Setari Cookie-uri

leu/rac

eu sunt leu...iar el rac....o sa mearga vreodata relatia?
kudika185068
Postat pe 18 Iunie 2010 20:04
Daca e sa te iei dupa zodii, unchii mei corespund acestor tipuri si ei se inteleg de minune.Ii admir pentru relatia pe care o au.Mereu muncesc impreuna si se sustin unul pe altul, iar astfel trec peste greutati, si au avut destule.
kudika068544
Postat pe 7 Iulie 2010 18:05
Buna si eu sunt rac si sotul leu,suntem impreuna de 15 ani eu am 33 ani sotul 34 doua fetite minunate si ne merge bine,inseamna ca suntem compatibili
dariadaria
Postat pe 8 Iulie 2010 08:00
ei bine...si eu sunt leu si prietenul meu pe care l am de 5 ani jum este rac !
sincer...nu stiu daca o sa mearga vreodata...ne contrazicem in orice subiect..si de aici se ajunge la o mare cearta cu ridicari de voci si jigniri..
nu cred ca aceste 2 zodii se inteleg daca nu lasa de la ele...leul este dispus la sacrificii, dar racul nu !
atentie..exista o diferenta...in cazul acesta..fata e leu si baiatul rac...nu invers !
AdriaS
Postat pe 8 Iulie 2010 15:35
In varianta ea leu, el rac...relatia e destul de tumultoasa. El va ajunge, de obicei sub papucul ei. Barbatul rac se lasa condus o vreme (poate si 20 de ani) si apoi rabufneste. In varianata ea rac, el leu...ies scantei, dar per ansamblu se inteleg deoarece leul are mereu nevoie de admiratie si giugiuleala, iar racoaica fiind cea mai mamoasa mama...il va lua sub clestisorul ei. Dar...depinde de personalitatea fiecaruia, de varsta, de experienta. Eu sunt rac, sotul meu e leu, suntem de 15 ani impreuna, si avem si momente bune, si rele, ca in orice cuplu. Cunosc cupluri de leu ea, rac el, in care el a stat cuminte sub papuc vreo 20 de ani si apoi a lasat-o. Depinde de...destin....
ariana14
Postat pe 9 Iulie 2010 09:43
eu sunt leu...iar el rac;))...nu suntem impreuna ptr ca el s-a mutat in Spania dar ne intelegeam foarte bine...mici exceptii:)daca exista iubire,incredere shi putina atractie fizica o sa va intelegeti.bafta:)
alinaDaria
Postat pe 10 Iulie 2010 01:10
Barbatii raci sunt cei mai atenti si grijulii dar , desi familia e sacra pt ei, nu spun "nu" cand au ocazia sa calce stramb. Cel putin cei doi barbati raci pe care i-am cunoscut eu, ambii casatoriti, isi tratau sotiile ca pe niste printese, dar le inselau si isi ascundeau ffff bine urmele, aveu pregatite explicatii in caz de orice, la orice ora. Nu am acceptat avansurile lor, dar cat am vorbit cu ei am vazut atatea chestii care m-au surprins intr-un mod nu foarte placut. E drept, macar au grija iar sotiile lor au sanse minime sa afle ceva, ei mergand pe principiul "ce nu stii, nu te doare".
Oldside
Postat pe 17 Iulie 2010 17:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU MAI VAD MESAJELE DE PE FORUM DE LA RECLAME SI "ULTIMELE STIRI" 3 De la: bestdevilinside 10 Noiembrie 2008 20:01
Roata se intoarce intotdeauna? 24 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:28
Unde te duci cand locul tau nu mai e al tau? 198 De la: any04 23 Iunie 2011 17:00
buna 4 De la: dany3la_10 21 Aprilie 2009 10:24
ja 10 De la: Eva32 2 Iulie 2011 02:42