Setari Cookie-uri

aceasta este povestea mea de dragoste.. sa arat ca exista si iubire adevarata...sper sa nu ma injurati dupa..:(

Poveste mea de dragoste

Totul a inceput,acum c-am vre-o 3 ani..cunoscandu-ne pe un site...upload poze.. ave-am vre-o 13 ani..nu mai stiu exact..m-am uitat la pozele lui.. si incepusem sa imi place de el.. si foarte mult..dar el avea pretenti..era mai amre.. 17..18 ani.. cu varsta mai mare ca mine..eu un copil...cu mintea.. in alta parte.. incepusem sa vorbim ...dar dupa aia..totul s-a schimbat.. ne'am "pierdut".. nu mai stiam nimic de el..dar.dupa 3 ani.. ne-am regasit iar..eu cu mintea pe umeri trecand ..prin toate..in acelasi timp pana la il regasesc iar..am avut o poveste de iubire.. foarte grea si dureroase.. plina de sange.si de ura.. care a durat.. c-am 2 an si jumatate..a fost prima mea dragoste pe care nici nu vreau sa mi-o amintesc..a fost prea dureros..pentru mine si-a batut joc de mine..eu fiind mai mica el mai mare.. nu zic ca nu m-a iubit.m-a iubit si el..dar cu timpul am inceput sa il urac pentru tot ce mi-a facut.. dar..am trecut pestee tot... Cand l-am regasit pe el dupa 3 ani.. am crezut ca sunt in al 9-lea cer.. totu era prea frumos..mi-e inca imi placea de el..cand l-am vazut.. indradevar se schimbase.. cu totul.. mintea.. chipul.. tot.. se maturizase..mult..si el trecand prin multe.. la fel ca mine..El vazuse ca m-am schimbat si eu.. cu totul si m-am maturizat foarte mult am inceput sa povestim..i-am povestit de relatia mea..pe care o avusesem 2 ani jumatate .. am inceput iar sa vorbil mult.. ne intelegeam ft bine..eram singura care vorbea cu mine.. consumam minutele si mesaje.. foarte repede nu ne ajungeau .. 800.. ne intelege-am perfect.. ne-am spus .. fiecare cum suntem.. ce idei avem in cap.. el tipul mai rusinos..eu fata..mai timida..dar care isi exprima sentimenele.. in fine..am vorbitmult ..pana sa ajungem sa fim impreuna.. Intr-o noapte de 24 iulie.. s-a hotarat sa vina la mine.. sa fumam o tigara si sa ne cunoastem mai bine.. !
Cand l-am vazut am crezut ca mi se taie picioarele..eram ..foarte fericita..in al 9-lea cer..
L-am cunoscut si in realitate..in seara aia a inceput totul.. m-a luat in bratze si m-a sarutat pe neasteptate.. ma topeam.. in bratzele lui.. parca eram un cub de ghetza pus la soare...
Nu stiam cum sa vorbesc cu el.. cum sa ma comport..ca sa nu cumva sa il deranjez cu ceva.. imi era frica sa nu isi schimbe impresia despre mine..ne-am intalnit si a dua zi..eram foarte fericita..foarte.. a 3 zi..s-a hotarat sa ma arate parintilor lui,eram foarte impresionata de ceea ce vreea sa faca.eram foarte timida nu vrea-m sa fac o impresie proasta,nu vrea-m sa las ganduri urate despre mine..
Timpul a trecut..toate ziele frumoase cu el.. totul frumos.. mi-a redat.. fericirea pe care nu o mai avusese-m de niciodata.M-a facut sa ma indragostesc nebuneste de el.. sa ma maturizez cum nici nu crede-am,sa ma gandesc numai la el... Se purta foarte frumos cu mine.era si esti ingerasul meu.M-a facut sa iubesc cum nici nu crede-am vreodata..Timpul a trecut foarte repede.. cu el.. trecuse un an de cand eram cu el.. si ne hotarasem sa ne mutam impreuna.. la eu doar 17 ani.. si el 21..Tin sa spun ca el primul din viata mea care mi-am inceput viata sexuala..si nu mi-a fost vreodata frica,ca o sa ma lase,nu imi daduse niciodata impresia asta si nu aveam de ce sa imi fie frica.. Ne-am mutat impreuna...a inceput sa munceasca el.. si eu ..cu scoala.. ii cere-am ajutorul lu mama daca avea-m nevoie de ceva.. totul a decurs foarte bine.. Primea telefoane de la anonim ca eu il insel..si ca nu sunt pentru el.dar el nu a crezut niciodata ce spun alti.. a crezut in mine.. si in iubirea mea ...sii dupa 3 ani de zile..inca suntem foarte indragostiti unul de altul.. relatia noastra evolueaza foarte bine.. m-a maturizat foarte mult... Imi vorbeste foarte frumos..ne intelegem de minune..Poate Dzeu a vrut asa.. si mi-a aratat ce esti viata si cu bune si rele..am trecut prin multe cu el.si prin bune si prin rele..si sper sa o tinem tot asa..!! Asta e povestea mea..pe care am vrut sa o povestesc...!!
florriy
Postat pe 20 Iunie 2010 12:19
rec k nam citit tot doar partial
asi fii vrut sa spuna povestea asta cineva mai mare k tine macar panan 30
sa vedem atunci se mai vb asa cu mare foc despre o poveste de dragoste
iubitiva mult
alyn27
Postat pe 24 Iunie 2010 12:19
De la: florriy, la data 2010-06-20 12:19:08 Poveste mea de dragoste

Totul a inceput,acum c-am vre-o 3 ani..cunoscandu-ne pe un site...upload poze.. ave-am vre-o 13 ani..nu mai stiu exact..m-am uitat la pozele lui.. si incepusem sa imi place de el.. si foarte mult..dar el avea pretenti..era mai amre.. 17..18 ani.. cu varsta mai mare ca mine..eu un copil...cu mintea.. in alta parte.. incepusem sa vorbim ...dar dupa aia..totul s-a schimbat.. ne'am "pierdut".. nu mai stiam nimic de el..dar.dupa 3 ani.. ne-am regasit iar..eu cu mintea pe umeri trecand ..prin toate..in acelasi timp pana la il regasesc iar..am avut o poveste de iubire.. foarte grea si dureroase.. plina de sange.si de ura.. care a durat.. c-am 2 an si jumatate..a fost prima mea dragoste pe care nici nu vreau sa mi-o amintesc..a fost prea dureros..pentru mine si-a batut joc de mine..eu fiind mai mica el mai mare.. nu zic ca nu m-a iubit.m-a iubit si el..dar cu timpul am inceput sa il urac pentru tot ce mi-a facut.. dar..am trecut pestee tot... Cand l-am regasit pe el dupa 3 ani.. am crezut ca sunt in al 9-lea cer.. totu era prea frumos..mi-e inca imi placea de el..cand l-am vazut.. indradevar se schimbase.. cu totul.. mintea.. chipul.. tot.. se maturizase..mult..si el trecand prin multe.. la fel ca mine..El vazuse ca m-am schimbat si eu.. cu totul si m-am maturizat foarte mult am inceput sa povestim..i-am povestit de relatia mea..pe care o avusesem 2 ani jumatate .. am inceput iar sa vorbil mult.. ne intelegeam ft bine..eram singura care vorbea cu mine.. consumam minutele si mesaje.. foarte repede nu ne ajungeau .. 800.. ne intelege-am perfect.. ne-am spus .. fiecare cum suntem.. ce idei avem in cap.. el tipul mai rusinos..eu fata..mai timida..dar care isi exprima sentimenele.. in fine..am vorbitmult ..pana sa ajungem sa fim impreuna.. Intr-o noapte de 24 iulie.. s-a hotarat sa vina la mine.. sa fumam o tigara si sa ne cunoastem mai bine.. !
Cand l-am vazut am crezut ca mi se taie picioarele..eram ..foarte fericita..in al 9-lea cer..
L-am cunoscut si in realitate..in seara aia a inceput totul.. m-a luat in bratze si m-a sarutat pe neasteptate.. ma topeam.. in bratzele lui.. parca eram un cub de ghetza pus la soare...
Nu stiam cum sa vorbesc cu el.. cum sa ma comport..ca sa nu cumva sa il deranjez cu ceva.. imi era frica sa nu isi schimbe impresia despre mine..ne-am intalnit si a dua zi..eram foarte fericita..foarte.. a 3 zi..s-a hotarat sa ma arate parintilor lui,eram foarte impresionata de ceea ce vreea sa faca.eram foarte timida nu vrea-m sa fac o impresie proasta,nu vrea-m sa las ganduri urate despre mine..
Timpul a trecut..toate ziele frumoase cu el.. totul frumos.. mi-a redat.. fericirea pe care nu o mai avusese-m de niciodata.M-a facut sa ma indragostesc nebuneste de el.. sa ma maturizez cum nici nu crede-am,sa ma gandesc numai la el... Se purta foarte frumos cu mine.era si esti ingerasul meu.M-a facut sa iubesc cum nici nu crede-am vreodata..Timpul a trecut foarte repede.. cu el.. trecuse un an de cand eram cu el.. si ne hotarasem sa ne mutam impreuna.. la eu doar 17 ani.. si el 21..Tin sa spun ca el primul din viata mea care mi-am inceput viata sexuala..si nu mi-a fost vreodata frica,ca o sa ma lase,nu imi daduse niciodata impresia asta si nu aveam de ce sa imi fie frica.. Ne-am mutat impreuna...a inceput sa munceasca el.. si eu ..cu scoala.. ii cere-am ajutorul lu mama daca avea-m nevoie de ceva.. totul a decurs foarte bine.. Primea telefoane de la anonim ca eu il insel..si ca nu sunt pentru el.dar el nu a crezut niciodata ce spun alti.. a crezut in mine.. si in iubirea mea ...sii dupa 3 ani de zile..inca suntem foarte indragostiti unul de altul.. relatia noastra evolueaza foarte bine.. m-a maturizat foarte mult... Imi vorbeste foarte frumos..ne intelegem de minune..Poate Dzeu a vrut asa.. si mi-a aratat ce esti viata si cu bune si rele..am trecut prin multe cu el.si prin bune si prin rele..si sper sa o tinem tot asa..!! Asta e povestea mea..pe care am vrut sa o povestesc...!!



Si invatatoarea ta s-ar topi de ciuda sa vada cum ai scris " telenovela":)))
Lasa prostiile si treci la scoala, e mai " ortodox"
Fa de exemplu facultatea de scenarist.
" succesuri"!
stem_29
Postat pe 5 Iulie 2010 20:41
Daca tu crezi ca ai intalnit iubirea adevarata,bucura-te de ea!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 20:44
se vede k esti indragostita..si ca ai stat numai cu gandul la el in anii de scoala..ai cam lipsit laorele de limba romana:-j
ammydonna
Postat pe 7 Iulie 2010 19:41
Stati fetelor! Eu n-am inteles....
Totul a inceput acum 3 ani cand ea avea 13. S-au regasit dupa 3 ani, deci ea avea 16. Au deja 3 ani de cand stau impreuna, deci are 19. (plus sau minus 1 an la toate socotelile).

Atunci cum totul a inceput acum 3 ani daca au trecut deja 3 plus 3, adica 6?

Daca se pricepe cineva mai bine la aritmetica.. sa refaca socoteala, rog.
rashela
Postat pe 7 Iulie 2010 19:47
De la: rashela, la data 2010-07-07 19:47:11Stati fetelor! Eu n-am inteles....
Totul a inceput acum 3 ani cand ea avea 13. S-au regasit dupa 3 ani, deci ea avea 16. Au deja 3 ani de cand stau impreuna, deci are 19. (plus sau minus 1 an la toate socotelile).

Atunci cum totul a inceput acum 3 ani daca au trecut deja 3 plus 3, adica 6?

Daca se pricepe cineva mai bine la aritmetica.. sa refaca socoteala, rog.

rashela fata n-a avut prea mult timp pt scoala, a fost ocupata cu iubirile din 3 in 3 ani
hai sa vedem: ea 13, sta 2 ani cu unu' plus inca 1 an pe bara, dupa care apare el...deci avea 16 la marea regasire...se muta cu el la 17...si probabil ca acum are 19 deci amandoua am ajuns la acelasi rezultat!
PS. Deci scoala nema, pt ca se observa cu ochiul liber cum maltrateaza lb romana...cat de curand va ramane si gravida...si probabil peste alti 3 ani (ca sa-i respectam perioadele) va plange ca barbatii ...e porci!
miss_darine
Postat pe 7 Iulie 2010 20:02
nu luati "deci-ul" in considerare din PS
miss_darine
Postat pe 7 Iulie 2010 20:03
De la: rashela, la data 2010-07-07 19:47:11Stati fetelor! Eu n-am inteles....
Totul a inceput acum 3 ani cand ea avea 13. S-au regasit dupa 3 ani, deci ea avea 16. Au deja 3 ani de cand stau impreuna, deci are 19. (plus sau minus 1 an la toate socotelile).

Atunci cum totul a inceput acum 3 ani daca au trecut deja 3 plus 3, adica 6?

Daca se pricepe cineva mai bine la aritmetica.. sa refaca socoteala, rog.


Nici macar nu citisem povestea!Dar e bine ca:
"Totul a inceput,acum c-am vre-o 3 ani..cunoscandu-ne pe un site...upload poze.. ave-am vre-o 13 ani..nu mai stiu exact."
Barbie30
Postat pe 7 Iulie 2010 20:04
Buna Miss!
Barbie30
Postat pe 7 Iulie 2010 20:05
De la: Barbie30, la data 2010-07-07 20:05:24Buna Miss!

helou Barbie
miss_darine
Postat pe 7 Iulie 2010 20:14
MAI FATA OAMENI ASTIA AU DREPTATE TIE TI-A STAT CAPUL LA .........SI NU LA CE SE FACEA LA GRAMATICA. INVATA SA SCRII SI APOI POTI SA ZICI CA ESTI IN CULMEA FERICIRII . ESTI PENIBILA PE BUNE.
SCUZE DAR SA ZICI CA IUBESTI PE CINEVA LA 13 ANI????????????????????
AUZI IUBITUL ASTA AL TAU STIE CA NU STII SA SCRII SAU SI EL ESTE ANALFABET............??????????
alexcris2007
Postat pe 8 Iulie 2010 00:53
Offf, am trait sa o vad si pe asta. Din pacate, analfabetismul este in floare printre adolescentii din ziua de azi.
acular25
Postat pe 8 Iulie 2010 10:00

dragoste mare la 13 ani!!!
roz5blue6lila7
Postat pe 8 Iulie 2010 10:05
"mi-a redat.. fericirea pe care nu o mai avusese-m de niciodata." omg!
ellyaisha
Postat pe 8 Iulie 2010 10:33
De la: ellyaisha, la data 2010-07-08 10:33:57 "mi-a redat.. fericirea pe care nu o mai avusese-m de niciodata." omg!


Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 10:36
Ma bucur pentru tine, sper sa fiti fericiti, sa va iubiti mult.







Nu mai fiti rai, iubeste si ea un baiat, acum trebuie sa spuneti voi ca va suferi si bla bla.
Asta este, va suferi ea, nu voi. Nu v-ati indragostit niciodata? De ce nu intelegeti?



Pana o sa planga dupa el si o sa ne spuna (daca o s-o faca) fi-ti fericiti ca mai sunt si persoane care stiu sau macar cred ca iubesc.


RES
Arysgo
Postat pe 8 Iulie 2010 12:39
in fine..am vorbitmult ..pana sa ajungem sa fim impreuna.. Intr-o noapte de 24 iulie.. s-a hotarat sa vina la mine.. sa fumam o tigara si sa ne cunoastem mai bine.. !

a dracu' iubirea asta..dureaza un fum de tigara?

fata, vad ca scoala nu ti-a placut-romana tot din 3 in 3 ani ai invatat-o?


pai..cik ai avea 23? desi ma indoiesc

cum ziceau si miss si rashela....nu ne iese socoteala...
sigur nu era 9?
parca ar iesi mai bine

oricum ai da-o...nu e fain nimic..
dragostea cu fumul..nu iese flacara
poate iese altceva?
dragon_fly88
Postat pe 8 Iulie 2010 12:45
AAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! Vreau un soft care sa stearga automat postarile cretinilor, analfabetilor, etc!! Pleeeeaaaaaaasseeee!!! Pretty pleeeeaaasseee!!!
daniella_s
Postat pe 8 Iulie 2010 16:21
De la: florriy, la data 2010-06-20 12:19:08 Poveste mea de dragoste


nu te injur dupa.
te injur inainte. preventiv!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 8 Iulie 2010 16:28

Mai fete rele ce sunteti ...e si ei mici siriaci ..si le place sa se joace de-a mama si de-a tata !!
Scoala ce mai conteaza !!! nu e importanta !! intre ei merge si asa !!
kudika174057
Postat pe 8 Iulie 2010 17:18
De la: ivanciur, la data 2010-07-08 10:00:53Offf, am trait sa o vad si pe asta. Din pacate, analfabetismul este in floare printre adolescentii din ziua de azi.


Ai grija ca " mintenash" ti-a zice si tie ( ca mie mi-e zis o fatucutza p'aci) ca nu stii cum se scrie in ziua de azi!
Eu i-am zis " succesuri" la BAC.
Acum serios, eu de cate doua ori citesc " chestiile" astea cu " k" si alte prescurtari...poate-s eu " defacta" ( tot pe aici am citit cuvantul....pus asa in context )
stem_29
Postat pe 9 Iulie 2010 00:26
De la: stem_29, la data 2010-07-09 00:26:30
De la: ivanciur, la data 2010-07-08 10:00:53Offf, am trait sa o vad si pe asta. Din pacate, analfabetismul este in floare printre adolescentii din ziua de azi.


Ai grija ca " mintenash" ti-a zice si tie ( ca mie mi-e zis o fatucutza p'aci) ca nu stii cum se scrie in ziua de azi!
Eu i-am zis " succesuri" la BAC.
Acum serios, eu de cate doua ori citesc " chestiile" astea cu " k" si alte prescurtari...poate-s eu " defacta" ( tot pe aici am citit cuvantul....pus asa in context )

"dEfecta"......ptiu!
stem_29
Postat pe 9 Iulie 2010 00:27
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-07-08 10:05:51
dragoste mare la 13 ani!!!


Ma gandesc .........poate si-a dorit vreun frate sau vreo sora, si acum a gasit.Nu?!
D'aia e iubirea asta asa mare
stem_29
Postat pe 9 Iulie 2010 00:30
Te rog sa ne lamuresti....Cati ani ai acum???
kudika198397
Postat pe 9 Iulie 2010 10:33
19
Barbie30
Postat pe 9 Iulie 2010 10:58
te-ai laudat , ne-ai last in ceata si acum te-ai evaporat!
este frumos ce ai facut???
roz5blue6lila7
Postat pe 9 Iulie 2010 18:43
De la: mynutza, la data 2010-07-08 12:39:13Ma bucur pentru tine, sper sa fiti fericiti, sa va iubiti mult.







Nu mai fiti rai, iubeste si ea un baiat, acum trebuie sa spuneti voi ca va suferi si bla bla.
Asta este, va suferi ea, nu voi. Nu v-ati indragostit niciodata? De ce nu intelegeti?



Pana o sa planga dupa el si o sa ne spuna (daca o s-o faca) fi-ti fericiti ca mai sunt si persoane care stiu sau macar cred ca iubesc.


RES

Poftim, scumpo? Unde-i povestea de care spui? Ce-ai citit tu si noi nu?
rashela
Postat pe 9 Iulie 2010 19:30
Eu cred ca a fost atat de emotionata, incat nu a mai fost atenta la felul cum scrie. Concluzia dragostea nu tine cont de varsta, iarna, vara, fumator, nefumator, educatie, orele de gramatica petrecute in scoala.
Doar o singura nelamurire am cu privire la prima relatie, de ce zici ceva de sange? esti emo cumva?
kudika181837
Postat pe 9 Iulie 2010 20:50
am inceput iar sa vorbil mult.. ne intelegeam ft bine..eram singura care vorbea cu mine..
Erai singura care vorbea cu tine?! Adica vorbeai singura? Sa inteleg: la 17 ani te-ai mutat cu el si de atunci au trecut 2 ani. Asta inseamna ca acum ai 19? In concluzie, ai terminat scoala si nu mai ai nicio sansa inveti putina gramatica. Ce note ai luat la bac?

kitty_na
Postat pe 9 Iulie 2010 22:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Adevarul MEU! 30 De la: crifeli 9 Ianuarie 2011 19:50
Adoptie 1 De la: Lavinia_Doralee_1 13 Octombrie 2013 00:25
Voi cum va-ti cunoscut? 27 De la: kudika226898 28 Noiembrie 2010 14:22
buna.Cum sa le spun parintilor ca am un iubit care a fost casatorit? 32 De la: kudika195501 16 Ianuarie 2011 22:52
''soacra, soacra...poama acra'' =))=)) 25 De la: geo_resuscitat 26 Noiembrie 2010 14:45