:39:47dak asta ai inteles tu k eu am 5 contacte tu cred k nici 3 nu ai (asta k sa fiu baiat finutz si sa nu zic 2)...nu ai barbat acasa? cred k nu k altfel nu mai pierdeai timpu pe acii cu tot felul de prostii


Te "bati in contacte"?Cine are mai multe?
Te consideri baiat finut...pai dupa cum te dai rotund aici nu s-ar zice.Daca cineva intra pe foum nu este neaparat pentru ca nu are barbat acasa , ci pentru ca s-au legat oaresce prietenii intre noi si ne face placere sa mai schimbam impresii , una..alta...dar mai apare cate unu' ca tine...si avem subiect de discutie inca trei pagini(bonus).
Asta ca sa-ti raspund ...Intrebarea este , tu de ce intrii? ha?
La agatat?
Pai cu vrajeli de-astea fumate nu prea faci mare lucru.Iar faptul ca-i "vorbesti "asa lui Iris ,crede-ma , nu te ajuta deloc!
ella_c
Postat pe 26 Iunie 2009 12:43
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 12:33:01iris....nu vad unde este problema...normal ca trebuie sa se spele....ce tu continui asa...fara spalat?...nu inteleg?...


Buna Pamy
Spalatul este pentru igiena, nu pentru contraceptie.
Asta zice Iris , si cam asa e...

Dar ce mai conteaza, iata ..fata noastra este fericita ! A scapat de data asta.
ella_c
Postat pe 26 Iunie 2009 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help! 3 De la: theseagirl 15 Martie 2015 07:57
Fetis 13 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:43
masochismuuuuuuu 13 De la: veta13 5 Decembrie 2008 13:19
S-a indragostit de mine vanzatoarea de la fast food... 118 De la: Baiat_virgin 27 Februarie 2013 06:58
ce ? 13 De la: danamaria13 10 Decembrie 2009 16:26